dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

569 000 zł49 m² 11 683,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować 2 -pokojowe mieszkanie na sprzedaż w nowej, kameralnej inwestycji Skwer Harmonia przy ulicy Półłanki w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Smolec,dolnośląskie

2 150 000 zł150 m² 14 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:669 m²

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronny dom na działce o powierzchni 669 m , idealny dla osób ceniących komfort i wygodę. Na terenie posesji znajduje się miejsce na piknik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralne działki budowlane w regionie Borów Tucholskich i Zalewu Koronowskiego! W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozległe kompleksy leśne oraz liczne jeziora (m.in.: Rudno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł90 m² 7 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesny segment środkowy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Stan deweloperski z pompą ciepła, ogródkiem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salmopolska

Szczyrk,śląskie

1 440 490 zł69 m² 20 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o inwestycji w sercu gór, która przyciągnie nie tylko turystów, ale i miłośników przygody? Oto twoja szansa! Lokalizacja: bike'owe Beskidy to prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Zielone

Tarnów,małopolskie

449 900 zł62 m² 7 223,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane na Osiedlu Zielonym na pierwszym piętrze bloku. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: trzy pokoje, jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

669 000 zł46 m² 14 405,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe do wejścia - 3 pokojowe 46,44 m Klimatyzowane Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Anny Szwed-Śniadowskiej (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

204 999 zł28 m² 7 321,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zamieszkaj tam, gdzie puls miasta wyznacza rytm życia, a poranki zaczynają się później bo noc była zbyt dobra, by iść wcześniej spać. 3. piętro, kawalerka, która pachnie niezależnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

869 000 zł130 m² 6 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 m²

Nowe osiedle w Nowej Woli, bliska lokalizacja pod Warszawą 24 segmenty, różne rozkłady i ceny zapraszam. Kupujesz bez podatku pcc, bez prowizji, kupujesz od dewelopera termin oddanie IV kw 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł48 m² 7 916,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Chodkiewicza | 48 m + duża piwnica | Parking za bramą | Osiedle Bielawy Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowość w ofercie homeally! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,92 m , położonego w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Radzymin,mazowieckie

629 000 zł71 m² 8 859,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe bezczynszowe szeroki wygodny podjazd kameralna inwestycja duży balkon widna łazienka wysoki standard bardzo dobra lokalizacja prowizja 0% pcc 0% Oferta dotyczy mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Chrząstawa Wielka, gmina Czernica, wojdewództwo dolnośląskie. Dla działki wydano pozwolenie na budowę - domu parterowego z dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 900 zł78 m² 6 127,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 77 m , stanowiąca dwa niezależne mieszkania po generalnym remoncie, położone na parterze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krajno Drugie

Krajno Drugie,świętokrzyskie

1 120 000 zł18 000 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Działka z przepięknym widokiem na panoramę gór świętokrzyskich! Na jej terenie dom w stanie surowym Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

319 000 zł5 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: nr 1196/11 gps: 49 58'24.1"N 22 05'18.5"E - przy drodze asfaltowej - sieć kanalizacyjna (na działce), - sieć elektroenergetyczna (na działce) - sieć telekomunikacyjna (na działce) - sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Duży, wolnostojący dom w samym centrum Dąbrowy Chełmińskiej. Budynek nadaje się do generalnego remontu. Obecny właściciel ma już nowy projekt budowlany, przewidujący rozbudowę domu. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podleśna

Podleśna,warmińsko-mazurskie

65 455 zł1 007 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1007m2 w miejscowości Podleśna, obręb Podleśna , gmina Dobre Miasto. Nieruchomość gruntowa posiada wydane warunki zabudowy przewidujące budowę parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

560 000 zł31 m² 17 834,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,40m2 , położone na drugim piętrze kameralnej inwestycji w dzielnicy Podgórze Duchackie. Loklizacja: okolica wyróżnia się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł56 m² 19 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Czy poszukujesz cichego mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy? Czy ważne jest dla Ciebie, aby nie inwestować środków w remont i dlatego szukasz dobrego stanu wnętrz? A może chcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Chrosna

Chrosna,małopolskie

560 000 zł3 800 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę budowlaną usługowo mieszkalną oznaczoną w planie mu1/l gmina Liszki - Chrosna. Działka pod domy jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze lub pod obiekt usługowy do 400m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł89 m² 7 823,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania lokale w zabudowie bliźniaczej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Małe zaciszne osiedle pod lasem, dojazd asfaltem, niedaleko centrum handlowe, przystanek kom. miejskiej. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku, co zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł46 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Międzynarodowej 50a. Opis nieruchomości: mieszkanie w Międzynarodowa Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

792 110 zł38 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal Al. Pokoju iiia. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Stare Kurowo

Stare Kurowo,lubuskie

110 000 zł6 403 m² 17,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk ogłasza IV pisemny przetarg nieograniczony! Przedmiotem przetargu jest wchodząca w skład masy upadłości Tomasza Kopali niezabudowana nieruchomość stanowiąca działkę gruntu nr 857/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

389 000 zł56 m² 6 903,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Świetna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Nowe Miasto ul. Batorego. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 738 zł59 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

|oferta bez prowizji kupującego | tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59,38m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Okrzei

Zamość,lubelskie

5 920 000 zł1 557 m² 3 802,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna oferta dla inwestorów i osób prywatnych. Zadbany budynek z wieloma możliwościami prowadzenia działalności gospodarczej zlokalizowany w południowej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

110 000 zł12 m² 9 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro Rama Home oferuje do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym. Miejsce znajduje się w budynku przy ul. Masarskiej 9. Miejsce znajduje się w garażu podziemnym na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

620 000 zł52 m² 11 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż eleganckie 3 pokojowe mieszkanie na Rotmance. Mieszkania składa się z : Kuchni wykonanej na wymiar z pięknymi fornirowanymi frontami. Kuchnie świetnie rozjaśnia naturalne świtało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Duchnowska

Wiązowna,mazowieckie

560 000 zł1 925 m² 290,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha spokojna okolica, działka z linią brzegową. Lokalizacja Wiązowna- kościelna, miejscowość położona w sąsiedztwie Wiązowny - gmina, dzięki temu jest bardzo blisko do wielobranżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Barniewice,pomorskie

593 800 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spokojne, nowoczesne osiedle w Barniewicach, na granicy Gdańska-Osowy i Gminy Żukowo. Okolica ta łączy kameralność i spokój z bliskością miasta oraz wszystkich jego udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

303 000 zł20 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Posiadamy około 100 mieszkań w tej inwestycji - zadzwoń już dziś aby poznać szczegóły! Na sprzedaż gotowa inwestycja o powierzchni 62,7 m2 podzielona na 3 kawalerki, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

285 000 zł85 m² 3 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy o powierzchni 85 m . Mieszkanie znajduje się na III piętrze w kamienicy, jest suche, słoneczne i wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 300 000 zł306 m² 4 248,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w Kielcach ul. Posłowcka o powierzchni użytkowej 216 m2. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia składający się z dwunastu pokoi, trzech kuchni, trzech łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 279 500 zł81 m² 15 815,80 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80,9 m2, usytuowane w prestiżowym apartamentowcu w Lublinie. Budynek, który powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

776 000 zł39 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Inwestycji "przystań Letnica" 15 minut do plaży! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowo wykończony 2 pokojowy apartament o powierzchni 39 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

383 000 zł36 m² 10 551 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem już gotowe do odbioru (bez prowizji i pcc) Metraż: 36,3 m Układ: salon z aneksem i wyjściem na balkon Jedna sypialnia Łazienka Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł34 m² 22 753,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Złote Tarasy. ulica Złota.to Ścisłe centrum tuż obok Ochota. A z okien widać jak się budzi Warszawa. oblicze Stolicy codziennie od rana. Przywitaj z uśmiechem dzień na balkonie. Masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 510 000 zł308 m² 4 902,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym Parterowy.