cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 575 ogłoszeń
Od najnowszych
200 575 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Mieroszewskich
Sosnowiec,śląskie
250 000 zł55 m² 4 523,25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny
Warszawa,mazowieckie
755 000 zł58 m² 12 928,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Markowska
Warszawa,mazowieckie
549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna
Koszyce Wielkie,małopolskie
479 000 zł69 m² 6 911,98 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska
Wrocław,dolnośląskie
439 000 zł39 m² 11 311,50 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
110 000 zł800 m² 137,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa
Gdańsk,pomorskie
718 000 zł72 m² 9 988,87 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Różyckiego
Kraków,małopolskie
429 000 zł25 m² 17 439 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kwiatowa
Rokitki,pomorskie
22 900 000 zł45 800 m² 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Kościuszki
Białystok,podlaskie
618 000 zł42 m² 14 763,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego
Kielce,świętokrzyskie
637 000 zł49 m² 13 000 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
43 000 zł300 m² 143,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska
Warszawa,mazowieckie
550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Płocka
Włocławek,kujawsko-pomorskie
268 000 zł48 m² 5 537,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska
Wrocław,dolnośląskie
550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Głogowo
Głogowo,kujawsko-pomorskie
159 000 zł626 m² 253,99 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia