dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł62 m² 9 253,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 61,6 m2, 3 pokoje, poznań, os. Orła Białego Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania z loggią, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kicin

Kicin,wielkopolskie

740 000 zł3 016 m² 245,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Kicinie w gminie Czerwonak to miejsce, w którym natura spotyka się z miastem. Idealna dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku, ale nie rezygnują z komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne słoneczne mieszkanie z widokiem na góry i panoramę Kudowy Zdroju. Okna na południe - bez widoku innych bloków. Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

808 450 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy komfortowe, gotowe do oddania 2-pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie usytowane jest na IV. (ostatnim) piętrze nowoczesnego i kameralnego 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

511 532 zł32 m² 16 101,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 1,5 km tylko na rynek Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

689 828 zł45 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m z dużym balkonem oraz ogródkiem o powierzchni ok. 50 m , położone na parterze niskiego bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów Zielonej Góry

Zielona Góra,lubuskie

339 000 zł48 m² 7 121,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna tylko w biurze prospace! Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m z oddzielną kuchnią, położone na 3. piętrze w bloku mieszkalnym na lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 274,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Informacje podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 48,8 m > Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł51 m² 11 003,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które nie wymaga remontu i jest w pełni funkcjonalne? To oferta dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 50,8 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

657 000 zł37 m² 17 985,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

255 000 zł1 220 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z widokiem na Kraków! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jerwonice

Jerwonice,łódzkie

176 000 zł1 470 m² 119,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo ładnej działki położonej w miejscowości Jerwonice w gminie Lutomiersk. Działka ma powierzchnię 1470m2. Na terenie działki pojedyncze drzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzieńska

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł53 m² 14 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie o pow 53 m2 znajdujące się na 3 kondygnacji, drugim piętrze w nowym budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słowiańska

Borki,mazowieckie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nowe Lokale w Borkach (gmina Radzymin) około 78 m - użytkowa z możliwością adaptacji poddasza ( łącznie 93 m2 ) , działka około 230 m do użytku własnego Pompa ciepła Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łąkie

Łąkie,kujawsko-pomorskie

349 000 zł85 m² 4 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Łąkie, o powierzchni użytkowej 75,8 mkw usytuowany na działce 1003 mkw. Tylko 200m od Jeziora Łąkie. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Michałowice

Michałowice,małopolskie

411 111 zł1 735 m² 236,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam widokową działkę budowlaną 17,3a w spokojnym otoczeniu, położoną w Michałowicach 9 km od granicy Krakowa. Pochylona w stronę południową. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Park Ostrowska w Szczecinie. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fabryczna

Rogoźnik,śląskie

890 000 zł122 m² 7 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Prezentuję atrakcyjny, jednopiętrowy bliźniak w Rogoźniku. Działka o powierzchni około 400 m2, a sam bliźniak o powierzchni 122,5 m2, stanowiąc doskonałą propozycję dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeszowska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł80 m² 13 176,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Kraków, kazimierz | 79,69 m z projektem podziału na 3 mieszkania | Gotowe uzgodnienia konserwatorskie | Inwestycyjny potencjał w sercu miasta Oferujemy na sprzedaż nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Stanowice,dolnośląskie

459 000 zł56 m² 8 202,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliźniak I mieszkanie I blisko natury I rodzinne miejsce Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej. Układ pomieszczeń salon z aneksem kuchennym 21,49m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygnałowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Makler poleca klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na lubianych bydgoskich Bartodziejach przy ulicy Sygnałowej. Mieszkanie umiejscowione jest na ostatnim, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Krajowej

Narol,podkarpackie

235 000 zł140 m² 1 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Słoneczny dom w doskonałej lokalizacji Narol Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej części miejscowości Narol. Nieruchomość do remontu. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

3 430 000 zł2 859 m² 1 199,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa Działka Budowlana Bezpośrednio przy Lesie! Warszawa, wesoła-Zielona - topograficzna perełka - Gwarantuję Oferujemy sprzedaż wyjątkowej działki budowlanej w Warszawie, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł42 m² 11 934,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 41,81 m - Wrocław, ul. Mosiężna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,81 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

419 000 zł61 m² 6 914,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,6 m2, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek), przy ul. Jankowskiego 16C. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

595 000 zł42 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na Sprzedaż Funkcjonalne, w pełni Wyposażone Mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego w Piastowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koziegłowy,wielkopolskie

1 250 000 zł220 m² 5 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:667 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wam dom wolnostojący z 1980 roku w Koziegłowach, położony przy ulicy Rolnej. Gmina: czerwonak, powiat: poznański, województwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

564 900 zł51 m² 10 981,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, usytuowane na drugim piętrze. Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie narożne usytuowane od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

895 424 zł66 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

139 000 zł38 m² 3 687 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie zarówno dla pary, jak i pod inwestycję wynajmu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 37,70 m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 pietrowym Pełen rozkład Okna nowe pcv Stan prawny- pełna własność z kw Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Stalowe

Kraków,małopolskie

679 000 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1655

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży mieszkanie położone na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z cegły na os Stalowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Generalska

Otwock,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 908,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Piękne mieszkanie dwupokojowe składające się z przestrzennego salonu z otwartą kuchnią i ustawnej sypialni znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2012 roku. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bojary blisko centrum miasta. Lokal o powierzchni 58 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Biejków,mazowieckie

275 000 zł5 841 m² 47,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o nr 185/11 w miejscowości Biejków w gm. Promna woj. Mazowieckie o powierzchni 0,58 ha - 65 km od Warszawy (dojazd do S7 - 5 km) Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Umów się na prezentację, podpisz umowę a otrzymasz instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi w cenie domu! oferta od dewelopera, bez prowizji dla biura I bez pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180m , położony w Wysokiej Głogowskiej, zaledwie 3km od Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i mniej niż 10 min od samego Rzeszowa. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bogdanówka

Lublin,lubelskie

4 385 070 zł2 943 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8. Nieruchomość znajduje się w tuż obok.