dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości : Oferta sprzedaży jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku. Parking za szlabanem tylko dla mieszkańców oraz parking ogólnodostępny przy ulicy. Blok bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Graniczna

Krosno,podkarpackie

515 000 zł9 319 m² 55,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 11/32 przy skrzyżowaniu ulic Korczyńskiej i Granicznej (obręb Krościenko Niżne) - posiada księgę wieczystą oraz warunki zabudowy na dwu kondygnacyjny dom mieszkalny. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogaczewskiego

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł41 m² 12 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Śródmieście Gdańska, mieszkanie w samym sercu miasta, tuż obok Forum! atuty: - rewelacyjna lokalizacja - Doskonała komunikacja - Szybki dojazd do uczelni - Idealne pod inwestycje lub dłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

884 000 zł67 m² 13 194 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 66,8 m2 znajdujące się w dzielnicy Mydlniki przy ul. Łupaszki w Krakowie. * gotowe do wejścia * idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł72 m² 12 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko w Reals! Mieszkanie o powierzchni 72,2 m , usytuowane przy ul. Kawy na pierwszym piętrze , to przestronny lokal składający się z 3 pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

1 399 000 zł74 m² 18 778,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Piękne mieszkanie z wysokimi pomieszczeniami do 3,20 m, bardzo ustawne, (pow. 74,5 m2) w starym stylu secesyjnych kamienic, zlokalizowane na jako jedyne na 1 piętrze kamienicy z 1908r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lniana

Kębłowo,pomorskie

760 000 zł141 m² 5 390,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży Kębłowo ulica Lniana lewa strona zarezerwowana! Z ogromną przyjemnością informujemy o możliwości kupna domu typu bliźniak. Mamy okazje zaprezentować domy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jastrzębia

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony około 6 km od granic Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Osiedle prywatnych domów jednorodzinnych zlokalizowane na uboczu miejscowości, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł35 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie - świetna lokalizacja, 2 minuty od Politechniki! Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wincentego Pola 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 899 000 zł115 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

nr 38 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży apartament 2 poziomowy 75 m2 plus 40 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

662 477 zł63 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w nowo powstającym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kamieńsk

Kamieńsk,łódzkie

190 000 zł12 746 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Działek w Kamieńsku Lokalizacja: kamieńsk, kolonia Olszowiec Opis: mamy przyjemność zaprezentować dwie działki rolnicze w Kamieńsku, idealne do różnych celów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

1 780 000 zł265 m² 6 713,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, funkcjonalny dom położony w Górkach Wielkich, w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego, na działce 1464 m2.Dom z zbudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stołczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł43 m² 6 248,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Powierzchnia: 43,05 m | Cena do negocjacji|.Pełna własność Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze przy ulicy Stołczyńskiej w Szczecinie. Lokal posiada dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowa

Ignatki-Osiedle,podlaskie

740 000 zł70 m² 10 496,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem piętro 1/3 + miejsce parkingowe i komórka lokatorska w Ignatkach osiedle. Mieszkanie o powierzchni 70.5m2 przestronne, posiada 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

899 600 zł64 m² 14 056,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kraków - azory/prądnik biały/bronowice Na sprzedaż (cesja umowy deweloperskiej) mieszkanie wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakładowa

Krobów,mazowieckie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania wyjątkowo przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku czterolokalowym przy ulicy Zakładowej w Krobowie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

465 000 zł37 m² 12 704,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, która łączy historię z nowoczesnością - Twoje miejsce w sercu Pruszkowa Na sprzedaż ustawne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 36,60 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Zaczernie,podkarpackie

210 000 zł528 m² 397,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę rolną zlokalizowaną w Zaczerniu w gminie Trzebownisko w powiecie rzeszowskim. Powierzchnia działki: 5.28 ar + udział w drodze WYMIARY DZIAŁKI: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 378 zł47 m² 9 110,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł117 m² 9 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji we Wrocławskich Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 900 zł54 m² 6 727,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem położone na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu kapuściska w Bydgoszczy. Lokal typu M-4 do remontu z dodatkowym pomieszczeniem przyłączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł71 m² 10 902,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkanie Mieszkanie o łącznej powierzchni 71,45 m2: - salon z aneksem kuchennym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł260 m² 6 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, w nowej technologii i wysokim standardzie, z pięknym widokiem i balkonem w spokojnej okolicy? Jeżeli tak, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

696 000 zł38 m² 18 505,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta ta kierowana jest do inwestora lub do osób, które planują zarabiać na wynajmie krótkoterminowym w Kołobrzegu, lokalizacja ta bowiem pozwala uzyskać wysokie stopy zwrotu ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł26 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

We speak pl/ua/en/ru Na sprzedaż nowoczesna kawalerka - Nova Viva Garden, białołęka Oferuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia