dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 200 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 890 000 zł7 310 m² 258,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowo-usługowa w Woli Batorskiej Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną na Wschodnim Obszarze Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej w miejscowości Wola Batorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł85 m² 6 613,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam państwu Piękne , duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,53 m2 z dużym tarasem na dachu o powierzchni 48,66 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł40 m² 8 529,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Powierzchnia: 40,45 m2 Cena: 345 000 złotych, ok. 8500zł/m2! Liczba pokoi: salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne sypialnie, łazienka Lokalizacja: ul. Lenartowicza, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja ****komfortowe, dwustronne 2/3 pokojowe mieszkanie na szczepinie idealne dla rodziny lub inwestora Powierzchnia: 52 m | Cena: 629 000 zł | Wrocław Szczepin -ul. Bolesławiecka Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł68 m² 14 646 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 68,21 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Leonidasa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękną, 400 - metrową działkę z domem całorocznym. Działka rod na terenie rod Forty-Leonidasa ul.Leonidasa 6, przy aleji Krakowskiej. Bardzo funkcjonalny, nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

255 000 zł48 m² 5 275,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Nowa oferta na wyłączność W naszym biurze! 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,34m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 041,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pok. mieszkanie w sercu Nowej Huty gotowe do zamieszkania. Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej i doskonale skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

660 000 zł250 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż dom piętrowy 200 m z ogrodem - działka 706 m , oraz garażem i budynkiem gospodarczym Mam do zaoferowania przestronny, piętrowy dom z 1987 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł53 m² 15 697,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj komfortowo z rodziną - 3 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu! Wrocław - Zakrzów | 52,81 m + balkon | Nowe, gotowe do odbioru Szukasz wygodnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

627 000 zł50 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50,17 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły, w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej - w sąsiedztwie mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

633 000 zł55 m² 11 418 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3- pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na parterze w nowej inwestycji na Księżu Wielkim Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja na Księżu Wielkim, w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Końskie

Końskie,świętokrzyskie

270 000 zł819 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum osiedla Jana Pawła II w Końskich, pod zabudowę handlowo-biurowo-mieszkalną. Nieruchomość w zabudowie szeregowej, na placu osiedla z maksymalnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łajski

Łajski,mazowieckie

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Łajskach na obrzeżach Legionowa kształcie trapezu o wymiarach: 39x32x25x61 położona w miejscowości Łajski k. Legionowa. Media: prąd, gaz, telefon - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł46 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,06 m2 z balkonem, na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z 1980 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świebodzice,dolnośląskie

1 080 000 zł158 m² 6 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Ostatni dostępny w ofercie! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z działką o powierzchni ok 8 arów , zlokalizowany w spokojnym miejscu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

670 000 zł160 m² 4 180,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Magicvision oferuje do zakupu nowoczesny dom W cichej okolicy kraków wolica w zależności od preferencji Klienta i ewentualnej zdolności kredytowej stan surowy otwarty 670.000 PLN STAN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

933 900 zł189 m² 4 950,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rozwijaj swój biznes w miejscu, które zapewnia widoczność, prestiż i stały ruch klientów. Lokal przy ul. 3 maja 35 w Bielsku-Białej to idealna przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

465 900 zł52 m² 8 925,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowe na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz i umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

420 000 zł75 m² 5 567,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 75,44m 2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Świebodzicach. Ogródek I murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w dobrej lokalizacji idealnie dla dzieci i do pracy. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

523 201 zł51 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł26 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płonka-Kolonia

Płonka-Kolonia,lubelskie

260 000 zł180 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam urokliwe siedlisko w miejscowości Płonka Kolonia. Nieruchomość gruntowa, zabudowana domem w którym znajdują się dwa oddzielne mieszkania! Każde z mieszkań ma oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Sochaczew,mazowieckie

525 000 zł61 m² 8 556,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania przytulne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,36 m2 w Sochaczewie przy ulicy Dywizjonu 303. Mieszkanie jest usytuowane na parterze, co zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł55 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55m2 zlokalizowane na 4-piętrze w bloku na os.Ślichowice. Mieszkanie ciepłe i widne, okna pcv z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

106 000 zł49 m² 2 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Zabrzańska 163/4 Lokal składa się z 1 pokoju i 1 pokoju z aneksem kuchennym. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na sprzedaż - Industria, 40 m Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na Industrii. Nigdy wcześniej niezamieszkałe, gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

464 000 zł41 m² 11 196,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego Pola w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 41,44 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze w wysokim bloku z windą. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

598 000 zł3 003 m² 193,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora oraz klienta indywidualnego. Dla osób ceniących ciszę i spokój. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne wolnostojące z 05-2023! Jest zgoda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

449 000 zł60 m² 7 485,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam Mieszkanie w Siedlcach przy ul. Bolesława Chrobrego 21 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m , położone na 1 piętrze. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Trzyciąż

Trzyciąż,małopolskie

490 000 zł1 997 m² 245,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1997m , położona w malowniczej miejscowości Trzyciąż, w powiecie olkuskim. Działka w kształcie prostokąta szeroka, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł32 m² 17 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 179 900 zł144 m² 8 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 144 m2 posadowiony na działce ok. 350 m2. Dom znajduję się w cichej okolicy Nadarzyna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -Sień:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

740 000 zł50 m² 14 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa cena, dowiedz się więcej. Zadzwoń: prime Property oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo oddanym bloku w Krakowie na ul. Jerzmanowskiego. Słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Puck,pomorskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*Tylko u Nas* *kupujący nie płaci prowizji* Jeśli szukasz 2 - pokojowego mieszkania z tarasem i widokiem na zieleń - to propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

275 000 zł38 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu w Łodzi Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w Łodzi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Wiązowa

Wrocław,dolnośląskie

299 900 zł17 m² 17 641 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Opiekun Oferty tel. Jednopokojowe mieszkanie koło Parku Południowego. Otoczenie nieruchomości: do sprzedaży mieszkanie położone przy Alei Wiązowej, w pobliżu Parku Południowego i ul.