dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł52 m² 10 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 51.5 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku, w spokojnej, zielonej okolicy, blisko stawu i terenów rekreacyjnych. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2pok.po remoncie z miejscem parkingowym. Centrum! Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie po remoncie na II piętrze przy ul. Dworcowej. Z okna i balkonu widok na odnowioną ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piła

Piła,wielkopolskie

169 000 zł1 227 m² 137,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! cena promocyjna 169 tys. ZŁ (do 30 czerwca, potem 180 tys.) Działka budowlana w Jeziorkach 1227 m 2 , 8 km od centrum Piły (10 min. jazdy samochodem). Lokalizacja w nowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł45 m² 19 618,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

English version below Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

535 000 zł64 m² 8 359,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w sześciopiętrowym bloku w Fordonie na os. Przylesie. Jest to mieszkanie własnościowe, o powierzchni 64m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olpuch

Olpuch,pomorskie

124 000 zł1 001 m² 123,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dwie działki budowlane wielkości 1001 m2 oraz 1092 m2 w centrum malowniczo położonej wsi Nowa Kiszewa, gmina Kościerzyna, obręb 0018, n.Dz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

399 000 zł31 m² 13 009,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** Sztutowo - Twój apartament nad morzem!** Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu! ( do wykończenia) Kup jako drugie mieszkanie, wielu klientów też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

3 617 781 zł134 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chocianowiec

Chocianowiec,dolnośląskie

140 000 zł2 300 m² 60,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chocianowcu pow. 23 ary Położona w spokojnej części miejscowości, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: prąd przy działce, woda na działce oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biórków Mały

Biórków Mały,małopolskie

1 500 000 zł270 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu pięknego domu położonego na przestronnej działce budowlanej o powierzchni aż 20,17 arów! Nieruchomość ta to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

709 000 zł46 m² 15 527,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45,66 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj, przy ul. Piltza. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

690 000 zł109 m² 6 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie inwestycyjne znajdujące się przy ul. Narutowicza 24. Lokal podzielony na 3 mieszkania: 1. Mieszkanie dwupokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

378 322 zł39 m² 9 713,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakładowa

Krobów,mazowieckie

322 500 zł43 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania wyjątkowo przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku czterolokalowym przy ulicy Zakładowej w Krobowie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Lipcowa

Gliwice,śląskie

85 000 zł19 m² 4 535,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:87 m²

Zadbany, murowany, duży garaż w dzielnicy Łabędy na ulicy Lipcowej dostępny od zaraz! Prezentujemy Państwu garaż o powierzchni ponad 18 m 2 w zabudowie szeregowej , z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Zendek,śląskie

999 000 zł380 m² 2 628,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Dom dwurodzinny z duszą - duża działka, bezpośrednio przy lesie, cisza i przestrzeń Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z funkcjonalnością, a każdy dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł51 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Białołęka Tarchomin ul. Światowida 57 - autobusy: przystanki przy wejściu na osiedle - tramwaje: przystanki przy wejściu na osiedle - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - ekspozycja okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Bytom,śląskie

140 000 zł37 m² 3 743,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż kawalerkę położona na pierwszym piętrze kamienicy w Bytomiu przy ul. Lelewela. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. CO sprzedajemy ? Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Bytom,śląskie

165 000 zł38 m² 4 330,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,1 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bytomia Stroszek, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie idealne zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

205 000 zł47 m² 4 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 42m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Marysieńki

Józefosław,mazowieckie

1 390 000 zł1 200 m² 1 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m , zlokalizowana w prestiżowej części Józefosławia (gm. Piaseczno) przy ul. Marysieńki. Numer działki: 14/63,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Malawa

Malawa,podkarpackie

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój dom z widokiem na bezkres lasu: 3 wyjątkowe działki na sprzedaż w Malawie na wzgórzu Marii Magdaleny (5 km od Rzeszowa). Wyjątkowe miejsce pod budowę domu. Wyjątkowa historia. Tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mogilno,kujawsko-pomorskie

220 000 zł52 m² 4 259,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47,65 m2, położone na IV piętrze w bloku przy ul. 22 Stycznia w Mogilnie. Lokal w dobrym stanie do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Padewska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Końskie,świętokrzyskie

239 000 zł77 m² 3 103,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 246 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 76,5 m2 położony w drewnianym budynku zlokalizowany w Końskich przy ul. Piłsudskiego 102. Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

319 000 zł966 m² 330,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlana położona na granicy Lisi Ogon i Łochowa niedaleko Bydgoszczy. Bardzo malowniczo położona działka w obszarze natura 2000 co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 000 zł37 m² 9 865,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Curie Skłodowskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Zabrze

Zabrze,śląskie

398 000 zł240 m² 1 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio | pusta kamienica z projektem | nowe stropy i dach Sprzedam pustą kamienicę położoną w Zabrzu 1 min. Samochodem od dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 970 000 zł195 m² 10 118,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Bez prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! Wyjątkowa okazja do zamieszkania blisko Warszawy w dobrych pieniądzach! W ofercie nowoczesne osiedle willi miejskich. Wygodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

870 000 zł91 m² 9 576,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

388 144 zł41 m² 9 404,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane w zabytkowej fabryce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 690 000 zł340 m² 4 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł68 m² 8 809 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 m z balkonem i możliwością adaptacji strychu w Kiełczowie! Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, mieści się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Izerska

Leśna,dolnośląskie

590 000 zł8 733 m² 67,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka widokowa Leśna okolice Świeradów-Zdrój Leśna. duża, widokowa działka budowlana pow. 8733,2m2. Mpzp: bud. wielorodzinne, media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. działka nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Zielona Góra,lubuskie

484 000 zł47 m² 10 297,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 1. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Leopolda Okulickiego w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

435 000 zł63 m² 6 903,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Optimum nieruchomości zaprasza do zapoznania się Z naszą ofertą apartamentów W kieźlinach Optimum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodych

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł57 m² 5 978,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,7 m2 składające się z salonu z balkonem, 3 pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju, łazienki z toaletą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

437 000 zł48 m² 9 098,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025r, brak dodatkowych kosztów takich jak podatek pcc 2% oraz brak wynagrodzenia dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł23 m² 15 442,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 22.6m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku zlokalizowane na Targówku w cichej i spokojnej okolicy. W poblizu Las.