dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

690 000 zł189 m² 3 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wiosenna promocja! Zmiana ceny teraz 690 000,00 zł! Wyobraź sobie życie w eleganckim, nowoczesnym domu jednorodzinnym, usytuowanym w zielonej i spokojnej okolicy Niwka, tuż nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 350 zł78,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.78,70m2 w miejscowości Brwinów 30 km od Warszawy. Miejscowość doskonale skomunikowana ze stolicą.Ok.3 km od trasy S8. Do stolicy można również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 605 zł31,91 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji to IV kwartał 2026 roku. Pełna oferta mieszkań od kawalerek po 4 pokoje. inwestycja oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł68,42 m² 7 600,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w Jeleniej Górze na osiedlu Zabobrze przy ul. Kiepury. Mieszkanie posadowione na 3 piętrze w 4-ro piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł13 400 m² 48,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inewstycyjna w Wałbrzychu Działka inwestycyjna o powierzchni 13 400 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie działki: cmentarz- (czyli nie inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:810 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w miejscowości Śródlesie gm. Juchnowiec Kościelny pow. Białostocki. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 400 m² 20,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki o łącznej powierzchni 3 400 m2 znajdujące się w miejscowości Strugi Krzywickie, gmina Siennica, powiat miński. działka nr 37 - powierzchnia 1700 m wymiary ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł750 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nieruchomość z charakterem i swoją niepowtarzalną historią. Na sprzedaż przestronny i reprezentacyjny budynek o łącznej powierzchni ok. 750m2, położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,27 m² 4 674,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe 2 pokoje w zielonej części Sosnowca | 53,27 m | 2 duże piwnice | świetna lokalizacja To mieszkanie idealnie łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze w bloku o powierzchni 50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł10 904 m² 40,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m 2 Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł85,72 m² 2 216,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,72 m2 , położone na I piętrze w kamienicy. Jasne pokoje zapewniające swobodę ruchu. Mieszkanie zostało funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,60 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 1. piętrze przy ul. Starowiejskiej. Lokal dwustronnie rozkładowy, co zapewnia komfortowe doświetlenie wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł783 m² 398,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka budowlana W kobylnikach K. Kiekrza Atrakcyjna działka budowlana w Kobylnikach k. Kiekrza. Nowe osiedle domów jednorodzinnych w sielskim otoczeniu przy samej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

56 150 zł1 035 m² 54,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna - Radgoszcz, pow. 1035 m2 Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 1035 m2, położona w spokojnej i malowniczej części Radgoszczy. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 50% udziału w budynku wolnostojącym wraz z udziałem w działce o powierzchni 1100 m , położonej na obrzeżach Koszalina, w miejscowości Stare Bielice.

Szczegóły ogłoszenia

262 800 zł2 628 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlano - usługowa O pow. 2628 M 2 W chodzieży Wg miejscowego planu zagospodarowania teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej, przewidziany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 4 pokojowego z dużym tarasem. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Braniewo,warmińsko-mazurskie

210 000 zł55,60 m² 3 776,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje! Znowu dostępne! Mieszkanie wraca na rynek teraz za 210 000 zł! Mieszkanie na sprzedaż Braniewo Armii Krajowej 3 pokoje! Kamienica: 1. piętro Do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 300 zł40,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 40,7 m2 składa się z poniższych pomieszczeń: - przedpokój - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł139 m² 5 726,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w stylu "kanadyjskim" o powierzchni użytkowej 109 m 2, wybudowany w technologii szkieletowej z konstrukcją drewnianą. Budynek charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 158 m² 1 554,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,20ha przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną mw, na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 633 m² 47,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nieopodal Żnina w miejscowości Słębowo o powierzchni 1633 mkw. Warunki zabudowy: - budynek mieszkalny jednorodzinny do 150 mkw. - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł84,19 m² 6 948,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W imieniu naszego Klienta zapraszamy do kontaktu w sprawie nieruchomości deweloperskich położonych na terenie Gminy Mosina! Deweloper, którego reprezentujemy, to prężnie działająca od wielu lat.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,24 m² 7 427,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania nieopodal centrum. Dwupoziomowy lokal znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

179 500 zł1 000 m² 179,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dwie działki o powierzchni 1000 m2 położoną w malowniczej okolicy Budzicz. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

176 400 zł25 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dużą działkę rolną o powierzchni 2.52 ha położoną w bardzo dobrej lokalizacji Chromca. Działka objęta mpzp oznaczona symbolami: - r V - 1.04ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł90,08 m² 5 439,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący w Żorach - Rogoźnej stan surowy otwarty 490.000 PLN i podatku PCC Mam do zaoferowania dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w Żorach - Rogoźnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł34 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę mieszkania typu m-2 z komfortowym wydzieleniem przestrzeni na dzienną i nocną. W skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46,62 m² 20 377,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim. Mieszkanie znajduje się blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 214 m² 163,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki budowlanej z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry? Mamy dla Ciebie ofertę, która naprawdę wyróżnia się na tle innych! Ta działka to nie tylko przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł800 m² 136,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 743m2 położonej w Rzykach , zaledwie 1200 metrów od centrum miejscowości. Położenie u zbiegu spokoju i bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70 m² 12 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Niedziałkowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bogucin

Bogucin,kujawsko-pomorskie

949 000 zł200,60 m² 4 730,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dom Jednorodzinny w Bogucinie gm. Fabianki Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 117,70 m plus 21,5 m garaż ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł246 m² 6 971,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Estaton mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom zlokalizowany w Malawie przy Rzeszowie. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 380 m² 913,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję! na sprzedaż teren inwestycyjny na Białołęce, rejon Kobiałka, przy ul. Ruskowy Bród. Teren składający się z 4 działek budowlanych plus działki drogowej, powierzchnia łączna ok.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł129 m² 2 077,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w spokojnej dzielnicy Bytomia Szombierkach, przy ul. Mierosławskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł45,30 m² 6 379,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe! Na sprzedaż ustawne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku w spokojnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł136,63 m² 7 245,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Nowa inwestycja Stylowe Domy Premium w Góraszce I ul. Kaczeńców, góraszka, gmina Wiązowna Powierzchnia domu: 136,63 m Powierzchnia działki: 267 m Cena: 990 000 zł Garaż + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,10 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam Państwa uwadze zadbane przestronne trzypokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie przy ul.Antonia Vivaldiego. Narożne mieszkanie na zamkniętym monitorowanym osiedlu wśród zieleni i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł123,53 m² 8 095,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Chrzanów - zagórze twój ciepły I cichy dom zamieszkaj wśród ciszy I zieleni Ofertą jest dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący na działce 854 m2 dwukondygnacyjny a nim:.