dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł106 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł58 m² 11 210,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Funkcjonalne, wykończone 3 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, w spokojnej części Gdańska. Atuty Prywatny ogródek o powierzchni 44 m z ekspozycją zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planetarna

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł54 m² 6 723,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego z balkonem, znajdującego się na osiedlu kopernik przy ul: planetarnej w Legnicy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł52 m² 10 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkanie na osiedlu cytrusowym - kowale Bliskość obwodnicy | Rozbudowana infrastruktura | Liczne tereny rekreacyjne Przedstawiamy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skawina

Skawina,małopolskie

3 800 000 zł8 762 m² 433,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz atrakcyjnej 87arowej działki budowlanej, również o charakterze inwestycyjnym, na obrzeżach Krakowa, w sąsiedztwie terenów zieleni, to ta oferta jest dla Ciebie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Sadowa

Sadowa,mazowieckie

480 000 zł1 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23mx51m. Media: prąd, gaz, wodociąg, światłowód w gminnej asfaltowej ulicy przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

99 000 zł1 684 m² 58,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Promocyjna cena! Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu działkę budowlaną z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dyszobaba

Dyszobaba,mazowieckie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość z widokiem na Narew w miejscowości Dyszobaba (gmina Różan) Dla kogo jest ta nieruchomość? Oferta skierowana jest do osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

849 000 zł101 m² 8 400,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! Gorąco polecam dom wolno-stojący budowany wedługprojektu Dom w Riveach 11 Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

463 071 zł51 m² 9 028,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł37 m² 14 008,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,05 m we Wrocławiu, przy ulicy Babiego Lata. To komfortowe i funkcjonalne mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | 10 minut do skm | do własnej aranżacji | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł61 m² 11 437,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Szybowcowej. Nieruchomość utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 750 000 zł161 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu gustowny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 , położony w podwrocławskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

219 000 zł43 m² 5 116,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,8 m , usytuowanego na parterze budynku przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej w Piekarach Śląskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

494 000 zł69 m² 7 190,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

nr A3-1-12 Do sprzedaży mieszkanie w Młoszowej 3 pokojowe z balkonem - 68,7 m2. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości Młoszowa /trzebinia 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

769 000 zł53 m² 14 572,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem - Złocień, kraków Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł76 m² 7 217,85 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie czteropokojowe ( salon z balkonem , jadalnia , dwie sypialnie)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł32 m² 22 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie Warszawa Powiśle Śródmieście 2-pok. 32 m Bezpośrednio Poniżej link do ogłoszenia otodom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Grzegorzewice

Grzegorzewice,mazowieckie

1 823 000 zł31 949 m² 57,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

25 minut od Warszawy unikatowy teren na siedlisko Warszawa okolice, grzegorzewice Gmina Żabia Wola - duży teren z niezwykłymi walorami krajobrazowymi, przeznaczony na siedlisko/rezydencję/stajnię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

3 490 000 zł143 m² 24 405,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż przepiękny apartament w sercu Sopotu! apartament: elegancki i komfortowy apartament o powierzchni 143 m2, po gruntownym remoncie, urządzony w stylu Hampton. Budynek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojska Polskiego

Milanów,lubelskie

325 000 zł150 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Murowany czteropokojowy dom do zamieszkania o powierzchni ok. 150 mkw, na 38-arowej działce budowlanej ze stodołą, użytkowym, użytkowym, ogrodem. Siedlisko położone w Milanowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 249 900 zł220 m² 5 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Skrajny Segment, zewnętrzny o powierzchni ok. 220m2, posadowiony na bardzo ładnej działce. Rozkład Pomieszczeń : parter: - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

890 214 zł88 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 88,14 m2; usytuowane na II piętrze pięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radońska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 125 000 zł253 m² 4 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu wolnostojącego, który znajduje się w Grodzisku Mazowieckim W skrócie: dom jest zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Parametry nieruchomości Mieszkanie dwustronne, znajduje się na 8 piętrze 9 piętrowego budynku z 2018 roku. Rozkład: - salon z wyjściem na balkon ok 7m2 - otwarta kuchnia (lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

 

 

Dąbrowa Górnicza,śląskie

319 368 zł40 m² 7 980,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Loftowe apartamenty o wysokości 270 cm Komórki lokatorskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

838 000 zł64 m² 13 006,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Janki Bryla, widok na pole i las Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na naturę, położone w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

557 700 zł33 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Praga północ , do sprzedania 1- pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 mieszczące się na 9 piętrze, w 18- piętrowym wieżowcu z widokiem na wschodnią część Pragi. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mahoniowa

Kalinówka,lubelskie

429 000 zł1 388 m² 309,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Lublinem, 14 ar, regularna, zadbana. Na sprzedaż działka 149/12 pod zabudowę jednorodzinną położona w głębi przy ul Mahoniowej w Kalinówce pod Lublinem. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Kraków,małopolskie

994 345 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowej inwestycji firmy Bryksy saska blu w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy nowo powstającym centrum biurowym. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Gniezno,wielkopolskie

335 000 zł31 m² 10 859 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 30,85 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego bloku z windą na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Nowe Winiary przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 160 zł28 m² 22 224 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł44 m² 9 752,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie, znajdujące się na wrocławskich Przedmieściach Oławskich, ul. S. Chudoby 11. Mieszkanie o powierzchni 43,58 m2, znajduje się na.