dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

879 000 zł54 m² 16 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż narożne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Ozon 7 - idealne dla osób ceniących spokój, bliskość natury i świetną komunikację z centrum Krakowa. Doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę, a instalacje fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi otrzymasz w cenie domu. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł42 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż 42,5 m, jagodno, wrocław gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube - urbanestate Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

420 000 zł48 m² 8 805,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na parterze niskiego bloku z 2000 r. Mieszkanie posiada Balkon Nowa instalacja elektryczna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mikołów

Mikołów,śląskie

635 460 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaży nowoczesne apartamenty o powierzchni 71,40 m2 lub 87,90 m2. Inwestycja znajduje się w Mikołowie w dzielnicy Mokre. Opis Inwestycja składa się z 6 domów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

2 950 000 zł359 m² 8 217,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy? Szukasz ciszy, spokoju i świeżego powietrza a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz zadbanego mieszkania blisko skm I obwodnicy? atuty: - 3 minuty pieszo do Uniwersytetu Morskiego dzięki temu idealnie nadaje się na wynajem dla studentów, - 2 oddzielne pokoje, - dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Motycze Poduchowne,podkarpackie

300 000 zł3 618 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości , Twoje Nieruchomości" ma przyjemność przedstawić Państwu działkę inwestycyjną w Motycze Poduchowne / Gorzyce. Działka graniczy z drogą krajową nr 77 przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł50 m² 9 921,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Osiedle Projektant | ul. Krośnieńska | 49,89 m + duża piwnica Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

930 783 zł76 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,29 m2 usytuowane na 9 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 2020 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olchowa

Olchowa,podkarpackie

490 000 zł77 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom o powierzchni użytkowej 78 m , położony na 13-arowej działce, w spokojnej i malowniczej miejscowości Olchowa, gmina Zagórz. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł51 m² 10 916,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Saperskiej w Poznaniu. Powierzchnia mieszkania 51,3 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lubomierz,dolnośląskie

295 000 zł49 m² 6 064,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnym miejscu? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Zapraszam Cię na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie położonego w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

495 759 zł25 m² 19 926 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 24,88 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 24,88 m2 Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

399 000 zł525 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta W naszej ofercie wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Mikołajki (powiat nowomiejski, województwo warmińsko-mazurskie) i dotyczy działki zabudowanej domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu. Ursynów - powierzchnia 47,00 m2. Tuż przy sggw. 2 pokoje o powierzchniach Oddzielna kuchnia. Mieszkanie dwustronne wschód zachód, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł30 m² 16 464,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: kawalerka z ogródkiem znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskich Włochach, na ulicy Komitetu Obrony Robotników. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

441 294 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesnym budynku powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Borowina,mazowieckie

510 000 zł1 050 m² 485,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr 38/74 obręb Kawęczynek-Borowina o powierzchni 1 050 m (wymiary 38 28 m), położona przy nieprzelotowej ulicy tuż przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Zbylitowska Góra,małopolskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja to jedna z kluczowych zalet tego mieszkania. Ekumeniczna Park gwarantuje z jednej strony szybki i łatwy dojazd do Krakowa i Tarnowa, a jednocześnie zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł47 m² 10 021,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze w wysokim budynku z windą, na osiedlu Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Mieszkanie o powierzchni 46,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł17 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa o powierzchni 1,7 ha w Lubiczu Dolnym! Chciałabym zaprezentować Państwu działkę przemysłową o powierzchni 1,7 ha położoną w Lubiczu Dolnym,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,łódzkie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Dąbrowie (woj. łódzkie) - wyjątkowa oferta! Przedstawiamy Państwu przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 154,5m , położony na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

850 000 zł239 m² 3 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży Domu o powierzchni 197 m2 zlokalizowanego w Chorągwicy obok Wieliczki Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej projekt z murator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 039 000 zł56 m² 18 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 56,41 m , 2 pokojowe, z możliwością przerobienia na 3 pokoje: składa się Z: -salonu z wyjściem na balkon, -dużej i cichej sypialni, -oddzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Zawada

Zawada,małopolskie

390 000 zł155 m² 2 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowe miejsce Twoje nowe - Wschód Słońca w Zawadzie (dom w stanie surowym zamkniętym) Kluczowe atuty nieruchomości: powierzchnia domu: 155 m (projekt Wschód Słońca- murator M74).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

575 000 zł35 m² 16 532,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34,78m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siedlecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

999 000 zł192 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Chcesz w końcu znaleźć swój azyl na ziemi? Potrzebujesz ogrodu, aby po pracy odpocząć na świeżym powietrzu? To ta nieruchomość jest dla Ciebie. Prezentuję Państwu atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Komprachcice,opolskie

440 000 zł161 m² 2 732,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:643 m²

** Niewielki dom, z potencjałem i optymalną działką, nieopodal Opola** komprachcice, ul. Sportowa 4. Szukasz domu, który ma klimat, przestrzeń do życia i pozwala puścić Ci wodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

299 097 zł33 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańsze mieszkania W rumi - ceny od 8650,00pln! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? A może mieszkania pod inwestycję, np. najem długoterminowy? To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

151 000 zł61 m² 2 487,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ostrzyce,pomorskie

3 750 000 zł280 m² 13 392,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:12 856 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamionka

Kamionka,wielkopolskie

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Kamionka, gmina Kleczew, powiat koniński, woj wielkopolskie. Najważniejsze atuty oferty: - przeznaczenie: plan zagospodarowania (23mn/u) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

5 450 000 zł376 m² 14 494,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Agencja Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą przedwojennej willi w zachodniej części Poznania. Willa ta mieści się na dużej działce, otoczonej starodrzewiem, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

850 000 zł30 m² 28 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Orawskiej. Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji Hemma Orawska przy ulicy Orawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Jastrzębie Górne,łódzkie

225 000 zł1 250 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, niezabudowana działka z przeznaczeniem na cele budowlane nr 129/3 o powierzchni użytkowej 1250m2. Lokalizacja: jastrzębie Górne 31C w gminie Aleksandrów Łódzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł75 m² 8 882,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 Proponuję czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75,43 m z osobną kuchnią oraz osobną łazienką i wc. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katarzyny

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł87 m² 30 871,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4 pokojowy apartament W sercu kazimierza! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. św Katarzyny, dzielnica Kazimierz. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Dobrzewino,pomorskie

230 000 zł1 008 m² 228,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w doskonałej lokalizacji oraz znacznym potencjale inwestycyjnym. Przedmiotem oferty są dwie działki o powierzchni 1008 m2 oraz 1422 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przebendowskiego

Puck,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 241,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| blisko plaży | cicha okolica | 3 pokoje | umeblowane | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Przebendowskiego w Pucku. Lokal o powierzchni 57,1 m2 składa się z: - bardzo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij