dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Krotoszyn,wielkopolskie

270 000 zł72 m² 3 770,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Krotoszynie | 72 m | Bezczynszowe | Pierwsze piętro w okazyjnej cenie! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 390 000 zł58 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o pow. 58 m2, z 2008 r, położone na III piętrze w Sopocie. Inwestycja Parkur - Invest Komfort. Mieszkanie składa się z salonu (25,00 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży piękna działka leśno - budowlana 2000m2 w uroczej okolicy lasów i łąk, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w gminie Lutomiersk. Dla terenu wydane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubniewice

Lubniewice,lubuskie

255 000 zł41 m² 6 280,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie o pow. 40,60 m2 usytuowane na najwyższym piętrze w III piętrowym bloku. Położone w miejscowości Lubniewice w woj. lubuskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Żary,lubuskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną pod lasem, niedaleko Żar, o pow. 10 ar w cenie 75 tys. Ma ona kształt zbliżony do kwadratu. Niedaleko jej granicy są media. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzostowo

Brzostowo,wielkopolskie

410 000 zł181 m² 2 265,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Brzostowo, gmina Miasteczko Krajeńskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

2 186 975 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży prestiżowy dom w kameralnej inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

353 000 zł62 m² 5 725,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,65 m , położone w centum Zabrza, ul. Wolności. Lokal mieszkalny znajduje się na 2. piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wiązów,dolnośląskie

1 800 000 zł455 m² 3 956,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Dawidy

Dawidy,warmińsko-mazurskie

4 299 999 zł600 m² 7 167 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zabytkowy Dwór z XVIII wieku w Otoczeniu Parku i Natury Marzysz o miejscu pełnym historii, luksusu i niepowtarzalnego klimatu? Ten wyjątkowy dwór w sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: możliwość 2 odrębnych pokoi - nowe budownictwo -ogrzewanie z sieci miejskiej -mieszkanie znajduje się na popularnym, rozwiniętym i dobrze skomunikowanym osiedlu - balkon Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

420 000 zł36 m² 11 621,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,14 m usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2003 roku zlokalizowane- jabłonna, ul. Leśna. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł55 m² 24 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament na prestiżowym Żoliborzu Artystycznym ul. Dygata, nowoczesny budynek z 2016 r. Mam przyjemność zaprezentować przestronny i starannie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 727,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż, w kamienicy wzniesionej w 1965 roku, przy ulicy Wrzeciono 49a to przestronne i funkcjonalne lokum. Doskonała infrastruktura oraz bliskość szkół i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Energetyków

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł35 m² 9 065,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację Kawalerka na ul.ENERGETYKÓW Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogi

Rogi,podkarpackie

549 000 zł190 m² 2 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:68 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko z działką o powierzchni 68 ar na której usytuowany jest klimatyczny, drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Witkowo,wielkopolskie

1 680 000 zł640 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przedmiotem oferty jest kamienica z początku XX wieku, w której mieszczą się 2 mieszkania, lokal usługowy oraz budynki gospodarcza o łącznej powierzchni użytkowej ok. 640m2 znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią i dużym tarasem o powierzchni 34,5 m2 na wysokim parterze 10 piętrowego bloku na Kozanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Cena do negocjacji! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Grunwaldzkiej z fantastycznym widokiem na park oraz Radunię. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Przestronność: mieszkanie ma ogromny potencjał, dzięki układowi, który można dostosować do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

839 790 zł27 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie aktualnie wynajęte. Idealne dla osób ceniących życie w centrum miasta, z balkonem i pięknym widokiem na plac Trzech Krzyży. Nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i pełnej zieleni części Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 100 000 zł230 m² 9 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa posiadłość W bojanie! Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję usytuowaną w Bojanie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

535 000 zł45 m² 11 859,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M17 Nie płacisz pcc 2% / od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 45,11 m2 plus ogródek 19,90 m2 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł43 m² 9 767,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze bloku w niskim bloku na os. Jagiellońskim na poznańskich Ratajach tuz przy Rondzie. Na powierzchnie 43m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

879 000 zł54 m² 16 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż narożne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Ozon 7 - idealne dla osób ceniących spokój, bliskość natury i świetną komunikację z centrum Krakowa. Doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę, a instalacje fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi otrzymasz w cenie domu. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł42 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż 42,5 m, jagodno, wrocław gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube - urbanestate Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

420 000 zł48 m² 8 805,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na parterze niskiego bloku z 2000 r. Mieszkanie posiada Balkon Nowa instalacja elektryczna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mikołów

Mikołów,śląskie

635 460 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaży nowoczesne apartamenty o powierzchni 71,40 m2 lub 87,90 m2. Inwestycja znajduje się w Mikołowie w dzielnicy Mokre. Opis Inwestycja składa się z 6 domów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

2 950 000 zł359 m² 8 217,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy? Szukasz ciszy, spokoju i świeżego powietrza a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz zadbanego mieszkania blisko skm I obwodnicy? atuty: - 3 minuty pieszo do Uniwersytetu Morskiego dzięki temu idealnie nadaje się na wynajem dla studentów, - 2 oddzielne pokoje, - dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Motycze Poduchowne,podkarpackie

300 000 zł3 618 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości , Twoje Nieruchomości" ma przyjemność przedstawić Państwu działkę inwestycyjną w Motycze Poduchowne / Gorzyce. Działka graniczy z drogą krajową nr 77 przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł50 m² 9 921,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Osiedle Projektant | ul. Krośnieńska | 49,89 m + duża piwnica Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

930 783 zł76 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,29 m2 usytuowane na 9 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 2020 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olchowa

Olchowa,podkarpackie

490 000 zł77 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom o powierzchni użytkowej 78 m , położony na 13-arowej działce, w spokojnej i malowniczej miejscowości Olchowa, gmina Zagórz. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł51 m² 10 916,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Saperskiej w Poznaniu. Powierzchnia mieszkania 51,3 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lubomierz,dolnośląskie

295 000 zł49 m² 6 064,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnym miejscu? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Zapraszam Cię na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie położonego w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

495 759 zł25 m² 19 926 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 24,88 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 24,88 m2 Najważniejsze informacje: -.