dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

29 900 000 zł9 200 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Kraków hala produkcyjno - magazynowa wraz Z biurami O powierzchni 9200 M2. - na wyłączność Obiekt składa się z hali produkcyjno magazynowej, hali magazynowej wraz z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 995,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 47,8m, położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Osmeckiego. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

473 000 zł64 m² 7 407,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Ustroń, os. Manhatan | 63,85 m Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 63,85 m , położone w świetnej lokalizacji - na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

192 000 zł1 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

DO sprzedania działka rolno o powierzchni 12a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie trapezu, o wymiarach 31m x 38m, położona wzdłuż drogi utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

229 000 zł43 m² 5 384,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej- oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42,53 m , 1. piętro, loggia - 229 000 zł (do negocjacji) Oferuję na sprzedaż ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Augustówka

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł46 m² 17 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie mieszkanie o powierzchni 45,87 m2 na granicy dzielnic Mokotów oraz Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 1 piętrze z 4 w budynku z 2019 roku. Panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Gliwice,śląskie

2 200 000 zł720 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjnie położoną i świetnie skomunikowaną nieruchomość w Gliwicach przy ul. Rybnickiej. Kamienica posiada 2 piętra, posiada 10 lokali mieszkalnych rozmieszczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł41 m² 8 068,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację wyjątkowa oferta mieszkania na osiedlu piastowskim Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

950 000 zł440 m² 2 158,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentację lokalu idealnego pod działalność gastronomiczną, handlową i usługową w Mysłakowicach. Lokal o powierzchni użytkowej 440,10m2 usytuowana na parterze zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustjanowa Górna

Ustjanowa Górna,podkarpackie

285 000 zł2 315 m² 123,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania Piękna widokowa działka na całą panoramę malowniczych Ustrzyk Dolnych o łącznej powierzchni 23,15 ara. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helska

Kalisz,wielkopolskie

375 000 zł66 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** rezerwacja*** Na sprzedaż świetne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Kaliszu przy ul. Helskiej! Mamy przyjemność zaoferować Państwu komfortowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

479 000 zł50 m² 9 628,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W naszej ofercie przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Międzyzdrojach o powierzchni 47,4 m2. Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł35 m² 21 194,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w standardzie premium, usytuowane na ostatnim piętrze (4 z 4) budynku w prestiżowej inwestycji Osiedle Zielone Aleje. Nieruchomość o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Emila Serkowskiego

Kraków,małopolskie

1 059 000 zł56 m² 18 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Podgórze. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

737 000 zł48 m² 15 195,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,5 m 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2003 roku plus komórka lokatorska (koszt + 20.000) Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł38 m² 14 966,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,42 m , położone w spokojnej części Białoleki przy ul. Głębockiej 56f. To idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł4 470 m² 129,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 45 arów - Rzeszów, ul. Mokra Strona Na sprzedaż działka o powierzchni 44,70 ara. Kształt zbliżony do prostokąta, lekko nachylona. Znajduje się w Rzeszowie w dzielnicy Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 720 000 zł145 m² 11 862,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Opis; dom wykończony niezamieszkany Domy osiedla zostały wybudowane niezwykle starannie jako kameralne osiedle położone w wyjątkowej okolicy rezerwatu jeziora Kiełpińskiego, we właściwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

860 000 zł64 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie funkcjonalnego i przestronnego mieszkania w bloku z cegły z dużym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

534 195 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji i podatku pcc 2%. Lokalizacja: nowoczesne osiedle przy ul. Józefowskiej w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec (ok. 1,5 km od centrum Katowic) to połączenie miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojewódzka

Gdynia,pomorskie

2 490 000 zł276 m² 9 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:421 m²

Dom Z potencjałem W sąsiedztwie śródmieścia gdyni Dwa duże mieszkania + piwnica | Ogród | Taras | Widok | Bliskość morza | Bliskość Parku Centralnego | Bliskość Bulwaru Nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Jaśkowa Dolina, gdańsk Wrzeszcz Informacje ogólne: oferuję na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Guzowatka

Guzowatka,mazowieckie

210 000 zł7 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 7000 m , położoną w malowniczej miejscowości Guzowatka, w gminie Dąbrówka (powiat wołomiński) Parametry działki: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Konopnickiej

Łódź,łódzkie

990 000 zł600 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam atrakcyjną działkę inwestycyjną w dobrej lokalizacji, z pozwoleniem na budowę. Pum 650 m. Zapraszam do kontaktu Ogłoszenie dodane do 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

909 000 zł36 m² 25 348,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w sercu Krakowa - Młyny Mogilska Na sprzedaż: elegancka, 36-metrowa nieruchomość na 3. piętrze Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia luksusowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludwinowo Zegrzyńskie

Ludwinowo Zegrzyńskie,mazowieckie

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - ludwinowo zegrzyńskie Do sprzedania działka o powierzchni 1000 m2 - wymiary 20 m x 50 m x 18 m x 60 m, usytuowana przy głównej ulicy asfaltowej. W ulicy gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -instalacja fotowoltaiczna, również Z panelami zewnętrznymi gratis! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

329 000 zł59 m² 5 548,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

# rezerwacja To mieszkanie to nie tylko miejsce do życia, ale również świetna inwestycja kapitałowa z możliwością zarobku od pierwszego dnia. Jeśli szukasz mieszkania w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

779 000 zł48 m² 16 351,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,64 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament został wykończony i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

712 488 zł85 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szeregówki z rynku pierwotnego gotowe na III/IV kwartał 2025r, brak dodatkowych kosztów takich jak podatek pcc 2% oraz brak wynagrodzenia dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł44 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu lsm po generalnym remoncie. W bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka akademickiego. Blisko targ, supermarket i przystanki autobusowe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł166 m² 5 234,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego, gotowe na IV kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów takich jak: podatek pcc 2% oraz wynagrodzenia dla Biura nieruchomości! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

581 272 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż prezentuję Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego znajdującego się na drugim piętrze inwestycji Apartamenty Poligonowa. Inwestycja powstaje w dzielnicy Sławin przy ul. Wędrownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 247 000 zł200 m² 16 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:533 m²

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni 200 m z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 514,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07m2 usytuowane na 4 piętrze 15-piętrowego budynku, wybudowanego w 1972 roku. Mieszkanie składa się z: przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł81 m² 8 382,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj blisko natury! Gotowe mieszkania z widokiem na góry i 30 min od Wrocławia Kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł40 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Jaracza! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 40,3 m , które z pewnością spełni oczekiwania osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lachowice

Lachowice,małopolskie

280 000 zł3 697 m² 75,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa działka 3697 m Lachowice, małopolska cisza, przestrzeń i widoki! ? Szukasz miejsca, gdzie przyroda spotyka się z komfortem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bojano

Bojano,pomorskie

825 000 zł145 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Energooszczędny dom 145 m w zabudowie bliźniaczej w Bojanie, nazywanym potocznie sypialnią Gdyni. Wokół wsi lasy, liczne tereny zielone, doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks.