dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł182 m² 10 934,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, na pięknej, częściowo porośniętej brzozami działce (1341 m2), w Konstancinie-Jeziornej. Dom doskonały dla 4-6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł48 m² 8 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane przy ul. Kcyńskiej w Gdyni Chylonii. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł74 m² 14 113 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Beskidzka

Rybarzowice,śląskie

850 000 zł2 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 20a z mieszkaniem 120 m2 w domu, dużym budynkiem gospodarczym i potencjałem inwestycyjnym Rybarzowice, ul. Beskidzka. Na sprzedaż przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

845 000 zł150 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej położony w Lublinie, w dzielnicy Węglin Północny składający z parteru i piętra. Powierzchnia użytkowa domu to 112 m2, a całkowita 149,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Radom

Radom,mazowieckie

298 000 zł41 m² 7 268,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Radomiu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę mieszkania z rynku pierwotnego w atrakcyjnej lokalizacji! To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wężówka

Wężówka,warmińsko-mazurskie

129 574 zł3 502 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro m2olsztyn ma przyjemność zaprezentować działki zna sprzedaż w malowniczej miejscowości Wężówka. Działki pod numerami: 828- 0,3294 (ha) 829- 0,4104 (ha) sprzedana! 830- 0,3273 (ha) 831-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pierwoszyno

Pierwoszyno,pomorskie

1 310 000 zł147 m² 8 917,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Dom nad niezatłoczonym jeszcze skrawkiem polskiego morza. Pierwoszyno / Mechelinki Dom jednorodzinny bliźniak w stanie deweloperskim, położony w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości Pierwoszyno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

658 000 zł29 m² 22 974,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Stylowa kawalerka w Angel City - 28,64 mkw - 5. piętro z windą - prestiżowa lokalizacja, blisko parków i rzeki Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 28,64 mkw położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomości! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy wolnostojące o powierzchni 120 m2, usytuowane na ok. 6,5-arowych działkach w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

354 900 zł34 m² 10 594 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Gliwice

Gliwice,śląskie

4 900 000 zł788 m² 6 219,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny obiekt dwukondygnacyjny, handlowo-biurowo-usługowy z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą na działce 1658 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40 m2, z przynależnym zamykanym miejscem postojowym. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, z czego jeden ma wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 149 000 zł250 m² 4 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przepiękny dom położony W cudnych okolicznościach przyrody solidnie wybudowany Z dbałością O szczegóły jeśli szukają państwo takiej nieruchomości ta oferta jest idealna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkania położone na poddaszu na 5 piętrze w niskim 5 piętrowym bloku z 1995r. przy ul. Świętego Rocha na poznańskich Ratajach tuż obok Centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł37 m² 15 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w nowym budownictwie i z pełnym wyposażeniem w Gdańsku nieopodal centrum? Sprawdź tę ofertę! bez prowizji Ul. Władysława Jagiełły 24 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł42 m² 17 683,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz zainwestować we Wrocławiu? Szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji - nie przegap tej oferty! Gotowe do odbioru mieszkania! Znakomita okazja inwestycyjna! Prezentujemy Państwu atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Snopków

Snopków,lubelskie

265 000 zł1 500 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z wydanym pozwoleniem na budowę pod Lublinem. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę urokliwej działki budowlanej z wydanym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

534 900 zł26 m² 20 494,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nieruchomość położona jest w bardzo dogodnym miejscu. Na skraju Śródmieścia i Woli. W centrum Warszawy, na tyłach ulicy Jana Pawła. W bardzo bliskim sąsiedztwie parku i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł78 m² 2 706,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, ofertę polecam szczególnie dla notariuszy i prawników, biur rachunkowych, mediatorów. Do sprzedania mieszkanie cena 210 000zł ok. 77,60 m Śródmieście z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lewickie-Kolonia

Lewickie-Kolonia,podlaskie

189 000 zł1 160 m² 171,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ciche i foremne oraz malownicze działki budowlane pod Białymstokiem. Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Działki budowlane w Kolonia Lewickie - pięknie położone z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

335 920 zł44 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji i podatku pcc 2%! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Dąbrowa Górnicza! Powierzchnia: 44,20 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Najważniejsze atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

625 000 zł70 m² 8 954,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscami postojowymi w Wejherowie! Powierzchnia: 69,8 m Lokalizacja: osiedle Fenikowskiego, wejherowo Cena obejmuje: mieszkanie + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

560 713 zł46 m² 12 147,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

619 000 zł78 m² 7 915,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 78,2 m , położone w nowym, zadbanym bloku na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Ta wyjątkowa nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

385 000 zł47 m² 8 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie trzypokojowe usytuowane w bloku na pierwszym piętrze w cenie 385.000zł. Więcej informacji: 669*068*998 pomieszczenia: - pokój dzienny - kuchnia - sypialnia 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

319 900 zł45 m² 7 093,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

*** mieszkanie do własnej aranżacji *** *** os.ANTONIUK *** *** DOSTĘPNE OD ZARAZ *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Musuły

Musuły,mazowieckie

285 000 zł1 079 m² 264,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1079 m, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Musuły, gmina Żabia Wola. Idealna propozycja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł48 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do prezentacji mieszkania dwupokojowego na warszawskiej Sadybie o rzeczywistej powierzchni 48 m2, w kw powierzchnia ta jest zaniżona - 45,18 m2. Mieszkanie jest do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 245 314 zł122 m² 10 233,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:103 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Wrzosy, przy ulicy Zbożowej! W okolicy las, tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Szmaragdowa

Lublin,lubelskie

369 000 zł37 m² 9 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duża kawalerka z opcją wydzielenia drugiego pokoju o powierzchni 37,24m2 położona przy ulicy Szmaragdowej na Czubach w Lublinie. Lokal położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wilcza Wola

Wilcza Wola,mazowieckie

149 000 zł35 m² 126,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 184 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2184 m , zlokalizowana w miejscowości Wilcza Wola, gm. Jastrząb (powiat szydłowiecki), z szybkim dojazdem do Szydłowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 000 zł66 m² 5 899,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Masz marzenia i wizje na temat swojego własnego M ? Chcesz je spełnić i zamieszkać w mieszkaniu swoich marzeń? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wspaniałą okazję, abyś mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

870 000 zł74 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: inwestycję deweloperską - jej kolejny już 3 etap pod nazwą "aleja Dębowa". Usytuowana jest w zacisznej, zielonej części Rybitw. Oferujemy 44 lokale o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Anielinek

Anielinek,mazowieckie

145 000 zł1 315 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka z dostępem do drogi w miejscowości Anielinek nieopodal trasy A2 - będzie znakomitym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie zaciszne miejsce w dobrze skomunikowanej okolicy.