dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

1 800 000 zł1 311 m² 1 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:18 263 m²

Na sprzedaż zespół: pałacowo-parkowy w Gostkowie koło bytowa. Pałac z XVIII wieku wpisanym do rejestru zabytków W stanie do remontu I rewitalizacji lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny Loft z Tarasem Twoja Przestrzeń w Gdyni Chwarznie Szukasz wnętrza z charakterem, które wykracza poza schemat zwykłego mieszkania? Ten dwupoziomowy loft na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 244 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Kostrzynie przy ul. Półwiejskiej granicząca z drogą krajową 92. Grunt ma powierzchnię 3.244 m2, z czego część budowlana to 801 m2, a część.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł87,66 m² 6 046,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość na lęborskim rynku. Lokal usytuowany na najbardziej dogodnym I piętrze zaledwie 4-rodzinnej kamienicy w samym sercu miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 63 m2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej na 4 piętrze w nikim bloku. Mieszkanie do własnej aranżacji. Parametry mieszkania: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł109,51 m² 7 752,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne apartamenty na sprzedaż! Sprzedaż z rynku pierwotnego oferta bezprowizyjna. Oborniki, ul. Nad Wełną Bez czynszu! Ogrzewanie gazowe - piece dwufunkcyjne! Dwulokalowy budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69,10 m² 10 564,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.1m2 na Nowym Dworze we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z : * Salonu z wyjściem na balkon * Sypialnia * 2 Sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Żagań, stara Kopernia, dom powierzchnia 130 m2,sprzedam, 590 000 zł. Niepowtarzalna inwestycja pod żaganiem! dom 280 M2 + 20 arów - zysk gwarantowany! Lokalizacja: stara Kopernia - Tu Dzieje Się Biznes!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 556 240 zł222,32 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 222,32 m2 w świetnej lokalizacji. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal Open Space.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł3 405 m² 89,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży kompleksu działek w Brzózkach! Przedmiotem tej oferty jest działka budowlana w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kwidzyńskim w gminie Ryjewo we wsi Jałowiec. Przepięknie położoną działkę budowlaną Powierzchnia 2400 tys. m2, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 408 zł69,31 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 155 zł63,95 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ruszył II etap sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy Dolinie Gęśnika w Zielonej Górze jednej z najbardziej cenionych, zielonych części miasta. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 665 zł47,49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 47,49 m | 1. piętro | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania | bez pcc | Leszno Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,49 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 400 m² 142,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka w miejscowości cyk gmina Szydłowo, pow. 1400 m 2 Przedmiotem oferty jest ciekawie położona działka otoczona drzewami. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł956 m² 291,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana.! hodowla w sąsiedztwie jest obecnie stopniowo wygaszana! lokalizacja: witobel ul. Piękna, gmina Stęszew 400 m. od linii brzegowej. Specyfikacja: numer ewidencyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

14 091 000 zł243 m² 57 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa nieruchomość w Berlinie, autorstwa Kahlfeldt Architekten klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu. Wgn Poznań Krauthofera z dumą prezentuje unikatową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Pucice,zachodniopomorskie

849 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zamieszkaj kilka kroków od lasu nowy bliźniak W szczecinie (załom/pucice) Lokalizacja: załom(pucice, szczecin) Spokojna, zielona część miasta, bezpośrednio przy lesie, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

870 320 zł3 784 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do odkrycia tej unikalnej okazji! Przedstawiam Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 3784 m2, położoną w urokliwym lesie, z niezwykłym widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

932 000 zł53,05 m² 17 568,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 53,05 m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym W cenie | komórka lokatorska | bezpośredni widok na zalew| klimatyzacja |! koniecznie zobacz film! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 853 zł25,31 m² 12 400,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Finanse - możliwy zwrot 23% podatku vat: podatek pcc: 0% (kolejna oszczędność na starcie). Prowizja: 0% (brak dodatkowych kosztów po stronie Kupującego). Kluczowe dane apartamentu: metraż: 25,31.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł700 m² 12 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycyjna Perła pod Warszawą - Tam, gdzie Biznes spotyka się z Naturą W sercu malowniczych Tomic, zaledwie pół godziny jazdy od tętniącego życiem centrum Warszawy, kryje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67,70 m² 11 063,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 67,75 m na Poznańskim Grunwaldzie, w sercu Łazarza przy ul.Stanisława Wyspiańskiego Układ Mieszkania: > 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 236 m² 210,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z kompleksu trzech działek pozostała do sprzedaży działka nr 362/3 o pow. 0.4263 ha w cenie 290 zł/m2. Orientacyjne wymiary działki to 60x84. Uwaga: istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Oferujemy Państwu duży dom wolnostojący, położony na działce o powierzchni 1085 m2 w Lublinie (dzielnica Dziesiąta, ul. Abramowicka). Idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,92 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Józefa Piłsudskiego 36. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

254 880 zł1 416 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa mieszkaniowa. Wkoło lasy i zabudowa jednorodzinna. Działka w Nowym Dworze Wejherowskim, zlokalizowana zaledwie ok.500 m od drogi wojewódzkiej nr 218 (ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł247,70 m² 11 909,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż luksusowy dom w klasycznym stylu z obłędnym widokiem na jezioro o powierzchni 247,7m (pow. użytkowa: 206,5m ) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:459 m²

Dom z potencjałem i historią w sercu miasta idealny dla rodziny, inwestora lub pod działalność. Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które szukają domu z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, styl i świeżość ul. Poniatowskiego, stalowa Wola Szukasz mieszkania, które nie tylko dobrze wygląda, ale też daje poczucie przestrzeni i komfortu? Biuro nieruchomości Domino.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: kostkowo to wieś kaszubska położona w gminie Gniewino. Wejherowo oddalone jest o niecałe 20 km, a stąd już chwila dzieli Cię od Trójmiasta. Idealna miejsce dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł520 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę rolną klasy IV z możliwością zabudowy o powierzchni 520 m 2 , która usytuowana jest w spokojnej okolicy, w miejscowości nadmorskiej Radawka, około 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł94,90 m² 15 279,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Annderson Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, ul. Długa, stare Miasto Mieszkanie na wysokim parterze, z zabudowaną werandą, trzy pokojowe, z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

17 500 000 zł35 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren przeznaczony na budownictwo wielorodzinne z udziałem usług hotelowych i handlowych. - kompletnie uzbrojony , dobrze skomunikowany i leżący w obrębie dużego śródmieścia. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł355 m² 5 630,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym stylowy dworek, położony w miejscowości Wilkowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Leszna. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 570 zł84,10 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,10 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 721 m² 86,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam Państwu działkę w miejscowości Dąbie. Działka o powierzchni1721 metrów kwadratowych. Działka w kształcie trójkąta położonabezpośrednio przy drodze głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mogilno,kujawsko-pomorskie

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu dom jednorodzinny, położony w Mogilnie na Osiedlu Zachodnim. Budynek mieszkalny w lat 80,.