dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż nowy, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 117,9 m, położony na nowym osiedlu w Małej Wsi. Układ: 6 pokoi 2 łazienki pralnia duży, prywatny ogródek 2.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60mkw położone w niskim bloku na 4p. na os. Staszica. Mieszkanie w dobrym standardzie, bardzo zadbane do wprowadzenia. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51,13 m² 5 476,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Zabrza! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku po termomodernizacji, w samym centrum Zabrza,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł53 m² 11 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości, piękne trzypokojowe mieszkanie, 53 m kw., na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na poszukiwanym osiedlu Bartodzije. Z funkcjonalnego salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł175 m² 7 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, parterowy, o powierzchni 171 m , położony na przestronnej i zadbanej działce 1 421 m , w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,50 m² 14 715,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na warszawskim Bródnie przy ul. Chodeckiej, w zadbanym bloku z lat 70., otoczonym zielenią. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kretowiny

Kretowiny,warmińsko-mazurskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:183 m²

okalizacja: domek w miejscowości Kretowiny w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, w gminie Morąg, położony na półwyspie kretowińskim nad jeziorem Narie,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł84 m² 11 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Cena: 1 069 000 pln Powierzchnia: 84 m Piętro: 1/2 Lokalizacja: boczna ul. Karmelkowej, oporów Stan prawny: pełna własność Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Giardini Verona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 750 000 zł680 m² 4 044,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:515 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kamienicy przy głównej arterii miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Gdańskiej w samym centrum Bydgoszczy. Budynek posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja w sercu nadmorskiego kurortu - Jastrzębia Góra to najbardziej wysunięta na północ miejscowość w Polsce, ceniona za spektakularne klify, szerokie plaże.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Marwałd

Marwałd,warmińsko-mazurskie

895 000 zł325 m² 2 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 700 m²

Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieograniczone możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł15 387 m² 207,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia : 15 387 m2 Cena : 3 200 000 zł Nr ewid.: 1323/4, 1370, 1397, 1356/1, 1747, 1750/2,   Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana na Litwince. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 850 000 zł250 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Samodzielny budynek użytkowy o powierzchni 250m2, podpiwniczony. Działka 500m2 w użytkowaniu wieczystym. Składa się z 14 pomieszczeń biurowych, każde z łazienką. Obecnie pełni.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł1 050 m² 80,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1 050 m w Nowych Polaszkach (gm. Stara Kiszewa) Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł1 000 m² 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Są działki dobre, są działki świetne, a są też takie, na których można zbudować wszystko oprócz wymówek. I właśnie taka jest ta. Lokalizacja? Idealna. Do morza około 2 km blisko na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł948 m² 410,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 948m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala, że jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

10 408 100 zł20 208 m² 515,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 208 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Rudawie koło Krzeszowic gmina Zabierzów przy drodze krajowej 79. Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie małopolskim około 10 km od Krakowa. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

903 600 zł15 060 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna wz bezterminowe na 10 domów. Działka budowlana 1,5 ha, strzałków, gm. Wolanów (12 km od Radomia) Lokalizacja: strzałków, powiat radomski, gmina Wolanów atrakcyjna, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

0,30 ha w kształcie prostokąta o wymiarach 32x94m, krótszym bokiem przylegająca do drogi gminnej asfaltowej. Grunt rivb 0,29ha, psiv 0,01ha. Lekki stok północno-zachodni. Linia en.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,71 m² 7 421,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, dwupoziomowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem oraz dwoma miejscami postojowymi (ogrodzonymi) zlokalizowane w okolicy Jelfy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł48,18 m² 26 982,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park Skandynawia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż gdańsk ul. Bohomolca 2b mieszkanie do generalnego remontu - duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,92 m² 14 711,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam Państwu na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na Krzykach przy ulicy Zaporoskiej. Mieszkanie w tej lokalizacji to doskonały produkt zarówno na klientów.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł240 m² 14 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Atuty: - dom dla osób ceniących elegancję, domowe zacisze w otaczającej zieleni. - szklana weranda pozwala cieszyć się pięknem ogrodu przez cały rok. - system inteligentnego sterowania domem.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł6 200 m² 46,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z lasem w miejscowości Miłoradzice - 11km od Lubina. Działka o powierzchni łącznej 62 ary z czego ok 20 arów las. Media: prąd ok 50m, woda studnia,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy i słoneczny apartament w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie biura do sprzedania dom w centrum jarosławia murowany z poddaszem do adaptacji ,parter gotowy do zamieszkania. Dodatkowo mały dom drewniany z możliwością adaptacji. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 612 zł65,57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł161 m² 5 279,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 442 m²

Na sprzedaż dom w Mirostowicach Dolnych. Dom parterowy na działce 3442 m2 (34 ary), z garażem wolnostojącym po adaptacji na budynek mieszkalny. Na dom składa się z korytarz, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł59,50 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,5 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich, w centrum miasta przy ulicy Trafalczyka 8. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

37 966 000 zł92 600 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki, w spokojnej zielonej części Rembertowa, na pograniczu Mokrego Ługu i Zielonki. Do sprzedaży jest nieco ponad 9 ha gruntu będącego pod mpzp Osiedle Mokry Ług, który przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

331 540 zł3 014 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka w kształcie prostokąta, lekko nachylona, co ułatwia projektowanie i budowę; bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

457 855 zł47,54 m² 9 630,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Są nieruchomości poprawne. I są takie, które od pierwszego wejścia robią wrażenie przestrzenią, światłem i klimatem miejsca. To mieszkanie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 000 zł78,47 m² 17 420,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 78,47 m . Rozkład: - korytarz - aneks kuchenny z salonem, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 332 m²

Toporzysko. Drewniany dom na dużej działce położony w spokojnej okolicy. Budynek wykonany z bali drewnianych w większości wykończony w drewnie. Parter w pełni użytkowy (3.

Szczegóły ogłoszenia

535 600 zł1 339 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana otoczona zielenią o powierzchni 1339 m2 położona przy granicy z Nowym Dworem Mazowieckim, na pograniczu powiatu legionowskiego i nowodworskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:642 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Mońki. Na sprzedaż 1/2 murowanego domu o powierzchni 48m2. Rozkład nieruchomości to dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Istnieje możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł143,94 m² 4 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Wawrzeńczyce, na dużej, ustawnej działce o powierzchni ok. 1472 m. Nieruchomość z dogodnym dojazdem wjazd z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,57 m² 8 451,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Malczewskiego w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy w oficynie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł683,10 m² 4 538,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:38 989 m²

Renesansowy pałac z XVII wieku. Budynek na rzucie prostokąta, murowany (kamień i cegła), piętrowy, wysoko podpiwniczony, przykryty dachem czterospadowym z wolimi oczami. Pałac otacza fosa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł58,40 m² 8 231,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i dużym ogródkiem - ulica połczyńska/wenedów- wydanie maj 2026 W naszej ofercie mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku.