dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

750 000 zł66 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezczynszowe, trzypokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami i ogródkiem ok 40m2, oraz miejscem postojowym w cenie! Rewelacyjny widok z balkonów na piękne zielone drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marcinkowice

Marcinkowice,małopolskie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadam malowniczo położoną działkę budowlaną (do wydzielenia 10ar ) w Marcinkowicach. Link do panoramy 360 na prv. Najważniejsze atuty nieruchomości: przeznaczenie- b1 MM tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Husarii

Szczaki,mazowieckie

785 000 zł2 914 m² 269,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane nr 357 (1 805 m , wymiary 22 85 m) oraz nr 358 (1 108 m , wymiary 22 51 m), położone w obrębie Szczaki, gmina Tarczyn, przy publicznej ulicy Husarii. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

265 000 zł36 m² 7 402,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (obecnie gabinet ginekologiczny) na parterze w centrum Gliwic. Lokal z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą z miasta. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

1 399 000 zł131 m² 10 691,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie szeregowej/środkowy szereg/ z zadbanym ogrodem i dwoma naziemnymi miejscami postojowymi w Gliwicach Ostropie.Parter:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe M4 o powierzchni 63,5 m z księgą wieczystą oraz udziałem w gruncie. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Sopot,pomorskie

1 800 000 zł60 m² 29 791,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1855

Trzy pokoje, w których światło gra pierwsze skrzypce. Wysokie sufity dają oddech, stare mury przynoszą spokój, a lokalizacja mówi sama za siebie. Chrobrego to spokojny zakątek Dolnego Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

779 000 zł160 m² 4 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom trzykondygnacyjny ,wolnostojący na działce 350 m2 w Zabrzu Grzybowicach.Dom podpiwniczony,po wymianie dachu,wymianie instalacji,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rozmarynowa

Mosty,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 182,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62,51m2/użytkowej 50,87m2 w Mostach. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu z 2021r. Tylko jedno mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zwycięstwa

Sulechów,lubuskie

450 000 zł1 035 m² 434,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży dostępną wyłącznie w chf Nieruchomości. Przedstawiamy działkę o polu pow. 0,1035 ha (ok 10 ar),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł61 m² 9 623,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł50 m² 13 071,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,49m z nasłonecznionym ogródkiem o pow. ok 130m2, mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

513 362 zł29 m² 17 562,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

4 327 500 zł5 770 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w otulinie Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Klaudyn. Działka jest budowłana, do granicy działki doprowadzone są wszystkie media - gaz, prąd, kanalizacja i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

566 000 zł44 m² 12 990,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

P o L E C A M Y! Mam przyjemność zaprezentować przestronne ,atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku na osiedlu Strusia. Mieszkanie ma powierzchnię 43,57 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karpacz,dolnośląskie

527 000 zł59 m² 8 993,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= nieruchomość dostępna wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości = Wyjątkowa Okazja! Przestronne Mieszkanie z Balkonem i Piwnicami w Centrum Karpacza! Biuro Nieruchomości Aplauz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 291,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku (4 kondygnacje, bez windy) z wielkiej płyty przy ul. Hubala w Legionowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

346 000 zł49 m² 6 994,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Kowar. Mieszkanie o pow. użytkowej 49,47m2, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy. Nieruchomość po remoncie, wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łukaszowice,dolnośląskie

2 490 000 zł162 m² 15 370,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! wyłączna oferta biura pm silesia! Zapraszam na prezentację do wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Barańczaka

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł29 m² 15 903,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, nazywam się i zapraszam Cię do zapoznania się z nową ofertą eleganckiej kawalerki w nowej inwestycji Fama Jeżyce! Fama Jeżyce to nowoczesna, dynamiczna i pełna życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mościckiego

Białystok,podlaskie

859 000 zł136 m² 6 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zamieszkaj w spokojnej, uroczej dzielnicy Bagnówka białystok!oferta środkowego segmentu domu szeregowego o powierzchni 136 m2, 4 pokoje, wybudowany w 2024 roku. Spokojna okolica, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,mazowieckie

1 570 000 zł202 m² 7 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z garażem - 5-pokojowy położony w Łazach wokół innych domów jednorodzinnych na działce o pow. 500 m2. 5 pokoi 4 sypialnie, ogrzewanie gazowe / ogrzewanie podłogowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

645 000 zł49 m² 13 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m z balkonem o powierzchni 10 m , położone w cichej i spokojnej okolicy na ul. Paderewskiego w Rzeszowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Opawa

Opawa,dolnośląskie

550 000 zł94 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja - działka leśna - las na sprzedaż niedaleko miejscowości Opawa gmina Lubawka, powiat kamiennogórski. Teren typowo leśny, ilość drewna to około 3,2 tys. m3. Brzoza ok. 35-letnia 85-90 %, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

1 760 000 zł108 m² 16 266,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

1 055 600 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wrocławskiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

385 000 zł58 m² 6 653,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 57,86 m2 przy ul. Wasilkowskiej os. Wygoda usytuowane na III piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek po termomodernizacji, w zeszłym roku wykonano remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bolesława Śmiałego

Rybnik,śląskie

100 000 zł6 520 m² 15,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu o numerach geodezyjnych 2469/19 oraz 2468/19 o łącznej powierzchni 0,6520 ha. Działki mają kształt regularny, od północnego zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Konin,wielkopolskie

330 000 zł49 m² 6 776,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,17 m z balkonem, gotowe do wprowadzenia Oferujmy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dankowice

Dankowice,śląskie

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:918 m²

Rezerwacja! Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom do remontu z wieloma możliwościami inwestycyjnymi położony w Dankowicach przy ul. Góra. Dom typu bliźniak położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodziszcze

Grodziszcze,lubuskie

117 990 zł1 026 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą w biurze chf Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy pięć działek, na które została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla.