dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

95 000 zł44 m² 2 178,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji, niezamieszkałe, wolne od zaraz. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

650 000 zł75 m² 8 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa oferta - domy w zabudowie bliźniaczej oddzielone wiatą ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji / 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł43 m² 18 619,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa, ul. Grochowska 107, praga Południe nowoczesny budynek z windą z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żywiecka

Rybarzowice,śląskie

1 990 000 zł745 m² 2 670,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wielorodzinnego podzielonego na 4 lokale. Mieści się przy ulicy Żywieckiej w Rybarzowicach. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

129 000 zł500 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepięknie zagospodarowana, skąpana w kwiatach i zieleni całoroczna działka rekreacyjna położona na terenie rod Drzewianowo, nad Jeziorem Słupeckim - wypocznij! Ta wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,opolskie

130 000 zł3 355 m² 38,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp. Proszę w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena, rodzaj. Oferujemy Państwu parterowy dom, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

898 000 zł173 m² 5 190,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony na działce 631m2, i Górka Sławinkowska Parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka z wc Podłogi: parkiet, deski, płytki I piętro: - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

830 000 zł67 m² 12 436,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,74 m , położone na Prądniku Czerwonym - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Strzelce Opolskie,opolskie

420 000 zł82 m² 5 134,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze kamienicy przy placu Stefana Żeromskiego w Strzelcach Opolskich. Mieszkanie o łącznej powierzchni 81,8m2 składające się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

588 797 zł52 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

614 570 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łapanów

Łapanów,małopolskie

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu do sprzedaży działkę budowlano / rolną - 2500 m w Łapanowie Lokalizacja : miejscowość Łapanów, 35 km od Krakowa; 25km od Wieliczki; 22 km od Bochni Powierzchnia : 25 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczucin

Szczucin,małopolskie

1 120 000 zł200 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 084 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Szczucinie, powiat Dąbrowa Tarnowska. Dom wraz z zabudowaniami - budynkiem gospodarczym oraz garażem, wybudowany na 21 ar działce płaskiej, mającej kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł41 m² 13 912,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na Krzykach przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2013r. w dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 830 000 zł92 m² 19 978,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu dwupoziomowego mieszkania z poddaszem o pow. 114,8 m2 na Ursynowie, kabaty. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie położone jest 250 m od stacji metra Kabaty i wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

449 000 zł28 m² 16 268,10 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przytulna kawalerka z wyposażeniem oraz balkonem! Osiedle z 2016 r. | kraków ul. Bartla zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł72 m² 13 855,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie w zielonej części Mokotowa ul. Czerniakowska Jeśli marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Tarnowskie Góry,śląskie

2 499 000 zł8 700 m² 287,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 8700 m2, położona bezpośrednio przy dk11 w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w usługowej części miasta. Nieruchomość o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Reja

Ruda Śląska,śląskie

690 000 zł17 166 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Reja o łącznej powierzchni 1.7166 ha niezabudowana. Nieruchomość o kształcie nieregularnego prostokąta, ciągnąca się wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karasiowa

Kornelin,kujawsko-pomorskie

588 000 zł85 m² 6 917,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Szukasz wykończonego, solidnego, ciepłego domu w spokojnym, cichym miejscu, otoczonym przepiękną przyrodą? Zapraszam do Kornelina! Dom nad jeziorem na sprzedaż! Dom otoczony lasem na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolina Słońca

Bezrzecze,zachodniopomorskie

710 000 zł73 m² 9 780,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z antresolą usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 2012 roku, zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 000 zł78 m² 42 416,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w apartamencie wkomponowanym w naturalne otoczenie Parku im. Reagana i piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży funkcjonalny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lauda,warmińsko-mazurskie

99 000 zł2 899 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki (w trakcie przekształcania na budowlaną) w miejscowości Lauda. Oferta szczególnie atrakcyjna dla osób poszukujących przestrzeni na wybudowanie wymarzonego domu. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Siercza,małopolskie

343 000 zł1 000 m² 343 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 10 ar na sprzedaż w Sierczy gmina Wieliczka. Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Na sprzedaż są trzy działki. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czajkowskiego

Bytom,śląskie

46 000 zł22 m² 2 106,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Czajkowskiego 10/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł64 m² 8 061,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Niebuszewo. Lokalizacja świetnie skomunikowana z całym miastem. W najbliższej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielopole

Kraków,małopolskie

925 000 zł31 m² 29 742,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków, stare miasto librowszczyzna Oferuję do zakupu apartament gotowy do odbioru wykończony materiałami najwyższej jakości w pięknej odrestaurowanej kamienicy. promocyjna cena tylko do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

779 729 zł8 761 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki na Mazurach, położonej w urokliwej miejscowości Grom, z zejściem do Jeziora Leleskiego. To doskonałe miejsce na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

200 000 zł9 530 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 1190/100, 1193/100, 1101/102 o łącznej powierzchni 0,9530 ha. Działki posiadają kształt nieregularnego wieloboku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Taklińskiego

Kraków,małopolskie

5 920 000 zł6 225 m² 951 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 62 ar ul. Taklińskiego opatkowice N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 6225 m2 w Krakowie przy ulicy Władysława Taklińskiego 46. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Bytom,śląskie

69 000 zł35 m² 1 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Baczyńskiego 8/1 Lokal składa się z 1 pokoju i kuchni. Do lokalu należy powierzchnia przynależna wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

880 000 zł59 m² 14 915,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność - tylko U nas Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,93 m , zlokalizowane przy ul. Kazimierza Jarząbka w Piasecznie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! * Oferujemy do sprzedaży klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina. * położone na parterze w zadbanej przedwojennej kamienicy. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konarskiego

Rybnik,śląskie

469 000 zł51 m² 9 250,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Umeblowany i Wyposażony 2-pokojowy apartament, klimatyzacja, nowe budownictwo Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kasztanowa

Siedlce,mazowieckie

439 000 zł1 488 m² 295,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Siedlcach przy ul. Kasztanowej Nieruchomość składa się z dwóch działek o nr geodezyjnych: 9/6, 10/17 obręb 71 o łącznej powierzchni 1488 m2 Dojazd drogą nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

652 480 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

210 000 zł141 m² 1 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piętro kamieniczki położonej na jednej z małych ,zielonych uliczek na obrzeżach Jedliny Zdroju. Samo mieszkanie ma powierzchnię 76m2, ale do mieszkania należy mansarda nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

294 999 zł40 m² 7 374,98 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Kazimierza Wielkiego o powierzchni 40m2 na parterze. Bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zabrze,śląskie

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem w Zabrzu - gotowe do zamieszkania! Niski czynsz i świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i stresu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Bytom,śląskie

74 000 zł35 m² 2 135,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Armii Krajowej 28/9 Lokal składa się z 2 pokoi oraz kuchni. WC wspólne zlokalizowane na klatce schodowej. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakole

Konin,wielkopolskie

280 000 zł48 m² 5 815,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam jasne i bardzo widne mieszkanie spółdzielcze własnościowe w cichej i spokojnej okolicy zlokalizowane przy ul. Zakole. Powierzchnia mieszkania 48,15 m2, usytuowane na 4 piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij