dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

84 000 zł1 415 m² 59,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W różewie, gm. Wałcz Tytułem oferty jest działka budowlana położona na obrzeżach wsi. Dostępne są następujące metraże działek: 1240m2 - 74 400zł -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 497 000 zł357,82 m² 6 978,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom marzeń w Łosiu przestrzeń, natura i szybki dojazd do Warszawy Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, komfortowo i blisko natury bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 330 zł38,71 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie przy w okolicy nowego Kleparza w Krakowie Gotowe do obioru! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na popularnym Osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,83 m² 8 224,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji - ul. Dubois,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł693,42 m² 5 768,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 577 m²

Pozwolenie na budowę! Działka z kompletnym projektem hali magazynowo - produkcyjno - handlowej. Cena: 4 000 000 zł brutto (możliwa fv) Powierzchnia całkowita działki: 2 577 m2 (848 m2 + 1729 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 710 zł65,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo wybudowanej inwestycji - Gdynia Cisowa Mieszkanie gotowe do odbioru, zostały ostatnie wolne mieszkanie w tym bloku, który stanowi pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł51,61 m² 9 494,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo zadbane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,09 m , położone na 2 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ciechanowie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł273,88 m² 2 698,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Bytoni w gminie Zblewo w powiecie starogardzkim. Działka o powierzchni 1085 m2 uzbrojona w prąd, wodę miejską oraz szambo. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł36,10 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz spokoju, ale z szybkim dojazdem do miasta? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Zapomnij o wysokich czynszach i poczuj swobodę w tym jednopokojowym, bezczynszowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 769 m² 1 130,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z gotową koncepcją na budowę budynku usługowego, biurowo-produkcyjnego. Warszawa, ul. Szklarniowa, dz. o nr ew. 7/1 i 7/2 =1769 M2 z obrębu 4-07-18,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 297 zł42,34 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania w budynku D ekskluzywne osiedle smart city nowatorski projekt inwwestycyjny,eleganckie I komfortowe osiedle przyjazne otoczenie Harmonijna mieszanka budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł402 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:983 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. W jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łasku, w Kolumnie, znajduje się niezwykły dom.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł43,60 m² 8 025,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 875 zł48 m² 12 580,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,19 m² 5 378,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny przestronne, funkcjonalne i dobrze zlokalizowane. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł32 m² 14 281,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Kołobrzegu - 465 000 zł Kołobrzeg, ul. Grochowska Powierzchnia: 32 m2 Księga wieczysta bez obciążeń Szukasz mieszkania nad morzem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł28,55 m² 17 478,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки - безкоштовно nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy rzece, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł29,20 m² 15 273,97 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka 29 m ul. Czernikowska 56 (róg Bartyckiej) Oferuję na sprzedaż klasyczną kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na parterze w zadbanym budynku należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rzeszów,podkarpackie

1 715 000 zł4 819 m² 355,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4800,00 m , położona w Rzeszowie, obręb Zwięczyca, w rejonie ul. Żołnierzy 9 Dywizji.

Szczegóły ogłoszenia

596 120 zł4 100 m² 145,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjna oferta działek budowanych na sprzedaż przy ul. Wojska Polskiego w Brzezinach k. Łodzi. Grunt o powierzchni 0,41ha, już podzielony na 4 indywidualne działki po ok. 1000 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł5 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę leśną w Kosorowicach, z bardzo dobrym dojazdem. Na działce znajduje się las w wieku około 40 lat, głównie sosnowy. Oferta wysłana z systemu bck.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:435 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w stanie surowym zamkniętym położony w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię ok 85 m i położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

407 555 zł2 203 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania kształtna działka z warunkami zabudowy w cichym i pełnym uroku miejscu, na osiedlu domów jednorodzinnych. Przy działce prąd, reszta mediów we własnym zakresie. Bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 600 zł32,58 m² 16 562,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Mokotów w rejonie Parku Czerniakowskiego to adres dla osób, które nie uznają kompromisów. Unikalna enklawa, która łączy prestiżowe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł73,61 m² 14 943,62 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 73,61m , położone przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 999 zł1 219 m² 3 937,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat Willa Elysium, położony w Lądku-Zdroju - jednej z najstarszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce. To obiekt z historią i wypracowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł81 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 4 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metro szwedzka | bohema | Klimatyzacja | 2023 rok Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 47,29 m Cena za m : 24 318 zł Lokalizacja: ul. Szwedzka / inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 014 m² 152,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 3014 m , położona w miejscowości Suchoraba, na terenie gminy Niepołomice, w powiecie wielickim. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,37 m² 7 558,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam duże mieszkanie 2-pokojowe w cichej części Centrum Szczecina. Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł142,70 m² 6 867,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Lubisz miejsca z widokiem i przestrzeń pełną światła? Szukasz domu z dużymi przeszkleniami i otwarciem na panoramę? Jeśli tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł70 m² 22 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Kluczowe cechy: mieszkanie słoneczne, wysokie, rozkładowe, ekspozycja wschód-zachód, wiele możliwości aranżacji, balkon francuski, winda, przedwojenna kamienica z 1935 roku, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kostrzyn - Centrum - ul. Kościelna dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m2 plus garaż i pom.gosp. działka 270 m2 stan : do kapitalnego remontu ogrzewanie : nowy piec gazowy media :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł44,30 m² 10 948,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jedyne takie 2M na rynku pierwotnym! Mieszkanie na rynku pierwotnym, powstałe na bazie murów starej kamienicy w ścisłym centrum Jeleniej góry (do deptaku 100m). Cena z vat 8%,.

Szczegóły ogłoszenia

74 500 zł928 m² 80,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Tania działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 928m2 we wsi Smolniki, 2,5km do Szubina. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Dostęp do drogi gminnej-.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

568 000 zł184 m² 3 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:444 m²

Makler Poleca Do sprzedania dom w Brzozie o powierzchni 190 m składający się z 7 pokoi,3 łazienki,2 kuchnie. Dom ma trzy kondygnacje ; parter; -kuchnia -2 pokoje -łazienka piętro; -2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł60,47 m² 10 399,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie przy ul. Olbrachta. Opis nieruchomości: - pow. 60,47m2 - miejsce parkingowe zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

845 933 zł3 930 m² 215,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczecin-Dąbie - na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3930 m2. W okolicy znajduje się zabudowa produkcyjno-usługowa. W bliskiej odległości zjazd na autostradę A6.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 430 m² 391,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1430 m2 w Władysławowie koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie trapezu.