dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gliwice,śląskie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 1- pokojowe z oddzielną kuchnią mieszkanie na Mokotowie. Jasne i przestronne zlokalizowane w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezna

Brzezna,małopolskie

230 000 zł830 m² 277,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Brzezna, przy nowej drodze gminnej, niedaleko szkoły podstawowej. Działka w pełni uzbrojona. Wszystkie media na działce. MU2- teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana Pawła II i ul. Dziką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ładna

Bestwinka,śląskie

257 000 zł104 m² 2 471,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Super oferta dla chcących się budować! Polecamy Państwu gotowiec inwestycyjny. Działka o pow. 1068 m2 z rozpoczętą w tym roku (całkiem świeża sprawa) budową budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

485 859 zł48 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Kamiennogórska

Kaczorów,dolnośląskie

180 000 zł40 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż dwie działki rolne we wsi Kaczorów w woj. Dolnośląskim o łącznej powierzchni 4 hektary. Cena do małej negocjacji. Są to dwie działki zaznaczone na zdjęciu czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

771 291 zł60 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 31,24m2. Łazienka z wc 3,7m2. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł101 m² 4 455,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania w kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość składa się z trzech słonecznych pokoi (jeden z wyjściem na balkon) przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszyka

Opole,opolskie

727 000 zł56 m² 13 000,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Słoneczne, przytulne mieszkanie położone przy ul. Koszyka ( osiedle Trzy Diamenty) w Opolu. Pierwotnie oddane do użytkowania przez dewelopera jako 3-pokojowe, przez właścicieli zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jabłoniowa

Sandomierz,świętokrzyskie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o powierzchni od 11 oraz 13,89 ar, zlokalizowanych w Sandomierzu. Nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielone Wzgórze

Łęgowo,pomorskie

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Jeśli marzysz o przytulnym domu, który łączy klimat tradycyjnego budownictwa z nowoczesnymi udogodnieniami, ta oferta jest dla Ciebie. Kameralny, drewniany dom po generalnym remoncie w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kaniów

Kaniów,śląskie

450 000 zł8 404 m² 53,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość nieogrodzona niezagospodarowana. Nieruchomość położona jest w pobliżu lotniska w Kaniowie. Przeznaczenie terenu - W palnie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Nowodworce,podlaskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, szkoły i sklepu ? Pragniesz zamienić swoje mieszkanie na coś większego ? z garażem ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? Dom bezpośrednio przy ul. Zaścianki! Pragniesz zamienić swoje mieszkanie na coś większego ? z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Powązki

Powązki,mazowieckie

468 000 zł3 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powązki gmina Leszno powiat warszawski-zachodni - do sprzedaży działka o powierzchni 3600m2 w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. W aktualnie obowiązującym mpzp działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Uwieliny

Uwieliny,mazowieckie

895 000 zł8 419 m² 106,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży kompleks 7 działek budowlanych w miejscowości Uwieliny gmina Prażmów, o powierzchni 8419 m2. Działki są w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Słoneczne M-4 na Wzgórzu Wolności z widokiem na panoramę Bydgoszczy - zamieszkaj od zaraz! Marzysz o własnym, gotowym do zamieszkania M-4 w Bydgoszczy , które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

519 000 zł39 m² 13 376,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Fikakowo to jedna z najbardziej przyjaznych do życia dzielnic Gdyni, ciesząca się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi oraz osób ceniących spokój i wygodę. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

647 000 zł65 m² 9 969,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz przestrzeni w jednej z najlepszych dzielnic Poznania? Marzy ci się dobra komunikacja a jednocześnie otoczenie zielenią? bingo! lokalizacja: serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jarosław

Jarosław,podkarpackie

423 710 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada drewnianą ekskluzywną podłogę wykonaną z drewna jesionowego.Zawiera meble kuchenne ,które są do sprzedaży ( lub nie- w zależności od potrzeb kupującego). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

495 000 zł58 m² 8 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa oferta - domy ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji / 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów, położonych na działkach o powierzchni ok. 250m2 na Osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruszków

Pruszków,mazowieckie

4 800 000 zł400 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

Pruszków, okolice wjazdu na A2 - do sprzedania zabudowana budynkami o powierzchni użytkowej ok. 400m2 działka gruntu o dużym potencjale! W obowiązującym planie zagospodarowania teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy klimatyczne , dwupokojowe mieszkanie , położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy, spokojna okolica Żar. Lokal o powierzchni 56m2 składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bitwy pod Studziankami

Tarnów,małopolskie

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: jasna kawalerka po remoncie - Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Bitwy o Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Pragniesz zamienić swoje mieszkanie na coś większego ? z garażem ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sienkiewicza

Tomice,mazowieckie

540 000 zł1 751 m² 308,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

540 000 zł | sprzedaż | 1751 m2 | działka | tomice | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą o powierzchni 1751m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

643 867 zł61 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

950 000 zł5 500 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 55a położoną w okolicy Wieliczki / Sułkowa, gmina Wieliczka, blisko drogi wojewódzkiej 94. Działka budowlano-rolna. Działka bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

289 900 zł43 m² 6 741,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Tarnowa przy ul. Lwowskiej 14. Lokalizacja mieszkania gwarantuje wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 53,66 m2, do którego przynależy balkon z cudownym widokiem o powierzchni 6,25 m2, oraz komórką lokatorską znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości przy ul Hugona Kołłątaja na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Opis nieruchomości Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kruszwicka

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł83 m² 7 335,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1971

Pięknie położone mieszkanie w domu dwu-lokalowym na osiedlu warszawskim w Poznaniu. Pieszy dostęp do komunikacji miejskiej, jeziora Malta, zoo i aquaparku. Kilka przystanków tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Nowa Sól,lubuskie

165 000 zł31 m² 5 326,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 30,98 m , zlokalizowanej na trzecim piętrze kamienicy w sercu miasta Nowej Soli. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gregorkiewicza

Bielkówko,pomorskie

999 999 zł339 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

!Oferta dokładna niebawem! Już wkrótce na sprzedaż - wyjątkowy dom w Bielkówku! Z ogromną przyjemnością zapowiadamy nową nieruchomość w naszej ofercie - przestronny i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł69 m² 8 574 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

!dobra inwestycja! opiekun oferty: 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 68,81 m2, położone na Biskupinie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Biskupin. W okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł59 m² 16 222,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 58,56 m2 znajduje się w cichej, zielonej części Ursynowa, tuż przy Lesie Kabackim i górce Kazurki. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 296,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym - Złotniki, wrocław Mieszkanie wolne od września. Informacje podstawowe: > Cena: 699 000 zł + 20 000 zł naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, bielany, ul. Wrzeciono bez prowizji od Strony Kupującej - Metro Wawrszyszew 200 m - Autobus Kasprowicza 200 m - Tramwaj Marymoncka 500 m - Galeria Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

479 000 zł53 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz ustawnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,1 m znajdującego się na osiedlu.