dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Piastów,mazowieckie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,67 m , położone na drugim, ostatnim piętrze w kameralnym bloku zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Paprotnia

Paprotnia,mazowieckie

125 000 zł5 300 m² 23,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana (ok 23 x 235 m) w zacisznej części nadleśnictwa Studzianki. Wydane Warunki Zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Doskonała jako lokata kapitału -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł2 495 m² 1 242,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje unikatową działkę budowlaną! Działka usytuowana w otoczeniu starodrzewu oraz licznych terenów zielonych, oferuje ciszę i spokój. Atuty - Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

558 000 zł44 m² 12 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,38 m , położone na cichym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu jakim jest Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł38 m² 16 315,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,48m2 i znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł81 m² 11 104,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania sie z oferta sprzedazy przestronnego mieszkania o powierzchni 81,05 m2 / w tym antresola o powierzchni 13,71 m2/. Mieszkanie jest zlokalizowane w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

666 000 zł65 m² 10 200,60 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Duże 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,29 m 2 , składające się z salonu z aneksem kuchennym z balkonem , sypialni, gabinetu, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie komfortowa kawalerka z aneksem sypialnym o powierzchni 32,75 m , położona w Świnoujściu przy ul. Matejki na 2. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gniewino,pomorskie

239 000 zł32 m² 7 539,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem! Gniewino! Szukasz funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy? Ta nieruchomość to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł37 m² 9 252,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, ul. Potulicka, kawalerka, balkon, winda. Oferta dostępna wyłącznie U nas. Przytulna kawalerka idealna pod wynajem z dużym balkonem przy ulicy Potulickiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

180 000 zł37 m² 4 849,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na III piętrze w bloku przy ul. Konopnickiej w Inowrocławiu tuż obok Parku Solankowego. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Jana III Sobieskiego, mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe powierzchnie to balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Zielona Góra,lubuskie

1 060 000 zł144 m² 7 386,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Uroczej (jędrzychów) w Zielonej Górze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Siewierz,śląskie

406 392 zł59 m² 6 888 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji! Idealne mieszkanie dla Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Stargard,zachodniopomorskie

587 400 zł84 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Oferujemy na sprzedaż jeden z segmentów nowoczesnej inwestycji domu szeregowego w doskonałej lokalizacji przy ul. Spółdzielczej w Stargardzie. Przemyślany układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

764 000 zł45 m² 16 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Śląskiej w Gdańsku-Przymorze. Mieszkanie: jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

629 000 zł82 m² 7 641,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie pięciopokojowe w kamienicy bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kozubszczyzna,lubelskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam dom wolnostojący o pow. ok 140 m2 całkowitej i użytkowej ok 120. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 600 m2. w odległości 10 min od Lublina. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

579 000 zł36 m² 16 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,06m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70tych, z dwiema windami na osiedlu Kalinowym, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzeszowice

Strzeszowice,lubuskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż: dom z zabudowaniami gospodarczymi w Strzeszowicach, gmina Trzebiel. Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

329 000 zł37 m² 8 820,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 37,30m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym w poszukiwanej okolicy. Lokal do zamieszkania dla tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

757 000 zł88 m² 8 602,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul. Lewakowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w bloku z windą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

519 000 zł53 m² 9 872,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie położone w Gdyni Witominie. Nieruchomość: mieszkanie odmalowane i puste, gotowe do aranżacji pod swoje potrzeby. Powierzchnia 52,57m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł52 m² 12 529 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrzeszcza kamienica z duszą, świetna lokalizacja! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska tętniącym życiem Wrzeszczu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ojrzanów

Ojrzanów,mazowieckie

316 000 zł1 408 m² 224,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do Raju na Ziemi! Unikalna działka w sercu przyrody i elegancji Ojrzanów Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie harmonia natury łączy się z elegancją i komfortem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lidzka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż mieszkania 55,5 m z antresolą - Wrocław, psie Pole, zgorzelisko, ul. Lidzka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,5 m (plus antresola ok. 16 m ) znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

577 443 zł42 m² 13 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,84 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł39 m² 14 055,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Zaporoska | Centrum Wrocławia | Na sprzedaż oferuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m , zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cichawka

Cichawka,małopolskie

140 000 zł3 100 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 31 ar w miejscowości Cichawka koło Łapanowa. Działka z panoramicznym widokiem na okolicę i góry. Działka doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sowia Wola,mazowieckie

1 300 000 zł19 900 m² 65,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w miejscowości Sowia Wola znajdująca przy ul. Wojska Polskiego z dostęp do drogi publicznej , dostępne media w drodze. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.