dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

49 900 zł400 m² 124,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą działki w super cenie! Makler Nieruchomości prezentuje pięknie położoną działkę rod w miejscowości Mrocza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiego

Gdynia,pomorskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień otwarty! Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 4.07.2025 od godziny 15:00 do 17:00 Proszę o zapisywanie się wszystkich chętnych na konkretną godzinę mailowo lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kalksztajnów

Gdynia,pomorskie

980 000 zł88 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Ofertą sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie dwupoziomowe blisko centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

529 000 zł44 m² 12 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji dla klienta kupującego Gotowe mieszkanie I Po remoncie nie było zamieszkiwane I W pełni wyposażone I Wprowadź się już dziś Mieszkanie znajduje się Katowicach, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

470 000 zł57 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga uwaga! mieszkanie W okazyjnej cenie! Jasne i przestronne mieszkanie poleca się na sprzedaż! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 482 570 zł78 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje nowoczesną inwestycję w świetnej lokalizacji - na granicy Bronowic i Woli Justowskiej. Okolica zielona i cicha, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Szybowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

2 800 000 zł68 654 m² 40,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w skład której wchodzi 6 działek o łącznej powierzchni 68654 m 2 zlokalizowane w obrębie byłej kwk "jas-Mos", zajęte częściowo pod infrastrukturę wyłączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żurawiniec,dolnośląskie

349 800 zł1 190 m² 293,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cisza, jak makiem zasiał to pierwsze, co poczujesz, stawiając stopę na tej działce. Miejsce, gdzie czas zwalnia, a natura roztacza swój kojący urok. Jeśli marzysz o własnym kącie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

585 000 zł1 800 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

397 000 zł34 m² 11 621,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! ogrodzone oraz monitorowane! jedynie 7 minut spacerem do parku zawilcowa! pętla autobusowa mpk jedynie 50 metrów od budynku! Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33 m położona na wysokim parterze w bloku przy ul. Bałtyckiej 12 na zielonym, spokojnym i cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

645 000 zł98 m² 6 584,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przy lesie! bez prowizj! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Wojnowicach, gmina Czernica. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

666 000 zł41 m² 16 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł95 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Bez podatku pcc i bez prowizji dla biura- zapewniam pełne wsparcie przy zakupie tej lub innej nieruchomości oraz pomoc przy finansowaniu. Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej,w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rożno-Parcele

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

260 000 zł6 498 m² 40,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3 działki zlokalizowane w Rożno-Parcele (gm. Aleksandrów Kuj.) o łącznej powierzchni 6498m2 ( 3880m2, 1301m2, 1317 m2). Działki położone są w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny bliźniak z garażem i ogródkiem na kameralnym osiedlu domów - Grabówki k/wieliczki.! ani podatku pcc! Oferujemy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

375 000 zł38 m² 9 878,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Piastów legnickich Z miejscem parkingowym -inwestycja Centrum Park Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,96 m w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 090 000 zł83 m² 13 069,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Dom w zabudowie bliźniaczej powierzchni 83,4m2 znajdujące się na osiedlu Budziwój przy ul. Alternatywy. Nieruchomość sprzedawana z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szklarska Poręba,dolnośląskie

639 000 zł91 m² 7 021,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej Wyobraź sobie miejsce, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

890 000 zł66 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w centrum Gdyni z widokiem na morze. Trzypokojowe, dwurozkładowe, mieszkanie o powierzchni 66,4 m/2 znajduje się na 10 piętrze. W budynku jest nowoczesna winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 999 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radziszów

Radziszów,małopolskie

179 000 zł905 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piekna działka widokowa o pow.9,05a położona w malowniczej części miejscowości Radziszów. Działka w miejscowym planie przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł57 m² 12 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Budynek jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poręba Spytkowska

Poręba Spytkowska,małopolskie

539 000 zł150 m² 3 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny w Porębie Spytkowskiej - 9 arów działki, 3 kondygnacje, 7 pokoi, 2 garaże Lokalizacja: poręba Spytkowska, gm. Brzesko Powierzchnia działki: 9 arów (900 m ) Rok budowy: 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sadowa

Boża Wola,mazowieckie

194 220 zł1 079 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Idealna działka budowlana, media, światłowód Dane techniczne: bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1079m2 i/lub 1004m2 idealna dla dewelopera lub indywidualnego inwestora położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł43 m² 15 414,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2004 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Lokal mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł66 m² 22 612,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż unikatowe mieszkanie na ostatnim piętrze z imponującym tarasem o powierzchni 77 m , zapewniającym spektakularne widoki na Las Kabacki i panoramę Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam mieszkanie zarówno do zamieszkania dla siebie jak I pod inwestycj Ę! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Osiedlu Leśnym - idealne miejsce do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sadowa

Wancerzów,śląskie

1 650 000 zł21 052 m² 78,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Wancerzów, gmina Mstów, przy drodze powiatowej nr dp1060s (ul. Sadowa). Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

670 439 zł62 m² 10 799,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

780 000 zł54 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na bronowicach! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

850 000 zł70 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 69,77 m2 usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnej kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Elblągu. Apartament jest absolutnym unikatem na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

415 616 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 300 m2 usytuowany centralnie na działce o pow. 1067m2. Nieruchomość znajduje się w południowej części miasta przy cichej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 996 zł38 m² 17 212,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

349 000 zł3 300 m² 105,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż: działka z domem i zabudowaniami - Skrzyszów k. Tarnowa Lokalizacja : Skrzyszów - zaledwie kilka minut od Tarnowa Powierzchnia działki : 33 ary Powierzchnia domu : 83 m (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł47 m² 12 303,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,06 m2, w ścisłym centrum miasta usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

930 000 zł75 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Oferta na wyłączność. Zapraszam do obejrzenia atrakcyjnego mieszkania z dużym ogrodem w Józefosławiu na przedmieściach Warszawy. Tutaj odpoczniesz od zgiełku miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 217 700 zł74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | 1km do morza | cicha okolica | widok na miasto | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z dwoma łazienkami oraz osobną garderobą,.