dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Platynowa

Strzeganowice,dolnośląskie

299 000 zł1 552 m² 192,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 1552 m2 położonej w Strzeganowicach w gminie- kąty Wrocławskie. Miejscowość położona w miejscu odpowiednim dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

291 000 zł20 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Promocja - kupując to mieszkanie dostajesz miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Na sprzedaż gotowa inwestycja o powierzchni 54 m2 podzielona na 3 kawalerki (w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł42 m² 9 394,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radlin,śląskie

179 000 zł46 m² 3 893,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz ustawnego mieszkania z dużym potencjałem, które możesz urządzić zgodnie z własnym pomysłem i zamieszkać tak jak lubisz, bez zbędnych kompromisów Dobrze trafiłeś -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

2 699 000 zł317 m² 8 514,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom, który stanowi idealną inwestycję z możliwością zróżnicowanego wykorzystania - jako dwa niezależne mieszkania oraz przestronny lokal usługowy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

569 000 zł45 m² 12 627,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy standard życia w sercu Katowic Ta wyjątkowa inwestycja redefiniuje pojęcie komfortu miejskiego - zarówno pod względem architektury, jak i jakości przestrzeni wspólnych. Już od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabrze

Zabrze,śląskie

2 270 000 zł10 691 m² 212,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działki gruntu zajęte pod bocznicę kolejową o długości 1.658,80 m. Bocznica składa się z 5 torów, z czego tory 1, 2 i 3 są położone na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

390 000 zł1 242 m² 314,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny z zewnętrznymi instalacjami: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazu, energii elektrycznej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

349 000 zł61 m² 5 740,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,8 m2, położone w Olecku na osiedlu Siejnik I. Do mieszkania przynależy balkon (5,5 m2) oraz piwnica (10 m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

575 000 zł38 m² 14 935,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż super atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w krakowie/krowodrza o powierzchni 38,5 m2 (w tym piwnica 2,3 m2) za cenę 575 000 pln. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 465 000 zł78 m² 18 762,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Eurovilla prezentuje na sprzedaż słoneczny, czteropokojowy apartament gotowy do dowolnej aranżacji w Miasteczku Wilanów. English version below lokalizacja Apartamentowiec zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł41 m² 17 532,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w renomowanej inwestycji Apartamenty Central Park. To idealne miejsce dla osób chcących mieszkać w centrum tętniącego życiem miasta. Uwaga! Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Durdy

Durdy,podkarpackie

649 000 zł105 m² 6 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 634 m²

- - poszukujesz przytulnego domu w lesie, z wszelkimi wygodami, gdzie znajdziesz ciszę i spokój? - to świetnie, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Zapraszam na krótką podróż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Graniczna

Lublin,lubelskie

850 000 zł79 m² 10 759,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lublin ul. Graniczna 5 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79 m położony na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Jest to lokal mieszkalny, ale ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł64 m² 15 546,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego oddanego do użytku w 2022 roku. Lokal znajduje się w gęsto zaludnionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dostępna

Warszawa,mazowieckie

1 538 000 zł838 m² 1 835 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**** ładna willa prezentuje******** tylko W naszym biurze. Wznowione wydawanie warunków zabudowy!. Działaka O powierzni 838M2 Z budynkiem O powierzchni ok 70 M2 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Błonie -centrum- dwupokojowe mieszkanie o pow. 36m2 ok. 12 min pieszo od stacji pkp. Parter w niskim bloku z 1969r. (płyta). Budynek z dala od głównych ulic, wokół dużo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rzeźnicka

Skwierzyna,lubuskie

1 336 486 zł11 723 m² 114,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Syndyk ogłasza pierwszy nieograniczony przetarg ofertowy! przedmiot przetargu stanowią łącznie wchodzące w skład masy upadłości spółki Las Skwierzyna-Gorzów spółka z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

NA sprzedaż mieszkanie Z balkonem o pow. 48,50m2 Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz przedpokoju, kuchni, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie posiada balkon, przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Telewizyjna

Gdańsk,pomorskie

1 515 000 zł2 006 m² 755,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Podłężna

Wola Podłężna,wielkopolskie

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 70 m , położonego w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł54 m² 9 508,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam na mieszkanie 3 pokojowe położone przy ulicu Wielkopolskiej. Mieszkanie znajduję się na V piętrze niskiego bloku z cegły lat 90-tych. Budynek ocieplony, zadbany, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łowiecka

Bielsko-Biała,śląskie

980 000 zł1 193 m² 821,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka budowlana - ul. Łowieckiej, bielsko-Biała - 1197 m - od Rick Estate Szukasz wyjątkowego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Kraków,małopolskie

856 000 zł28 m² 31 127,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kraków, stare miasto librowszczyzna tuż przy Plantach Promocja tylko do końca grudnia Oferuję do zakupu apartament wykończony pod klucz materiałami najwyższej jakości w pięknej odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Struga,dolnośląskie

599 000 zł313 m² 1 913,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Struga zaledwie 5km od Wałbrzycha oraz 2,5 km od uzdrowiska Szczawno-Zdrój. Dom o powierzchni 313m2 składa się z: parter: -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

1 090 000 zł117 m² 9 316,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Staw Noakowski-Kolonia

Staw Noakowski-Kolonia,lubelskie

270 000 zł4 700 m² 57,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie piękna działka rolno-budowlana w miejscowości Staw Noakowski-Kolonia, gm. Nielisz. Ta piękna przestrzeń w otoczona drzewami będzie spełnieniem marzeń osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Tarnowskie Góry,śląskie

869 000 zł88 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, sprzedam nowy wykończony pod klucz apartament w spokojnej i widokowej dzielnicy Tarnowskich Gór - Repty na ulicy Długiej. Doskonała lokalizacja apartamentu umożliwi Państwu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cebertowicza

Łódź,łódzkie

1 160 000 zł290 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie szeregowej, narożny. W pełni wyposażony, po remoncie, gotowy do zamieszkania. Klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach. Panele fotowoltaiczne na dachu Zagospodarowany ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ornontowice

Ornontowice,śląskie

264 000 zł1 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m i wymiarach 38 m x 31 m, położona w spokojnej i zielonej części Ornontowic przy ul. Nowej. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

500 000 zł910 m² 549,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana narożna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub nieuciążliwą działalność gospodarczą, położona w Świętej Katarzynie, gmina Siechnice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Jeśli szukasz mieszkania : - po generalnym remoncie - w wysokim standardzie - gotowego do wprowadzenia - które posłuży Ci wiele lat bez żadnych nakładów finansowych To ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnów

Tarnów,małopolskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 59 m - 4 pokoje, po generalnym remoncie - idealne dla dużej rodziny Lokalizacja: atrakcyjna okolica z pełną infrastrukturą - blisko szkoły, przedszkola, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziemniaczana

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł50 m² 11 616,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie blisko parku - Wrocław, bieńkowice, ul. Ziemniaczana 0% - Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca, kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

588 658 zł44 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 499 000 zł272 m² 9 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie sprzedaży energooszczędny dom wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz dopilnowany inwestorsko w najdrobniejszych szczegółach ze względu na budowę na użytek własny przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł62 m² 9 703,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Sosnkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim czeka na Ciebie przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61,73 m . Znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka położonego na działce 387m2 w miejscowości Dobra Szczecińska. Dom z 2021r.b. z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stanisławice,małopolskie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom parterowy "dom w kosaćcach 44" stan deweloperski | Nowoczesny projekt przy lesie | Stanisławice | 124,88 m Biuro Nieruchomości Concept prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Wojnarowice,dolnośląskie

715 000 zł200 m² 110,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 495 m²

Oferta w przygotowaniu Nieruchomość stanowiąca stare gospodarstwo rolne na działce o powierzchni 6495m2. Przeznaczenie działki w planie miejscowym w całości pod: rm/mn6 - Teren.