dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

199 000 zł3 386 m² 58,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kałdus, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 3386m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 200 zł82,75 m² 7 893,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Komunikacja bez kompromisów: tylko 35 minut do centrum Warszawy (wygodny dojazd samochodem lub szybką koleją). Wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł227 m² 2 859,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim! Przy ulicy Baczewskiego - rozpoczęta budowa domu typu bliźniak na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 557 zł54,51 m² 13 090,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,51m "rudawska 5" - Nowoczesna inwestycja w spokojnej części miasta, zapewniająca szybki i wygodny wyjazd w kierunku obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 248 zł59,72 m² 15 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2% Układ 4 pokoi przy niespełna 60 m daje bardzo duży potencjał zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających mieszkania pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni miejsca, które daje komfort, prywatność i możliwości aranżacyjne dopasowane do stylu życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 295 zł47,89 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł180 m² 3 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 985 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 3985 m2. (W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka budowlana to.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na parterze w bloku po termomodernizacji z nową windą przy ul. Powstańców Warszawy w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 001 zł65,20 m² 18 328,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

303 820 zł1 381 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom nad morzem? Bliskość natury, cisza i spokój, a zarazem blisko morza ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Taczały,zachodniopomorskie

690 000 zł119 m² 5 798,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 577 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w malowniczej miejscowości Taczały (gm. Resko). To propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,99 m² 7 502,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje, ul. Szczecińska gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania. Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,99 m , zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 486 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj swój dom w tej pięknej oklolicy! Mam do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę w malowniczej części Otwocka przy ulicy Żurawiej. Jest to działka z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,50 m² 6 018 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,50m2, położone na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie w Michałkowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł144 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Twój dom z widokiem na Ślężę komfort, natura i styl Sobótka | Nowoczesne osiedle w angielskim stylu Zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka się z wyjątkowym krajobrazem. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

304 080 zł1 086 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działka budowlana 1086 m józefów / konstantynów łódzki Lokalizacja: ul. Wypoczynkowa , Konstantynów Łódzki ( Józefów) Cena: 304 080 zł (280 zł/m ) Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł151,39 m² 6 136,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Elegancja, komfort i przyroda - Twój Wymarzony Dom na Lata Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która jest efektem pasji, precyzyjnego planowania i dbałości.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 010 m²

Dom do remontu na dużej działce - przedmieścia dąbrowy tarnowskiej - ok.3KM DO RYNKU. Możliwość zakupu W bliskim sąsiedztwie gruntu rolnego O powierzchni 1,30ha. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 788 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o pow. 2788 m2 położona w Gorzowie, obręb Zieleniec. Działka w regularnym kształcie prostokąta, teren płaski, częściowo obsadzony tujami, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł94 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Polecam na sprzedaż stylowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy nieopodal Rynku Jeżyckiego przy ul. Słowackiego w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 94m2 znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 334 m² 116,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1334m2 zlokalizowana w miejscowości Bychawka Trzecia. Działka w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie wolnostojących domów.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 901 m² 152,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 3901 m , położona w spokojnej, zielonej części Wojkowice - dzielnica Brzeziny. To idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł32,72 m² 11 002,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Muszlowej (wzgórze Trzy Lipki) o powierzchni 32,72 m2, które zachwyca swoją funkcjonalnością i przytulnym klimatem. Nie przegap!.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł9 900 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 99 arów, położoną w Malinówce, w gminie Haczów. Działka leży w III linii zabudowy, dojazd odbywa się poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł495 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

| bez prowizji - solidnie wybudowany dom z potencjałem - dla dwóch rodzin lub prowadzenia działalności gospodarczej. Istnieje możliwość przyjęcia mieszkań, czy segmentu, w rozliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży działki budowlane 20 km od Gorzowa na pograniczu woj. zachodniopomorskiego z wydanymi warunkami zabudowy : budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł104,42 m² 6 512,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż polecam dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w Koninku. Powierzchnia to ponad 104m! a w skład wchodzą parter: ustawna kuchnia 8,28m2 Salon: 33,5m2 Łazienka z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł76,50 m² 9 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Hot oferta! tylko W pepperhouse! Nieruchomość położona w Starzyńskim Dworze przy ulicy Słonecznej, zaledwie 15 minut od Pucka i Władysławowa! Na sprzedaż funkcjonalny, jasny 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 029 m² 97,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1029 m2 na Kaszubach przy dużym pięknym lesie. Przeznaczenie - powierzchnia zabudowy budynku do 160 m2, - wysokość budynku do 8 m, - dopuszcza się możliwość realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 879 m² 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wygodna działka pod zabudowe jednorodzinną! Będzin ul. Słowackiego zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w bloku. Mieszkanie jest przestronne, jasne, w skład wchodzą kuchnia (oddzielna), łazienka, pralnia oraz balkon. Do mieszkania należy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł83,37 m² 8 396,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

II etap inwestycji - bliźniaków przy ul. Dębickiej. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Dębickiej, w popularnej dzielnicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 900 zł149,02 m² 9 394,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 149,02 m , stanowiący część budynku dwulokalowego, położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 235 m² 30,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 4235 m 2 , położonej w obrębie Baciuty , gm. Turośń Kościelna , w odległości ok. 15 km od Białegostoku i ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,36 m² 5 710 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zainwestuj lub Zamieszkaj. Przestronne 3 Pokoje w Doskonałej Lokalizacji! Szukasz przestrzeni, którą możesz zaaranżować dokładnie tak, jak marzysz? A może interesuje Cię pewna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,44 m² 15 679,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z dużym tarasem, położone w dzielnicy Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł899 m² 444,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,99 ara zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku wschodnim, położona w III linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 048 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Egiertowo. Egiertowo- wieś kaszubska w Polsce na wschodnich obrzeżach Kaszubskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł102,31 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję czteropokojowy apartament o metrażu 102,31 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - inwestycja Noho Lindego 2. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,07 m² 12 646,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy rozdział zaczyna się tutaj. Wyobraź sobie poranek w nowym mieszkaniu. Jeszcze pachnie świeżością. Kawa parzy się w kuchni, a przez drzwi balkonowe wpada światło. To Wasza.