dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

349 990 zł54,30 m² 6 445,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł6 248 m² 99,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo ładna działka na skraju malowniczej wioski Barcice Drwalewskie, 37 km od centrum W-wy. Jest plan zagospodarowania. Działka 6248m cena 100 pln m/2 Działka składa się z 5 działek: 1000m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł84 m² 24 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy: modernistyczny apartament 84m2, przy ul. Kamionkowskiej, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego pod lupą: ten nowoczesny apartament znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł134,41 m² 5 572,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości fenig- home oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej części Zawady (gmina Myślenice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54,31 m² 17 584,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków | Mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | 54,31 m | Wykończone pod klucz Tylko u nas! Trzy pokoje, własny ogródek i garaż podziemny- wszystko gotowe do wprowadzenia. Bez remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł25,64 m² 25 312,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 25,64 m z klimatyzacją, kamienica z windą. ul. Ariańska | Stare Miasto / Lubicz | centrum Krakowa lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

88 200 zł980 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta, także dla developera! Biuro Tara oferuje na sprzedaż 8 działek budowlanych położonych w Wolicach (gmina Barcin) blisko miasta. Działki o następujących powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 485 zł25,12 m² 15 067,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

88 920 zł988 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładne działki położone w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 440 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Niedźwiada, bezpośrednio przy granicy ze Stasiówką. Działki mają powierzchnię: 2 działki po 14 arów 1 działka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 019 m² 89,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m ) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej. Działka ma bardzo korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł150,38 m² 13 964,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem w stanie deweloperskim! Osiedle na którym czeka segment składa się tylko z 6 bliźniaków. Kameralne osiedle, zamieszkałe przez rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł848 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Koszarówka, gm. Grajewo Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni: 172/17, 172/18 - 848 m    m Nieruchomości położone są.

Szczegóły ogłoszenia

483 686 zł37,60 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł9 547 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunty rolne w miejscowości Nowa Słupia, powiat kielecki. Nowa Słupia ma status miasta, co jest w niektórych przypadkach formalno-prawnych istotne! uwaga: można kupić albo Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł801 m² 724,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***atrakcyjna oferta*** Na sprzedaż działka budowlana na poznańskim Pokrzywnie, o pow. 801 m2. Na działce skrzynka energetyczna. Gospodarstwa domowe w pobliżu korzystają z kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,20 m² 6 227,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,2 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 100 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3100m2 w Makowie Podhalańskim, osiedle Działy. Nr ewid. działki 1800 i wymiarach 33 x 86m. Działka położona w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka narożna rolna z możliwością odrolnienia Obr 12 Noweberezowo 409/6

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62,40 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone Białegostoku, na osiedlu bojary. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku. Wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- oferuję na sprzedaż działkę w atrakcyjnej cenie w miejscowości Motycz. - działka znajduję się 100 m od drogi asfaltowej. - zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

735 000 zł48,33 m² 15 207,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- nowa niższa cena! - faktura vat 23%! - możliwość odliczenia vatu również przez osobę fizyczną! Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto. W naszej ofercie wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 140,4 m2 (parter 64,85 m2, piętro 75,55 m2) usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł359,21 m² 5 564,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Rezydencja w stylu nowoczesnym | projekt Ambasador | Kadłubia | 3218 m działki Ze względu na poszanowanie prywatności właścicieli, szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł270 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 905 m²

Bukowie - kompleks budynków na dużej działce! Idealna baza pod inwestycję lub rodzinny azyl. Urokliwe siedlisko na niemal 50 arowej działce w malowniczej miejscowości, wyjątkowa nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

1 852 156 zł73,74 m² 25 117,39 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni 73,74 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,30 m² 5 953,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica niesamowity widok na panoramę miasta oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie ul. Architektów w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 258 zł29,23 m² 15 746,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mały metraż, wielki efekt funkcjonalne mieszkanie z balkonem, które daje więcej, niż się spodziewasz. Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie - nawet po 18.00 -.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł75,20 m² 11 143,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferuję do sprzedaży nowocześnie wykończony, przytulny dom typu czworak posadowiony na działce o powierzchni 254 m2 usytuowany w miejscowości Brzezie k. Sulechowa. Na 75,2 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 590 m² 57,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2590 m2 położoną w miejscowości Baran Kolonia, w gminie Firlej, w powiecie lubartowskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Olszanka, gmina Krzczonów, województwo lubelskie, stanowiąca ciekawą propozycję dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

156 300 zł1 042 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Wielkiej Nieszawce z mpzp w cichej spokojnej okolicy Pragnę zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, uzbrojoną położoną w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

99 630 zł972 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż ostatnią(z 13) działkę budowlaną, położona w Kłobucku obręb Zakrzew przy ulicy Słowackiego, gmina. Kłobuck, powiat. kłobucki. oferta bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł457 m² 3 172,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nowoczesny, przestronny dom dla dużej rodziny Przestronny, nowoczesny piętrowy dom jednorodzinny, który został wybudowany w 2008 roku. Dom jest podpiwniczony i posiada garaż. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł35 m² 20 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na Starym Żoliborzu pośród pięknych willi. Lokal składa się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - łazienki - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Raszowa

Raszowa,dolnośląskie

100 000 zł17 000 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka rolna o pow. 1,70ha w miejscowości Raszowa. Działka nr 90/1. W planie zagospodarowania przewidziana jako rola. Klasa ziemi - III i IV. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł46,76 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,76m2 bezpośrednio przy wejściu do metro Stokłosy Mieszkanie znajduje się na IX kondygnacji w budynku z 2008r. Niższe piętra to galeria.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 823 m² 145,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z widokiem na Beskidy Pietrzykowice Na sprzedaż atrakcyjnie położona, duża działka budowlana w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49,57 m² 6 455,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Starych Tarnowicach, przy ulicy Bałkańskiej. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.