dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

798 000 zł48 m² 16 694,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: sopot, ul. Grottgera 6/8 Powierzchnia użytkowa: 47,80 m2 Cena: 798 000 zł Rodzaj własności: spółdzielczo-własnościowe Pomieszczenia dodatkowe: piwnica (2,91 m2) Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł45 m² 18 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul.Sarmackiej 28. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Smolice,małopolskie

170 000 zł1 293 m² 131,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej miejscowości Smolice (przysiółek Lipowa), w gminie Zator. To świetna propozycja dla osób szukających spokoju i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Serock

Serock,mazowieckie

539 000 zł44 m² 12 208,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rewelacyjna oferta sprzedaży mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Serocku Mieszkanie z udziałem w działce z własną linią brzegową to kameralna alternatywa dla powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

875 000 zł280 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:454 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu. Termin wydania maj 2025 r. Nieruchomość znajduje się w zacisznej ulicy (ul. Warzywna) , wokół zabudowy jednorodzinnej. Jednocześnie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Złotych Łanach - Bielsko-Biała Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł54 m² 5 879,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Urokliwe 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią, usytuowane blisko lasu! Nieruchomość położona w Rudzie Śląskiej, w atrakcyjnej dzielnicy Halemba. Lokalizacja oferuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brwinów

Brwinów,mazowieckie

690 000 zł3 149 m² 219,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana, o powierzchni 1 349 m2 i wymiarach: 13m szerokości na 240m długości, w kształcie prostokąta. Brwinów - północno-wschodnia część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalna

Tychy,śląskie

528 000 zł43 m² 12 336,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z tarasem - nowoczesny budynek, spokojna okolica mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 42,80 m , na którą składają się salon z otwartą kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płatnerska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł61 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,1m2 Cena 750 000 zł. Przestronna, słonecznie i bardzo widna nieruchomość znajduje się na 4 piętrze przy Ul. Płatnerskiej Warszawa Rembertów. Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Jagiellońskie

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł23 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na wysokim parterze w niskim IV-piętrowym bloku na os. Jagiellońskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 23m2 składają się: - pokój om 15m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Święcice,mazowieckie

1 750 000 zł350 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż - Święcice, gm. Ożarów Mazowiecki, mazowieckie Na sprzedaż przestronny, wielofunkcyjny dom położony w malowniczej okolicy Święcic, gmina Ożarów Mazowiecki. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bzowa

Bolszewo,pomorskie

739 999 zł239 m² 3 096,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:555 m²

Przestronny dom wolnostojący w Bolszewie - idealny pod działalność lub do zamieszkania w atrakcyjnej cenie! Nieruchomość: -Główne pomieszczenie wyposażone w kanał samochodowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Raczki,podlaskie

799 000 zł164 m² 4 871,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Dla biura! możliwość zamiany na mieszkanie W suwałkach! Oferujemy sprzedaż domu jednorodzinnego wolnostojącego położonego w miejscowości Raczki gm. Raczki Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnowskie Góry,śląskie

199 000 zł71 m² 2 802,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! atrakcyjna cena! tylko w czerwcu! Zamieszkaj w kompleksie szeregowych domów z ogródkiem blisko lasu. Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane jest na 1 piętrze. Bardzo zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł54 m² 7 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.53,61 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

890 000 zł71 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,20 m2 na czwartym piętrze. Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 3,77 m2. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulisławice,dolnośląskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Wyjątkowa okazja! Dom do remontu na dużej działce 70 arów - Sulisławice Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość w Sulisławicach to idealna propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł217 m² 3 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

280 000 zł2 273 m² 123,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka nr 155, obręb Bagienica, dąbrowa Tarnowska Oferujemy działkę o powierzchni ok 23 ar, w kształcie trapezu, z wymiarami około 40 x 52 x 40 x 65 m. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł41 m² 12 785,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane w nowym osiedlu Harmonia Gumieńce, tuż przy pograniczu Gumieniec i Warzymic. Osiedle jest ogrodzone z kontrolowanym dostępem poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

585 000 zł135 m² 4 320,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,4 m2 wraz z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. Inwestycja zlokalizowana 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowa

Łódź,łódzkie

820 000 zł70 m² 11 724,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Największy taras na osiedlu, możliwość ogrodu zimowego, garaż i wiele więcej- koniecznie przeczytaj! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie z pełnym rozkładem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiśniowa

Wiśniowa,świętokrzyskie

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny dom położony w malowniczej miejscowości Wiśniowa gm. Staszów. Nieruchomość jest idealna dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam ofertę sprzedaży kawalerki znajdującej się przy ul. Stacha Świstackiego we Wrocławiu opis nieruchomoci: nieruchomość o powierzchni 30 m składa się z: - pokój - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zboiska

Zboiska,mazowieckie

1 059 000 zł120 m² 8 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Radziejowic. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 121 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Pabianice,łódzkie

265 000 zł2 952 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod zabudowę domu jednorodzinnego w Pabianicach w Karniszewicach na ul. Leśnej Powierzchnia działki 2952m2. Udziały w drodze dojazdowej, która została wykorytowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Częstochowa,śląskie

990 000 zł3 399 m² 291,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 3399 m2 (nr działki 1071 obręb Grabówka) zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Rocha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

80 000 zł84 m² 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nieruchomość zbywana W formie licytacji komorniczej Nieruchomość lokalowa, stanowiąca lokal niemieszkalny nr 01 o powierzchni użytkowej 83,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

392 189 zł41 m² 9 489,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal usytuowany na 2 piętrze w nowoczesnym - 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 950 000 zł104 m² 28 365,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy wyjątkowy apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł34 m² 15 362,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 34,5 m2 na ul. Ryżowej. W mieszkaniu jest salon z aneksem kuchennym, przedpokój i sypialnia. Mieszkanie jest na 2 pietrze, ma ekspozycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Perłowa

Radzymin,mazowieckie

560 000 zł731 m² 766,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bezpośrednio! Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Ul. Perłowa. Centrum Radzymina, 5 minut pieszo do szkoły, przedszkoli, przystanku autobusowego, sklepów, parku. Świetnie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

142 000 zł57 m² 2 503,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł51 m² 21 633,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , zlokalizowane przy al. Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

589 900 zł47 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tartak Brzózki

Tartak Brzózki,mazowieckie

833 000 zł9 800 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonała duża działka dla prywatnego inwestora (rolnika). Wyjątkowa działka o powierzchni 9800 m2 w miejscowości Tartak, gm. Radziejowice, która zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nowa

Krakowiany,mazowieckie

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Krakowianach o pow. ok. 1500 mkw. położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej - ul. Nowa Działka ma wymiar ok. 31 m x 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Księżycowa

Karwieńskie Błoto Pierwsze,pomorskie

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:497 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowy bliźniak z silikatu ,ocieplony,łazienki wykończone,na górze po 2 sypialnie. Woda,szambo,prąd,antena tv ,piec nadmuchowy Eco. Wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł72 m² 9 665,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

We speak English, call for more details. English version below. Oferta tylko do klienta gotówkowego. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Wrocławskich Karłowicach.