dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł35 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 35 m2 położone na II p. nowego apartamentowca na Os. Orzechowym. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

982 515 zł59 m² 16 726,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry - Zapraszam na spotkanie Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Zabłociu. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

698 005 zł38 m² 18 335 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu (bezpłatnie) Uzyskaj wakacyjny rabat na wykończenie wnętrza Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż działka budowlana zabudowana małym domkiem do kapitalnego remontu. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Ciepłej w Wielgowie pośród zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

839 000 zł69 m² 12 177,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe, wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku na osiedlu Park Podolany - w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Jaśminowa

Mrozy Wielkie,warmińsko-mazurskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować działkę przeznaczoną pod budownictwo jednorodzinne. Nieruchomość zlokalizowana jest w Mrozach Wielkich, około 3 km od Ełku, na uboczu wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł42 m² 14 081,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha 15 | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Zakładowa

Buk,wielkopolskie

1 093 306 zł5 494 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 5494 m2 pod zabudowę produkcyjną lub usługową położoną w miejscowości Buk - gmina Buk. Działka przeznaczona pod teren obiektów produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasprowicza

Zabrze,śląskie

266 133 zł667 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w Zabrzu Biskupicach przy ul. Kasprowicza. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, a warunki zabudowy są już wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żabno,małopolskie

490 700 zł69 m² 7 111,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twoje wymarzone mieszkanie w Żabnie - Nowy blok, doskonała lokalizacja, spokój i komfort na wyciągnięcie ręki! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania M33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botaniczna

Lubsko,lubuskie

239 000 zł60 m² 4 115,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z 1985 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

349 000 zł1 518 m² 229,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane 2 x ok. 1500 m2 w Książenicach pod Grodziskiem Maz. W niedalekim sąsiedztwie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Obowiązuje mpzp- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł61 m² 13 657,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena obniżona! Przedstawiamy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,14 m przy ulicy Okocimskiej na Woli, z dobrym układem. Mieszkanie posiada następujące zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

449 124 zł53 m² 8 536,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Jaworzno

Jaworzno,śląskie

72 000 zł792 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu numer 132/19 i 132/20 o łącznej powierzchni 0,0792 ha. Teren nieruchomości częściowo ogrodzony, utwardzony kostką brukową. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Wydmie

Ustka,pomorskie

565 000 zł44 m² 12 958,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Na Wydmie, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łebska

Poznań,wielkopolskie

1 059 000 zł170 m² 6 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Unikalna oferta na rynku pierwotnym luksusowe lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowane przy ul. Człopskiej 13 oraz Łebskiej 22 w prestiżowej dzielnicy Smochowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

529 608 zł38 m² 13 871,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojciechowskiego

Bytom,śląskie

410 000 zł75 m² 5 496 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, bytom-Stroszek, ul. Wojciechowskiego. Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 69,33 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

442 400 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,3m2 w skład którego wchodzą: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - pokój dziecięcy - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł69 m² 15 529,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

68,90m2 / 4 pokoje / wysoki standard / 2 mp w garażu + kl / Księże Małe Na sprzedaż, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 400 000 zł186 m² 18 279,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Tylko U nas! Luksusowy apartament o powierzchni 186 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia bardzo szybki dostęp się do centrum miasta (20-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 308 375 zł116 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją osiedla zacisze ursynów, która składa się z domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterolokalowej - aż 18 lokali w ofercie! 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

70 000 zł300 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż działka 3 ary z domkiem letniskowym 25 m. Zlokalizowana na rogu ul. Orzechowej i ul. Czarnochowskiej, w spokojnej okolicy Wieliczki. Charakterystyka nieruchomości: domek 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Kilińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł34 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,15 m (mieszkanie - 33,50 m2, balkon 3,90 m2, komórka na piętrze - 2,40 m2, piwnica 4,35 m2), położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł800 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! przestronny budynek, 800 m2+13 pokoi +taras+ 2 Balkony+ 2 x Garaż, prywatny Parking, cisza, wolny od zaraz! zadzwoń! /7 dni w tygodniu w godz. od 6.00 do 24.00/! ZADZWOŃ tel.: Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

696 000 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 48 m przy ul. Os.Dywizjonu 303 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pabianice

Pabianice,łódzkie

189 000 zł2 656 m² 71,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka na sprzedaż w Petrykozach, bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 2656 m nr działki 212/2 - Powierzchnia: 2656 m - Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

519 000 zł24 m² 21 331,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne studio Z balkonem - wrocławska -nowa 5 dzielnica N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 24,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł48 m² 10 352,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Klonowa, rzeszów lokalizacja, która pracuje na Twoją korzyść Jeśli szukasz mieszkania, które nie tylko odpowiada na potrzeby codziennego życia, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa, przy ul. Dąbskiej (osiedle z 2016 roku). Idealne zarówno dla osoby szukającej mieszkania "dla siebie", jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 357 000 zł107 m² 12 682,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja z potencjałem adaptacyjnym - Wrocław, ołbin, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego Przedstawiamy przestronny lokal o powierzchni 107,72 m , doskonały pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czartkowo

Czartkowo,zachodniopomorskie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Buk

Buk,zachodniopomorskie

1 049 000 zł118 m² 8 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Osiedle parterowych domów jednorodzinnych położone bezpośrednio przy lesie W buku posiada wiele zalet z których najważniejsze to: niezależny parterowy dom jednorodzinny o pow. 118 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Myszkowice,śląskie

499 999 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mega rabat. Dom środkowy za Stan Deweloperski podstawowy z mediami i tynkami wewnętrznymi 499,999 zł Budynek przy ulicy Gajowa ( Srodkowy) oststni W tej cenie Oferta od właściciela!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

219 000 zł50 m² 4 415,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecamy do zakupu przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużą, widną kuchnią, w bloku z cegły po termomodernizacji w Zabrzu Rokitnicy Z uwagi na cechy mieszkania oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł41 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wybudowaniu domu w spokojnej, zielonej okolicy jednocześnie blisko Lublina? Działki budowlane będące przedmiotem oferty są położone w Majdanie Krasienińskim, gmina Niemce-.