dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Opole,opolskie

449 000 zł52 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku w Śródmieściu Opola. Wnętrze zostało wyremontowane 10 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

959 000 zł98 m² 9 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Piękny dom (98,34m2) położony 800 metrów do morza! Dom w dwu poziomowy w segmencie środkowym położony w bardzo pięknej i malowniczej miejscowości Mosty w powiecie puckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kobylany

Kobylany,podkarpackie

90 000 zł5 700 m² 15,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Kobylany obok Krosna i Dukli, woj. podkarpackie. Działka lekko nachylona, o powierzchni aż 57 ar. Wyjątkowe położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

795 500 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 5/8 piętrze o metrażu 63.64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Turowola

Turowola,lubelskie

96 000 zł1 409 m² 68,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę czterech interesujących działek budowlanych, położonych w miejscowości Turowola, w gminie Puchaczów. Oferowane nieruchomości powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

326 030 zł40 m² 8 146,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Loftowe apartamenty o wysokości 270 cm Komórki lokatorskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Diamentowa

Czernica,dolnośląskie

252 410 zł1 397 m² 180,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostania działka budowlanych w Czernicy - idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Oferujemy działki oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 8 mn/u,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glazera

Przemyśl,podkarpackie

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o nowoczesnym układzie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Bez prowizji bezpośrednio od właściciela! Układ pomieszczeń: -Przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

589 000 zł35 m² 16 647,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja! tylko U nas! Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35,38 m2 z dużym balkonem 5,2 m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym, ul. Obozowa, dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

849 900 zł105 m² 8 081,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Wyłączny opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Przestronny dom z ogródkiem w zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania! Układ pomieszczeń: parter - Salon z aneksem ok. 40 m2 - wc ok. 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na w Wałbrzychu na Białym Kamieniu. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, szkoła podstawowa, przychodnia zdrowia, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł28 m² 19 928,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Mieszkanie na I piętrze po remoncie w 2019 roku (z wymiana instalacji elektrycznej). Do lokalu przynależy schowek- komórka około 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

775 000 zł45 m² 17 127,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą najnowszą ofertą mieszkania, które będzie doskonałą propozycją zarówno dla singla, pary, jak i inwestora. Gotowe do wprowadzenia, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Tczew,pomorskie

229 000 zł30 m² 7 585,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasna kawalerka położona na wysokim parterze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Jagiełły w Tczewie. Idealna propozycja dla pary lub jako inwestycja pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cześć! Jeśli szukasz przytulnego kąta, w którym od razu poczujesz się jak u siebie, ta idealnie trafiłeś! 45 m świeżo wyremontowanego mieszkania, idealnego dla singla lub pary, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł57 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mosina

Mosina,wielkopolskie

739 000 zł102 m² 7 272,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Sawy-Calińskiego

Kraków,małopolskie

170 000 zł1 689 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 09:00 do 17:00 lub e-mail: wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielanówka

Kielanówka,podkarpackie

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Doradzamy Nieruchomości oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy w Kielanówce obok Rzeszowa ( niedaleka odległość od ul. Staroniwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

380 771 zł45 m² 8 412,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Ciechocinka w budynku z windą Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

480 000 zł1 067 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy jednej z głównych ulic Brwinowa - ulicy Pszczelińskiej. Do pobliskiej stacji kolejowej 450m W bliskiej okolicy sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł47 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,6 m, położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 46,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

536 760 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,76 m , położone na drugim piętrze nowego budynku w inwestycji przy ul. Cedrowej w Gdańsku. Osiedle w trakcie realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o charakterze rezydencji, który zachwyca niepowtarzalnym położeniem oraz najwyższym standardem wykonania. Powierzchnia użytkowa tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

494 000 zł45 m² 11 002,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Siechnicach przy ul. Piłsudskiego. Znajduje się ono w samym centrum, zaraz obok Ratusza i Kościoła. Bogata infrastruktura dostępna na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

819 000 zł65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc oszczędzasz niemal 18 000 zł! nowość na rynku gotowe do zamieszkania już za 2 miesiące! Mieszkanie na etapie wykończenia pod klucz! W ofercie wykorzystano zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

588 792 zł51 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Zakup od dewelopera Brak pcc top lokalizacja- blisko Rynku Jeżyckiego i Parku Sołackiego! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze nowego bloku. Na metraż 51,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Częstochowa,śląskie

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży apartament wraz z miejscem postojowym położony przy ulicy Wyszyńskiego na zamkniętym kameralnym osiedlu Rezydencja Arkady. Mieszkanie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł29 m² 16 041 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:30 Lokal jest obecnie zarządzany przez firmę zarządzającą najmem krótkoterminowym - możliwość cesji umowy. Idealne pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Paprotnia

Paprotnia,mazowieckie

1 195 000 zł14 946 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Paprotnia, gm. Teresin - do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 14946m2 o znakomitych wymiarach: 103m szerokości bezpośrednio przy trasie Warszawa - Poznań (kierunek do Warszawy) na 145m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł28 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka usytuowana na 1 piętrze w budynku przy ul. Obozowej na warszawskiej Woli. Budynek z 1935 roku- znajduje się w spokojnej, bezpiecznej i bardzo zielonej okolicy. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Karwia

Karwia,pomorskie

179 000 zł488 m² 366,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym, kameralnym zakątku nad Bałtykiem, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku i zrelaksujesz się w otoczeniu natury? Ta wyjątkowa działka 488 m w Ostrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

1 379 000 zł400 m² 3 447,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Wyjątkowy pensjonat. Cena: 1.380.000 zł - do negocjacji. Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę sprzedaży drewnianego obiektu o powierzchni 400 m , zlokalizowanego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 280 000 zł121 m² 10 578,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Proponujemy Państwu uroczy dom w otoczeniu lasu, zdala od zgiełku miasta, na 1,23 hektarowej działce w pobliżu Wieliczki w Koźmicach Wielkich. Dom o powierzchni 121m2 (109m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 200 000 zł156 m² 7 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł172 m² 8 746,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta sprzedaży domu w Szczecinie - Bezrzecze Prezentujemy przestronny dom o powierzchni 171,5 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji w Bezrzeczu, idealny dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podrochale

Podrochale,mazowieckie

490 000 zł30 000 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Podrochale, gmina Leszno o powierzchni 30.000m2 (3ha). Wymiary: 56m szerokości x 535m długości. Media w drodze asfaltowej: prąd i woda Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na mistrzejowicach! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kozienice

Kozienice,mazowieckie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje rozkładowe o dwustronnej ekspozycji Wschód i Zachód, położone na parterze bloku po termomodernizacji wygodny układ: ustawny salon, 2 sypialnie, łazienka z wc, duża kuchnia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij