dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania studio z balkonem w kamienicy, przy ul. Równej Położone na 3. piętrze składa się z pokoju, oddzielnej, widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

872 000 zł53 m² 16 452,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3 pokojowe - 52,86m2 + balkon m2 bemowo / metro 8 minut pieszo do stacji chrzanów! W standardzie system appartme Zamieszkaj tam, gdzie cisza spotyka nowoczesność Marzysz o spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

985 000 zł163 m² 6 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Gotowe do zakupu- po odbiorach pompa ciepła działka 613 m2 kominek światłowód szeroka droga wewnętrzna Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów, położonych w gm. Wieliszew słynącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Winogronowa

Radzyny,wielkopolskie

390 000 zł60 m² 6 459,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! Dostępne mieszkania na piętrze w czterolokalowcu z ogródkiem - 390 000 zł. Termin oddania: październik/listopad 2025r. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarakowa

Łódź,łódzkie

390 000 zł54 m² 7 269,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w 4-piętrowym bloku na Radogoszczu przy ulicy Tatarakowej. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe z kw; w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Lipnica Dolna

Lipnica Dolna,podkarpackie

35 000 zł8 900 m² 3,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka rolno - budowlana z własnym lasem i strumykiem idealne miejsce na dom lub rekreację! Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Lipnica Dolna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lelewela

Krasnobród,lubelskie

1 300 000 zł157 m² 8 280,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący położony w miejscowości Krasnobród, niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość natury w postaci lasów jak i innych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Spalona

Spalona,dolnośląskie

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący rekreacyjny o powierzchni 60,00 m2, położony na działce o powierzchni 385 m2. Teren ogrodzony : wjazd na osiedle zabezpieczone bramą. Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł24 m² 17 234 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nadodrzańskie

Sulechów,lubuskie

390 000 zł78 m² 4 968,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,5 m , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Nadodrzańskim w Sulechowie (woj. lubuskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pienińska

Maniowy,małopolskie

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Marzysz o przestronnym domu z widokiem na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie? A może szukasz nieruchomości z potencjałem do adaptacji na cele gościnne? Chcesz mieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Sieniawka

Sieniawka,dolnośląskie

2 489 100 zł24 891 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod zabudowę usługowo - produkcyjną przy transie transgranicznej Czechy- niemcy w miejscowości Sieniawka (okolice Bogatyni). Powierzchnia działki: 2.4891 ha. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł106 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fabryczna

Chocianów,dolnośląskie

380 000 zł91 m² 4 155,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż w Chocianowie przy ulicy Fabrycznej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w kamienicy, w której jest są tylko 3 mieszkania, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

574 000 zł48 m² 11 958 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 48m2 znajdujące się na os. Nowe Miasto przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

480 000 zł48 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecamy zadbane i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 na osiedlu Piasta. Dzielnica o bardzo rozwiniętej infrastrukturze, liczne sklepy, szkoły, przedszkola, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Karolew

Karolew,mazowieckie

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej lokalizacji.Obok las.W odległosci 4km i 5 km 2 jeziora.Dobry dojazd.W poblizu bunkry z 2 wojny światowej(najbliższy 60 metrów)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krakowiany

Krakowiany,mazowieckie

2 799 000 zł650 m² 4 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ekskluzywna nieruchomość ok.650 m w otulinie Rezerwatu Młochowskiego. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 650 m, zaprojektowana z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Olszanki

Olszanki,lubelskie

270 000 zł79 m² 3 428,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 720 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Olszanki, gm. Kodeń. Nieruchomość o powierzchni 80 m , w której skład wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł60 m² 17 166,70 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja i budynek Warszawa, mokotów, ul. Modra 10 piętro w 15-piętrowym budynku 2 nowe windy na klatce schodowej Monitoring Metro Wilanowska w odległości 5 minut pieszo Linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Łódź,łódzkie

370 000 zł32 m² 11 653,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: łódź, śródmieście, prestiżowa zielona lokalizacja, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej, w pobliżu znajduje się również kompleks University Business Park będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocińska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł63 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wałbrzych,dolnośląskie

485 000 zł76 m² 6 344,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy Państwu komfortowe, trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Poniatów, blisko strefy ekonomicznej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,45m 2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

499 000 zł188 m² 2 652,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wyjątkowa okazja. Dom lub dom usługowo-mieszkalny - przestrzeń do życia i pracy w jednym miejscu Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

499 500 zł60 m² 8 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz taniej nieruchomości? Zależy Ci na lokalu w centrum? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 60 m położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nysa,opolskie

386 302 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 47.11 m2, , które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 075 000 zł50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży słoneczne i zadbane, dwupokojowe mieszkanie, przygotowane do zamieszkania. Apartamentowiec z 2008 r, na zamknięte i chronione osiedle. Mieszkanie nigdy nie wynajmowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Polesie

Nowe Polesie,mazowieckie

198 000 zł1 500 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Polesie k/ Secemina Polskiego. Do sprzedania działka o pow. 1500m, budowlana. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 139 000 zł83 m² 13 726 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: bartosz Jędrzejewski tel. Stan deweloperski Otoczenie nieruchomości: osiedle zlokalizowanie przy rzece, niedaleko centrum. Bardzo dobra infrastruktura, liczne sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

510 000 zł27 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

MB Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieszące się na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku z trzema windami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

609 398 zł38 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 37,34m2 + balkon 8,35m2 ochota/włochy - obok wkd Raków To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł26 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Apartamentu Hydral o powierzchni 25,57m2. W postindustrialnym budynku apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zachować loftowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Betonowa

Kraków,małopolskie

927 000 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc oraz Prowizji Oferujemy do sprzedaży Dom nr 1 z Garażem dla Rodziny usytuowany w Krakowie przy granicy z Niepołomicami Powierzchnia 103 m kw. Parter : - Garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł39 m² 14 066 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m , usytuowane w nowoczesnym bloku z 2011 roku, który zlokalizowany jest w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m .(suterena/5 schodków niżej) sprawdzi sie pod biuro/lokal usługowy lub na wynajem Stan: Po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Następna