dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Osowiec

Osowiec,mazowieckie

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Osowcu Urokliwa, zalesiona lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks Powierzchnia terenu 1000m2 w kształcie prostokąta Doskonałe wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł51 m² 9 569,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Nowy Port | 51,1 m Na sprzedaż oferujemy w pełni wyposażone, własnościowe mieszkanie położone na wysokim parterze klimatycznej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

554 647 zł27 m² 20 235 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka gotowa do odbioru z loggią w topowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej Wyposażona w sprzęty agd i podstawowe umeblowanie Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł136 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 1361m2 z domem do remontu w Gdańsku Świbnie. Dom można wyremontować lub zburzyć, nie jest on wpisany w rejestr zabytków. Dom o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Cisiec

Cisiec,śląskie

113 000 zł1 330 m² 84,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Cisiec. Węgierska Górka.Perfekcyjna działka letniskowa pod Baranią Górą.- Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną o walorach rekreacyjnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krańcowa

Radzyny,wielkopolskie

298 809 zł1 377 m² 217 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z wyjątkowym widokiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości obsługa kupującego jest całkowicie darmowa. Dodatkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radosna

Zalasewo,wielkopolskie

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zalasewo, gm. Swarzędz | ul. Radosna Pow. użytkowa: 47,5 m (po podłodze 51 m ) 3. piętro z 3 | blok z 2015 r. | wolne do zamieszkania za ok. 3 miesiące | komórka lokatorska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Śląska

Lublin,lubelskie

1 599 999 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji. Położony jest na osiedlu Węglin przy ul. Śląskiej w Lublinie. Dom składa się z 8 pokoi, 4 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Sosnowiec,śląskie

500 000 zł64 m² 7 803,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w samym centrum Sosnowca, os. Kilińskiego, ul. Jana Kiepury (po drugiej stronie dworca kolejowego pkp Sosnowiec Główny, obok Banku pko). Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł83 m² 2 409,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni41m2 wraz z działką o metrażu 40m2 przed budynkiem na Wrzosach 2 przy ul.Traktorowej. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu gdyż od powstania był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Strzegom,dolnośląskie

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, nowe instalacje, powierzchnia użytkowa 35m2. W pobliżu mieszkania znajdują się się obiekty usługowo-handlowe, przychodnia zdrowia. Cena do rosnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

398 000 zł33 m² 12 123,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 32,83 mkw, na pierwszym piętrze, na ul. Waryńskiego w Busku Zdroju. - - nowe budownictwo - - Mieszkanie wykończone pod klucz z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowiańska

Nysa,opolskie

541 224 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 75.17 m2, , które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kośmin

Kośmin,lubelskie

400 000 zł47 528 m² 8,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4,75 ha w miejscowości Kośmin (woj. lubelskie) Grunt o dużym potencjale inwestycyjnym idealny pod budowę farmy fotowoltaicznej. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

605 988 zł55 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Świetna inwestycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ołpiny

Ołpiny,małopolskie

90 000 zł10 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna z lasem w Ołpinach 80 arów! Na sprzedaż działka rolna z częścią leśną, położona w malowniczej Ołpiny. Nieruchomość o powierzchni 80 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

399 000 zł36 m² 11 064,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kameralna kawalerka po remoncie na Gdyńskim Grabówku, położona w kamienicy w pobliżu dużej uczelni wyższej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju (21 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Holendry Baranowskie,mazowieckie

200 000 zł1 516 m² 131,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona na płaskim i suchym terenie, w zielonej i spokojnej okolicy w obrębie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

765 000 zł55 m² 13 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe trzy pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów Polecamy mieszkanie trzypokojowe w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Młyniec Drugi

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

65 000 zł500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u Nas w biurze! Na sprzedaż działki o przeznaczeniu rekreacyjnym nieopodal jeziora Józefowo w miejscowości Młyniec Drugi , przy którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

626 355 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja Dostępne już w styczniu 2026. Brak prowizji Brak pcc Atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu. Układ: - sypialnie -salon z kuchnią -łazienka -ogródek 20 m2 Dodatkowo płatne: *miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarne

Czarne,pomorskie

495 000 zł138 m² 3 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 438 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w miejscowości Czarne, wybudowany w 1981 roku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 138 m2, położona na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana Zofiówka

Zofiówka,lubelskie

795 000 zł25 756 m² 30,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny grunt usługow y położony w miejscowości Zofiówka w gminie Łęczna o powierzchni całkowitej 25756 mk w. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł67 m² 14 530,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne) o powierzchni 67,1 m2 z tarasem i ogrodem o powierzchni 27 m2. Klatki po remoncie - czyste i odmalowane. Na piętrze znajdują się tylko 2 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tocznabiel

Tocznabiel,mazowieckie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Siedlisko na sprzedaż w sercu Puszczy Białej Tocznabiel, powiat pułtuski Zaledwie 50 km od Warszawy | Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i rzeki Narew | Potencjał agroturystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Perłowa

Radzymin,mazowieckie

855 000 zł145 m² 5 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:30 m²

Komfortowy segment 128m, ogródek 30m Radzymin! Oferta dostępna tylko w Indepro Nieruchomości Komfortowy segment 128m, ogródek 30m Radzymin Przedstawiam Państwu przestronny, dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Szczytna,dolnośląskie

1 300 000 zł252 m² 5 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:834 m²

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w sercu Kotliny Kłodzkiej! ? Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, inwestycji lub wypoczynku? Sprawdź tę niesamowitą ofertę! Budynek mieszkalny (5 mieszkań +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Górczyna

Górczyna,lubuskie

250 000 zł2 949 m² 84,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana, usytuowana w miejscowości Górczyna, gmina Szlichtyngowa. Lokalizacja opisywanej nieruchomości gruntowej jest bardzo atrakcyjna, bowiem znajduje się ku końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł44 m² 13 080,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta sprzedaży nowego dwupokojowego narożnego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2024 na nowym, osiedlu Bella Vista (ostra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

540 000 zł34 m² 16 023,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Borkowskiej w Krakowie. To doskonała oferta dla osób szukających komfortu, ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł33 m² 13 069,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 32,9 m , na którą składają się: - przestronny salon z aneksem kuchennym (23 m2), - łazienka (3,8 m2), - przedpokój z szafą w zabudowie (6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów A

Korytów A,mazowieckie

889 900 zł120 m² 7 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom wolnostojący w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł112 m² 26 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Opis nieruchomości krótko: śródmieście Południowe, ul. Hoża 39, między ul. Marszałkowską i ul. Poznańską | mieszkanie o powierzchni 112,36 m | 3 pokoje + osobna kuchnia + garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśkowiaka

Poznań,wielkopolskie

812 364 zł2 036 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 wyodrębnione geodezyjnie działki budowlane w znakomitej lokalizacji na Morasku, północnej peryferyjnej części Poznania - niezwykle chętnie wybieranej pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Podleśna

Kuleje,śląskie

115 000 zł1 930 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Szukasz urokliwej działki pod wymarzony dom lub działkę wypoczynkową na weekendy z drzewami owocowymi oraz domkiem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

794 320 zł66 m² 12 009,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na Jeżycach, to Twoje Wymarzone Miejsce do Życia! Lokalizacja: jeżyce, poznań Oddanie do użytku: II kwartał 2026 roku Opis Inwestycji: przedstawiamy naszą nową i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kombatantów

Wałbrzych,dolnośląskie

72 000 zł24 m² 2 970,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania kawalerka na Starym Zdroju przy ulicy Kombatantów. Idealna lokalizacja dla osób które chcą zamieszkać w spokojnym miejscu, a jednocześnie niedaleko centrum. Wielkim atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 990 000 zł450 m² 6 644,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Perfekt z przyjemnością przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Warszewo. Ten nowoczesny dom, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórna

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł43 m² 15 110,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (42,95 m2) z balkonem (+ 2,27 m2). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kijany

Kijany,lubelskie

472 000 zł4 294 m² 109,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z możliwością podziału lub zabudowy bliźniaczej. Kijany, gmina Spiczyn, powiat łęczyński Zadzwoń| oferta na wyłączność. Oferta bez prowizji -.