dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

769 791 zł60 m² 12 911,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy nowe apartamenty przy największym poznańskim parku przy Grunwaldzie 1-3 pokojowe 28,73 m2 - 60 m2 w cenie już od 413 000 zł Bezpośrednie sąsiedztwo nowego, 12-hektarowego parku! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 149 000 zł170 m² 6 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m , z dodatkową piwnicą i garażem (80 m ), położony na działce o powierzchni 5,6 ara. Przed posesją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 058 852 zł63 m² 16 783,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Zabłociu, tuż przy Wiśle! Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym Pokój I Pokój II Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karwno

Karwno,pomorskie

199 999 zł74 m² 2 702,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Krótka informacja: do sprzedania lokal mieszkalny 3 pokoje (1 do wykończenia na poddaszu), kuchnia, łazienka, pokój na parterze. Budynek świeżo po ociepleniu i malowaniu. Do tego połowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

1 014 648 zł76 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z charakterem - przestrzeń, światło, widoki To nie jest typowe M4, to prawie 100 m przemyślanej, komfortowej przestrzeni, w której możesz oddychać, tworzyć, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Lublin,lubelskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,97m2 położone w Lublinie przy ulicy Stanisława Skalskiego w dzielnicy Felin. Lokal jest położony na wysokim parterze w 3piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

183 150 zł1 221 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka przy nie wielkim lesie. Widok na góry, spokój cisza przy luźnej zabudowie innych domów. Gaz na działce pozostałe media w drodze. Piękne miejsce na dom - twój dom. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,8 m , w czystym i zadbanym budynku. Mieszkanie składa się z: - dwóch niezależnych pokoi - osobnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tomaszowice-Kolonia

Tomaszowice-Kolonia,lubelskie

299 500 zł9 900 m² 30,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży ciekawą ofertę sprzedaży działki w Kolonii Tomaszowice, w kierunku na Nałęczów , w niedalekiej odległości od Lublina. Działka częściowo zalesiona, świerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

285 000 zł1 831 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej, zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1831m2 o nieregularnym kształcie. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

289 999 zł48 m² 6 004,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dobra lokalizacja: - wiele sklepów (auchan, lewiatan, netto, biedronka) - lodowisko miejskie - dużo zieleni - spokojna okolica Powierzchnia ok 48M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mucharz

Mucharz,małopolskie

168 000 zł1 500 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona 400 metrów od plaży nad jeziorem mucharskim. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną, asfaltową. Działka ogrodzona jest z jednej strony. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 600 000 zł850 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej pow. użytkowej 820 m2 (pow. całkowitej 850 m2 ) zlokalizowana na działce o pow. 1928 m2 w Piasecznie. Na nieruchomość składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego mieszkania o powierzchni 46,80 m , położonego w eleganckiej, przedwojennej kamienicy z lat 30., która przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł37 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Piastów. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,3 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

819 000 zł118 m² 6 940,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 102 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł39 m² 20 571,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe, 38,84 m , kępa mieszczańska, miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,84 m , zlokalizowane na 4. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Konin,wielkopolskie

265 000 zł42 m² 6 285,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,16 m, usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku w Koninie. To przestronne lokum, składające się z dwóch pokoi, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

385 000 zł53 m² 7 299,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| słoneczne | 3 pokoje | centrum | balkon | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze. Lokal o powierzchni 52,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku, wybudowanego w latach 70. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

682 500 zł1 951 m² 349,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Jabłonnie o pow. 1951m2. Działka znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klamry

Klamry,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł302 m² 3 946,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Opis: wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 574 900 zł155 m² 10 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 155 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 605 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Kuleszówka,mazowieckie

6 500 000 zł32 868 m² 197,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny - 20 działek (oznaczonych: dr, r i Lzr) o obszarze 3,28ha Sprzedam nieruchomość gruntową o powierzchni 3,28ha, składającą się z 20 działek, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł26 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 26,4 m2, znajdujące się na ostatnim piętrze budynku z lat 60'tych przy ul.Miłej (tuż przy Smoczej). Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

365 000 zł51 m² 7 112,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 51,32 m2 usytuowane na III piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Wojska Polskiego w centrum Ełku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rokitnica

Rokitnica,łódzkie

85 000 zł700 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr 698/2 Rokitnica, gm. Dobroń Szukasz miejsca na swój wymarzony dom lub letniskowy azyl? Ta działka może być właśnie dla Ciebie! ? Lokalizacja: rokitnica, gmina Dobroń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

682 500 zł3 900 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż kompleks 3 działek ewidencyjnych: 236/5, 236/6 i 236/7 w Pawlikowicach (gmina: wieliczka). Każda z trzech działek ma wymiary około 53m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

699 900 zł62 m² 11 263,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,14 m . Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Łódź,łódzkie

620 000 zł75 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 75 metrów kwadratowych, usytuowanego na parterze 4-piętrowego bloku na osiedlu Retkinia Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Paleśnica

Paleśnica,małopolskie

419 000 zł110 m² 3 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

Doskonała okazja dla osób kochających naturę, piękne pejzaże oraz bliskość natury. Szukacie swojego miejsca na ziemi? Nie chcecie jednak zamieszkać na tradycyjnym osiedlu domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

279 000 zł40 m² 6 990,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Jak studencki wilk znalazł swoją oazę na Bałutach Był sobie studencki wilk spragniony taniego mieszkania, bo akademik? Za głośno, za ciasno, a kanapa zbyt mało wygodna, pewnego dnia, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

425 000 zł152 m² 2 796,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej położonego na dużej działce w bardzo spokojnym miejscu. Powierzchnia całkowita domu to 152,75m2, natomiast powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojda

Zbrza,świętokrzyskie

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:905 m²

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną wraz z budynkiem mieszkalnym położoną w miejscowości Zbrza Wojda 16 gmina Morawica. Miejscowość o charakterze letniska - nie wsi. Z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 700 000 zł433 m² 3 926,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest luksusowa inwestycja zlokalizowana w Kielcach. Zaprojektowany budynek składa się z trzech pięter. Dwóch mieszkalnych kondygnacjach, parteru wraz z lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rozkopaczew,lubelskie

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 277 m²

Siedlisko - zabudowane małym, parterowym domem do wykończenia. Piękna działka z wieloletnimi nasadzeniami drzew i drzewek owocowych /jabłonie, grusze, śliwy, orzech/. Odległość do granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

920 000 zł146 m² 6 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 146,27 m2 pow. mieszkalnej, na działce o powierzchni 700 m2. Doskonała lokalizacja. Interesująca propozycja domu, według projektu Dom w Kupidynkach w zabudowie bliźniaczej, będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 024 zł52 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 430 000 zł59 m² 24 357 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| apartament | top lokalizacja | motława | inwestycja | śródmieście | robyg | Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kopanina

Kopanina,wielkopolskie

119 000 zł820 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 820m. Zlokalizowana jest w miejscowości Kopanina gmina Kaźmierz, 10 km od Szamotuł, 25 km od Poznania. Działka znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

367 977 zł23 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż doskonała Kawalerka (22,8 m2) z dużym Ogródkiem (blisko 20 m2) w rewelacyjnej lokalizacji na pięknym osiedlu w Konstancinie-Jeziornej, blisko wszelkich udogodnień i z.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij