dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

309 000 zł37 m² 8 248,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na mieszkanie o powierzchni 37,46m2 składa się: - pokój (13m2) - sypialnia(13,14m2) - kuchnia (4,50m2) - łazienka (2,84m2) - przedpokój (3,98m2) - piwnica Słoneczne, przytulne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dobrzyca

Dobrzyca,zachodniopomorskie

84 000 zł1 027 m² 81,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, że wynagrodzenie biura remax pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Przedstawiamy atrakcyjną ofertę działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Dobrzyca (gmina Będzino),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

229 000 zł34 m² 6 695,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, z dwoma balkonami, zlokalizowane w Rybniku na Osiedlu Nowiny. Bardzo dobra lokalizacja - Tutaj wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko W investorius Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Szczegóły oferty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia kw - Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu malowniczej nadmorskiej miejscowości Wicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rocha

Białystok,podlaskie

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40 m2 wraz z osobnym garażem 14,7 m2, w nowym bloku i atrakcyjnej lokalizacji. Jest to doskonała propozycja dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podole

Podole,mazowieckie

1 450 000 zł182 m² 7 977,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom 181,76m2 na przestronnej działce 2700m2 - zaledwie 20 minut od Warszawy! Lokalizacja: podole, powiat Grójecki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł64 m² 9 345,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Bierzglinek,wielkopolskie

359 000 zł73 m² 4 929,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe - Bierzglinek Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

691 248 zł59 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami. Pokój Sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogródek 2x ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

316 738 zł37 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł52 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym | Wrocław Leśnica | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

99 900 zł723 m² 138,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w eleganckim czteropiętrowym w budynku w rejonie przy ulicy Konopczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł54 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością znajdująca się w dzielnicy Dąbie w otulinie zabudowy niskiej i jednorodzinnej. Osiedle powstało w 2010r. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł42 m² 14 779,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,95m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym bloku przy ul. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

449 000 zł88 m² 5 073,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

449 000 zł89 m² 5 051,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Koszalin,zachodniopomorskie

445 000 zł59 m² 7 542,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta bezpośrednia. Sprzedam ciepłe i słoneczne, mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania. Oferta idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł51 m² 23 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka 31b, na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu w centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

420 449 zł30 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z dużym ogrodem w pięknej zielonej okolicy naprzeciwko parku! dostępna od zaraz! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

329 000 zł50 m² 6 566,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe, słoneczne M4! osiedle przyjaźń! Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,10 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

519 000 zł55 m² 9 402,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55.20m2, w skład którego wchodzi: -salon z balkonem o południowej ekspozycji -sypialnia/biuro od strony południowej -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Nowogród Bobrzański,lubuskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę, 0,10 ha ( 10 arów ), z dala od sąsiadów, otoczona polami łakami i lasem. Położona w Przybymierzu na ulicy Leśna, nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 985 000 zł241 m² 8 236,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:241 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość spełni oczekiwania rodziny potrzebującej dużej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

633 717 zł43 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 037,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, kameralnego budynku z lat 80. To idealna propozycja dla rodzin, par czy osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Objazdowa

Łękawica,śląskie

165 000 zł1 523 m² 108,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana w pięknym i widokowym miejscu Marzysz o własnym kawałku raju? Ta działka budowlana o powierzchni 1523 m , położona w malowniczej Łękawicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiprów

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł55 m² 15 198,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie na ul. Kiprów 23, warszawa Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w sercu Warszawy, przy ulicy Kiprów 23. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

798 000 zł120 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Łochowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 130 m (użytkowa 98 m ), położony w doskonałej lokalizacji w Łochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Wrocław,dolnośląskie

2 597 000 zł207 m² 12 545,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom wolnostojący - doskonała lokalizacja południe Wrocławia, ołtaszyn ul. Jaspisowa. Dom wolnostojący o powierzchni 207m2 z garażem dwustanowiskowym (36m2), na działce 900m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Lubin,dolnośląskie

2 102 392 zł1 562 m² 1 346,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

471 505 zł37 m² 12 833,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku zlat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Budynek w otoczeniu zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

740 000 zł65 m² 11 453,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc 0% prowizji oferta promocyjna! Dodatkowy rabat w biurze! Po rabacie 714 159 zł! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.64,61 m2 z loggią Zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

440 500 zł41 m² 10 767,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogródkiem zlokalizowane na poznańskich Naramowicach Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Radomierzyce,dolnośląskie

1 220 000 zł132 m² 9 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przedstawiamy dom szeregowy o powierzchni 132 m , zlokalizowany w południowej części Wrocławia, na pograniczu Wojszyc i Radomierzyc. Jest to harmonijna i uporządkowana okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

799 990 zł44 m² 18 340 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości To House oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,62 m z balkonem 14,17 m2. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji inspire dewelopera okam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

409 999 zł23 m² 18 125,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy z windą przy Jagiellońskiej 50, adres: ul. Jagiellońska 50, warszawa - Praga Północ Powierzchnia: 22,62 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 4/6 Wysokość.