dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

Rynek pierwotny

710 289 zł42,66 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% pcc Skorzystaj z wysokich rabatów na mieszkania i miejsca postojowe Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 240 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 22,4 ara zlokalizowana przy drodze nr 989 - Żyznów - Strzyżów - podkarpackie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2240 mkw, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 006 m² 49,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , w miejscowości Kałęczyny w gminie Ełk. Lokalizacja: otoczenie lasu z trzech stron z pewnością zapewnia intymność.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł130 m² 11 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy na sprzedaż dom o wysokim standardzie! Nieruchomość zlokalizowana w Kędzierzynie, około 10 minut od Gniezna. Dom o powierzchni 130m2 składa się z : - 4 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 114 200 zł42 284 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł193,63 m² 8 521,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:356 m²

0% prowizji 0% pcc Bezczynszowy segment w zabudowie szeregowej położony na Białołęce. Lokal jest 3 - kondygnacyjny. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł24,67 m² 8 188,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący- prowizja 0% Mieszkanie z wyposażeniem, niski czynsz! Przedstawiamy ofertę sprzedaży niewielkiego mieszkania położonego w Mikołowie przy ul.Krawczyka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł190,50 m² 8 923,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Lublina przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, tuż przy Placu Litewskim. Oferta obejmuje trzy niezależne lokale (każdy.

Szczegóły ogłoszenia

139 500 zł1 469 m² 94,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w Miejscowości Moszna- kolonia, zaledwie 10 km od Ul. Nałęczowskiej w Lublinie. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 830 zł87,14 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą o łącznej pow. 87,14 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku oraz antresolę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł135 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem na dużej działce- idealny dla rodziny jak również pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł24,20 m² 11 528,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oława kawalerka sprzedam ul. 3 maja kompletnie wyposażona do zamieszkania od zaraz czynsz D0 wspólnoty około 300,00 zł rynek wtórny forma własności - księga wieczysta powierzchnia mieszkania 24,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Poranna kawa na tarasie z widokiem na Babią Górę, cisza i przestrzeń. Ten dom w Rokicinach Podhalańskich, tuż obok Rabki-Zdroju, to propozycja dla osób, które chcą żyć spokojniej bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł226 m² 6 150,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom zaprojektowany w oparciu o projekt Domena 110 B to doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego, parterowego domu na przestronnej działce, z możliwością dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł67,84 m² 7 665,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Oferta sprzedaży - domy parterowe W zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne i funkcjonalne. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w malowniczej i cichej miejscowości Krępa Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł48,40 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m z komórką lokatorską w cenie, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 1980 r. po termomodernizacji przy ul. Aleja Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł156 m² 19 807,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o wysokości 5m! Idealny na gabinet stomatologiczny, kosmetyczny, biuro, małe przedszkole, pracownię architektoniczną, kancelarię prawną itp. Możliwość swobodnej aranżacji, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł48,18 m² 4 441,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy na Rynku Mieszkanie o powierzchni 48,18 m znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku, dobudowanego w 1990 roku. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł106,92 m² 11 971,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: ernest Rebelski tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie. Podstawowe informacje: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:978 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 978 m z rozpoczętą budową domu według projektu Kufea DM 6623.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 389 zł68,16 m² 8 485,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie Chorzów, ul. Odległa balkon 9 m, nowoczesne osiedle Lokalizacja: chorzów, ul. Odległapiętro: 1 Powierzchnia mieszkania: 68,35 mbalkon 1: 5,3 m Balkon 2:.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,30 m² 9 088,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko W pepper house! 2 pokoje do własnej aranżacji na bartodziejach atuty: - parking za szlabanem na pilota! - bezpośrednio przy szpitalu Jurasza! - balkon! - winda! - 8 minut od Balatonu!.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127 m² 10 944,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dom z działką, znajdujący się w miejscowości Gdańsk Wrzeszcz przy ulicy Małoogrodowej. Na sprzedaż: dom.

Szczegóły ogłoszenia

539 840 zł6 748 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas działki inwestycyjne w mirosławicach/trzebiatowie , blisko morza Angel Estate Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży zespołu działek położonych w Mirosławicach,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63 m² 10 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na cichym i spokojnym osiedlu na Prawobrzeżu Szczecina, w Kijewie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł72,50 m² 10 055,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Idealna okazja dla osób pragnących stworzyć przestrzeń według własnego projektu lub inwestorów poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł10 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1ha z mpzp pod Stacje Paliw, gastronomie, hotel, magazyn, warsztat, plac lub siedzibę firmy! Oferta sprzedaży działki komercyjnej, położonej przy nowej gminnej drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło i funkcjonalność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na III,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 100 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prowizja 0% Bielsko-Biała. Pensjonat. Nowa winda. Oferuję pensjonat zlokalizowany u zbiegu ulic Żywieckiej i Górskiej przy wjeździe do dzielnicy Straconka. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 001 zł40,23 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Jeśli marzysz o poranku z kawą w ogrodzie to mieszkanie jest dokładnie tym, czego szukasz. Na parterze, z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł737,12 m² 2 577,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:658 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość to nie tylko kamienica to fragment historii miasta. Budynek, który niegdyś był pierwszym hotelem w Nowej Soli, zachował wiele oryginalnych cech architektonicznych.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł53,51 m² 13 249,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament z balkonem oraz komórką lokatorską/ blisko morza Zielone Tarasy to osiedle które cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców jak i wypoczywających.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł15 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki przemysłowej/inwestycyjnej w Gościcinie Lokalizacja: działka nr 8/2, zlokalizowana w Gościcinie przy ul. Lęborskiej (droga krajowa nr 6), na terenie przeznaczonym pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł141 m² 9 712,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Nieruchomość w Musułach (zlokalizowana tuż obok Grodziska Mazowieckiego) Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z pięcioma sypialniami. Usytuowany w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł63,80 m² 9 247,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej). Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 737 m²

Idealna propozycja osób szukających spokojnego miejsca do życia, ceniących sobie codzienną bliskość natury. Nieruchomość składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki, kuchni oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł840 m² 713,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Na sprzedaż zabytkowy budynek z czerwonej cegły, zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie dawnego spichlerza. Obiekt o wyjątkowym charakterze - historycznie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu piętrowego powierzchni użytkowej około 130 m2 mieszczącego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 2191m2 w Roszowickim Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł57,46 m² 4 994,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal magazynowy/użytkowy o powierzchni 57,46 m2. Położony w suterenie w centrum miasta przy ul. Lenartowicza 19. Lokal doskonale nadaje się do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

674 730 zł27 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prawdziwa perełka - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta | Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty | Piwnica w cenie mieszkania Na rynku są mieszkania gotowe - i są też.