dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku 10 - piętrowym na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , sypialni ,łazienki ,wc , przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł35 m² 19 904 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, zlokalizowane w samym centrum wilanowskich Zawad. Zamknięte osiedle wtopione w sąsiedztwo zieleni i niskiej zabudowy, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

1 150 000 zł101 m² 11 400,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w Gdyni dzielnica Pustki Cisowskie. Oryginalne mieszkanie o powierzchni 100,87m2, położone w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Końskie

Końskie,podkarpackie

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

Dom w miejscowości Końskie, gmina Dydnia. Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy murowany dom o powierzchni 75 m2, wybudowany w latach 80 , położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż bardzo przestronne, rozkładowe mieszkanie na Biskupinie, w otoczeniu zieleni i wyjątkowej w tej dzielnicy atmosferze. Nieruchomość o powierzchni 71,00 m2, 3 pokojowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł54 m² 10 634,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Duże mieszkanie 2-pokojowe z możliwością podziału na 3 pokoje czeka na nowego właściciela. Mieszkanie jest odpowiednie na start dla młodej rodziny, jest doskonałe pod wynajem z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 379 900 zł229 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom Parterowy w stanie deweloperskim +. Przedstawiamy do sprzedaży Dom z przestronnym poddaszem użytkowym łącznie o powierzchni ok.230 m2 posadowiony wśród pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

899 780 zł64 m² 14 059,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe - 63,85m2 + balkon 8,60m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twardorzeczka

Twardorzeczka,śląskie

1 290 000 zł148 m² 8 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy, gotowy dom z widokiem na góry | Twardorzeczka | 1500 m działki | Bez nakładów | Smart, energooszczędny, piękny Jeśli szukasz domu, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

480 000 zł77 m² 6 233,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji. Atuty nieruchomości: duże, ustawne i słoneczne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

302 892 zł35 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowska

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł69 m² 4 516,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego W szczecinie dzielicy golęcino - okolice ul. Strzałowskiej I pokoju. Powierzchnia całkowita 68m2 (61,63m2 powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem 48 m, wysoki standard, gotowe do zamieszkania Lokalizacja: wrocław Nowe Miasto Jagodno gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaskółcza

Rybnik,śląskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:567 m²

Dom wolnostojący blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny położony w prestiżowej dzielnicy Północ w Rybniku. Nieruchomość znajduje się przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł41 m² 12 378,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia. To miejsce, gdzie komfort i funkcjonalność spotykają się z bliskością atrakcji miasta. Oto szczegóły: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

1 096 400 zł73 m² 14 972 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73.23m2, w którym od początku czujemy się jak w domu. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

845 000 zł60 m² 14 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept prezentuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w kultowym budynku na Os. Teatralnym w Nowej Hucie. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem idealna dla studenta lub inwestora Kapuściska, ul. Baczyńskiego Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy przy otwartym oknie, widok na zieloną okolicę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poznańska

Kiekrz,wielkopolskie

900 000 zł3 370 m² 267,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kiekrzu, przy ul. Poznańskiej , trzecia linia zabudowy ,bardzo blisko do zjazdu na na trasę S11. Spokojna okolica, w sąsiedztwie nowe domy. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , zlokalizowane przy ul. Sikorskiego 9C w dzielnicy Mokotów w Warszawie. To doskonała propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł216 m² 5 080,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

664 050 zł36 m² 18 466,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Idealna lokalizacja pod inwestycję, dwie minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

660 000 zł41 m² 15 945,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Conrada w dzielnicy Azory w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica Azory charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł42 m² 10 765,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 8 w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 41,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nienawiszcz

Nienawiszcz,wielkopolskie

249 000 zł154 m² 1 622,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Przedmiot sprzedaży: połowa domu wolnostojącego (prawa część, patrząc od frontu, o pow. całkowitej 153,5m2); budynek w kształcie litery "t", dwukondygnacyjny, w tym parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzechwy

Łochowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł248 m² 3 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

NA sprzedaż: dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z poddaszem użytkowym. Jest to budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej ponad 200 metrów kwadratowych na działce 1021 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przypkowskiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

317 000 zł49 m² 6 532,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży: 2 pokojowego mieszkania na wysokim parterze. Na sprzedaż przestronne 2-pokojowego mieszkania z dużym pokojem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz mieszkania, które jest w pełni wyposażone i do wprowadzenia od zaraz? Mamy coś dla Ciebie! stan prawny: lokal stanowiący odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Częstochowa,śląskie

415 000 zł80 m² 5 220,13 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie 79,5 m2 Do lokalu przynależy garaż (dodatkowo płatny: 50 000 zł). Charakterystyka mieszkania: salon - ok. 26 m z balkonem, widok na plac zabaw Pokój 1 - 17,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

363 230 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży i wynajmu lokali usługowych w Nowej Soli! To idealne miejsce na Twoją działalność! Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lub wynajem 7 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzezin

Brzezin,zachodniopomorskie

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o pow. 3000 m2 położona na skraju miejscowości Brzezin, 4 km od Pyrzyc. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miejscowości, przy zabudowaniach, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

375 000 zł60 m² 6 218,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Chciałbyś mieć swoje wymarzone mieszkanie bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych? Mam dla Ciebie idealną propozycję na Osiedlu Kopernik, gdzie potrzebujesz tylko walizki pełnej marzeń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sosnowiec- słoneczne 2 pokoje! teraz nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vermeera

Warszawa,mazowieckie

1 089 000 zł58 m² 18 912,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Jana Vermeera Rok budynku 2019 Powierzchnia 57,58 m 2 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

599 500 zł47 m² 12 714,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz sobie widok na zieleń? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie, położone przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż - Fordon, bydgoszcz Z dumą prezentujemy Państwu niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł95 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami przy ul. Glinianej - w jednej z lepiej skomunikowanych części Wrocławia. Idealne dla rodziny, jak i pod inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

790 000 zł50 m² 15 917,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na zamkniętym, osiedlu przy ulicy Pękowickiej w Krakowie (prądnik Biały). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mordarka

Mordarka,małopolskie

300 000 zł1 332 m² 225,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 1174/4 o powierzchni 13,32 ary położoną w miejscowości Mordarka (szarysz). Działka jest lekko nachylona i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

509 000 zł52 m² 9 884 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje przepiękne, wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m2, usytuowane w najlepszej części Katowic- na osiedlu Tysiąclecia. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 900 000 zł148 m² 19 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, wyjątkowo komfortowy, dom z historią o powierzchni użytkowej 148 m2, wybudowany w 1933 roku, usytuowany na dużej działce o powierzchni 631 m2,.