dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

498 900 zł31 m² 15 888,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mokotów/ Stegny/ ul. Śródziemnomorska 11/ 31,4m / kawalerka/ miejsce postojowe w garażu podziemnym/ komórka lokatorska. Oferuję odnowioną/wyremontowaną kawalerkę. Składa się ona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Podpisz umowę , a instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi otrzymasz w prezencie. `oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

699 000 zł74 m² 9 483,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na Ip. kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,71 m2 z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

863 148 zł60 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc! 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, idealne dla rodziny z dzieckiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie tuz obok Sky Tower o powierzchni 56m. Lokal położony jest na czwartym pietrze w bloku, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień miejskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

8 400 000 zł1 341 m² 6 263,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 659 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż budynek usługowo-biurowy, o powierzchni całkowitej 1341,20m2 (powierzchnia użytkowa 1188,90m2) wybudowany w 2000r. w technologii szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł61 m² 12 262,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nugat 9. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku wielomieszkaniowego w ciągu handlowym, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Okoniowa

Łódź,łódzkie

5 500 000 zł3 212 m² 1 712,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 657 m²

Kompleks budynków w Łodzi, na osiedlu Radogoszcz, około 5 km od centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 4 657 m2. Na ogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na parterze niskiego bloku przy ul. Gwarków w Lubinie. Układ mieszkania obejmuje trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

272 000 zł37 m² 7 351,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na parterze Łódź, ul. Łanowa 6a Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrony

Łacha,mazowieckie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: urokliwa działka budowlana, w doskonałej lokalizacji blisko wody!. To doskonała okazja dla osób marzących o domu blisko natury, z szybkim dostępem do terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

547 000 zł47 m² 11 720,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego, mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem wykończone pod klucz w bloku z windą! Mieszkanie o powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

550 000 zł25 m² 21 903,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament studio Z tarasem | dune resort | mielno Apartament hotelowy o powierzchni 25,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz elegancko zaaranżowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

749 900 zł119 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy dom W zabudowie bliźniaczej projekt Z podwyższony stanem deweloperskim! 1/2 bliźniak! od 749 tys. Wiarygodny wykonawca! pompa ciepła, fotowoltaika - w cenie! Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Braniewo,warmińsko-mazurskie

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe, po generalnym remoncie, 3 piętro, duży balkon, braniewo ul. Sucharskiego. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu ofertę mieszkania przy ul. Sucharskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy 2 -p oziomowe mieszkanie o powierzchni 61 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ząbkowskiej ( Praga Północ , Warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary ,małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabnica

Żabnica,zachodniopomorskie

449 000 zł139 m² 3 219,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta sprzedaży domu jednorodzinnego położonego W miejscowości żabnica - ok. 21km od Szczecin i 2km od Gryfina. Dom o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 498,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i widokowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ulicy Podłęskiej. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

1 163 610 zł111 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Nowa Namiarkowa Mieszkanie B.24 - 110,82 m + taras 34,91 m Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 291,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku (4 kondygnacje, bez windy) z wielkiej płyty przy ul. Hubala w Legionowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

846 000 zł44 m² 19 192,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w inwestycji Lindego | noho Investment, kraków Bronowice ul. Samuela Lindego -2 pokoje, 44,08 m + balkon, piętro 7/7. O inwestycji: noho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwycięstwa

Wyry,śląskie

1 090 000 zł184 m² 5 923,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Twój Nowy Dom Czeka w Wyrach - Przestrzeń, komfort i Potencjał! rezerwacja do 17/07/2025 Marzysz o własnym domu, który możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Szukasz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poznańska

Kiekrz,wielkopolskie

514 500 zł1 050 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kiekrzu, przy ul. Poznańskiej , druga linia zabudowy ,bardzo blisko do zjazdu na na trasę S11. Spokojna okolica, w sąsiedztwie nowe domy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł48 m² 13 104,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48m , zlokalizowane w urokliwej dzielnicy Wrocławia przy ul. Królewskiej. To idealne miejsce dla rodzin, par oraz osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Konikowo,zachodniopomorskie

135 000 zł977 m² 138,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy w konikowie! Działka położona w Konikowie w cichym i pięknie położonym miejscu. W sąsiedztwie nowoczesna zabudowa domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na II piętrze z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w centrum Siechnic. Pomagam znaleźć mieszkania na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

3 409 800 zł108 m² 31 490,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | Bez prowizji,Bez podatku pcc! Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,51 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Powiślu ul. Górnośląska 4. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł52 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zalety nieruchomości: * 15 minut pieszo do plaży * 10 minut do Starówki * mieszkanie gotowe do wprowadzenia * 10 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego * Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

20 990 zł202 m² 103,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogródek działkowy w centrum miasta Wrocław - rod , Dalie ' Szczepin Wrocław Stare Miasto. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 202 m2. Znajduje się ona przy ulicy Starogroblowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prażmowska

Łoś,mazowieckie

1 190 000 zł153 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m2 (5 pokoi) w stanie deweloperskim usytuowany na działce o pow. 700m2, usytuowany w promieniu 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł49 m² 14 317,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O powierzchni 48,82 M2, przy ulicy starowiejskiej, gdańsk letnica. Atuty nieruchomości ; mieszkanie do własnej aranżacji szybki termin wydania miejsca naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

430 865 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 699 000 zł290 m² 9 306,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Warszawa | Ursynów Dąbrówka I dom 290m2 + 70m2 strych + podgrzewany basen | sprzedaż | działka 873 m2 | 2 699 000 zł Link do wirtualnego spaceru: przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

695 000 zł72 m² 9 706,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowo atrakcyjnie położone mieszkanie 3 pokojowe w cichym centrum miasta. Budynek z 2000r. Powierzchnia wynosi blisko 72m2. Idealne zarówno do zamieszkania, jak też pod wynajem. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

543 191 zł29 m² 18 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij