dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaworzno,śląskie

179 000 zł48 m² 3 726,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w enklawie zieleni, w małym kameralnym domu wielorodzinnym w Jaworznie przy ul. Poniatowskiego 24. Lokal położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morwowa

Gąba,mazowieckie

242 840 zł6 071 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną, dużą działkę budowlaną położoną w miejscowości Gąba przy ul. Morwowej. Działka ma powierzchnię 6071 m2 i wymiary 55m x 108 m - nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Ułanów

Ciechanów,mazowieckie

299 000 zł35 m² 8 589,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia - 34,81 m + piwnica 6,6 m . Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Os. Ułanów 1 - w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

155 000 zł30 m² 5 182,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz małego i przytulnego lokum?mieszkanie w cichej okolicy z dala od hałasu ulicznego. Kompleksowy, przeprowadzony kilka lat temu, remont kuchni, łazienki, wraz nową instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł48 m² 15 536,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: kraków, rżąka, ul. Wyszyńskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Wyszyńskiego. W pobliżu mamy dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Łęgach, gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 1000 m2. Użytki R V I rvi. Dla działki brak aktualnego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Doły

Doły,małopolskie

150 000 zł82 m² 1 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko, które stanowi idealne połączenie historii i natury. Na działce o powierzchni 47 arów, graniczącej z piękną rzeką, znajduje się drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bochnia

Bochnia,małopolskie

59 500 zł4 800 m² 12,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka Powierzchnia 48 Ar Dane z Wypisu z rejestru gruntów : - rivb 17 ar - Ps III 31 ar Działka numer 222/1 - obręb Bogucice - Gmina Bochnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

1 699 000 zł405 m² 4 197,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Na sprzedaż Budynek Mieszkalno-Usługowy z Ogromnym Potencjałem w miejscowości Koszalin. Cena: 1 699 000 zł Powierzchnia działki: 1193 m Powierzchnia całkowita budynku: 404,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

37M,2 pokoje, piwnica, umeblowane, blisko rynku Wolne od zaraz! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze zadbanego budynku w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

830 000 zł44 m² 18 967,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu widne i komfortowe mieszkanie idealne pod inwestycje, o powierzchni 43,76 m2 przy ul. Grzegórzeckiej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

520 000 zł60 m² 8 627,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania blisko uczelni, a może idealnej nieruchomości inwestycyjnej? Co wyróżnia to mieszkanie? * Rozkład idealny dla każdego dwa ustawne, rozkładowe pokoje, które z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł29 m² 13 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Możliwość wydzielenia osobnej sypialni! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Spalice

Spalice,dolnośląskie

959 000 zł104 m² 9 221,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Dom szeregowy 104m + poddasze| Zadbany ogródek | Pompa ciepła | Wysoki standard | Ogrzewanie podł. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony przy malowniczej okolicy Spalic, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gościcino,pomorskie

265 000 zł30 m² 8 809,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| cicha okolica | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | parter | ogródek | zybertowo | gościcino | lokalizacja: zybertowo to spokojna, podmiejska dzielnica Gościcina. Okolica jest zielona, z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Bez prowizji! bez pcc legionowo Ostatni Segment z ogródkiem Nowe domy w zabudowie szeregowej w Legionowie w doskonałym punkcie komunikacyjnym 500 m2 do pkp Legionowo -przystanek! Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sadowie

Sadowie,śląskie

143 000 zł900 m² 158,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 900m2 każda w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 23m i długości 39m, zlokalizowane w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

611 030 zł42 m² 14 377,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,14 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,14 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Lubartów,lubelskie

275 000 zł44 m² 6 196,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,38 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku położonym przy ul. Lipowej w Lubartowie. Na powierzchnię składa się (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

838 999 zł54 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się przy rzecze, w okolicy Starego Miasta. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 299 000 zł181 m² 7 192,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1299 000 zł | sprzedaż | połówka bliźniaka | 180,61 m2 | głosków | gmina piaseczno promocja do 18.06.25! BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! 0% PROWIZJI! DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKI!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

254 280 zł652 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 700 000 zł469 m² 3 626,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek mieszkalno- usługowy z częścią magazynową o łącznej powierzchni 468,8 m2, na działce o pow. 982 m2, zlokalizowany w Otrębusach. Miejsce o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

299 000 zł933 m² 320,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż korzystnie położona działka budowlana, wśród nowej zabudowy domkowej, do bezproblemowej i szybkiej budowy! Działka znajduje się na terenie ładnie zabudowanym, obok nowe domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Tarnowo Podgórne. Dom wolno stojący o powierzchni całḱowitej 300 m2, rozłożonych na dwóch poziomach i usytuowany na działce o powierzchni 1250 m2. Położony w bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

636 000 zł62 m² 10 258,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do dn. 15.07.1025 Na sprzedaż Apartament 3 pokoje - 62 mkw mieszkanie - 40 mkw balkon - 3 pokoje - wys. pomieszczeń 2,8 m - ogrzewanie miejskie podłogowe - woda ciepła i zimna miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szklarniowa

Poznań,wielkopolskie

1 165 000 zł1 292 m² 901,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usytuowana w atrakcyjnej okolicy w obrębie miasta Poznani objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Lokalizacja w sąsiedztwie terenów leśnych, rezerwatu Przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesna

Zalesna,łódzkie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom usytuowany w cichej miejscowości, na działce dużo zieleni, sad, duza altana. Dom po remoncie w 2004 r. Brama automatyczna, wjazd do garaży ułożony kostką brukową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Nowe Smarchowice

Nowe Smarchowice,opolskie

199 000 zł17 200 m² 11,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zainwestuj w ciszę i przestrzeń - działka ze stawem hodowlanym w Nowych Smarchowicach 17200 m możliwości - odpoczynek, inwestycja, natura Cena: 199 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miąskowo

Miąskowo,wielkopolskie

78 910 zł607 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działki położone w miejscowości Miąskowo gmina Krzykosy powiat Średzki. Działki o powierzchni po 600 m2 położone są w odległości około 900 m od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Komorów,mazowieckie

700 000 zł918 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej części Komorowa- wsi, w pobliżu zalewu. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mpzp z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

700 000 zł93 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Do sprzedaży dom na pięknej działce (918m2) w Komorowie Wsi. Stan surowy zamknięty, powierzchnia 93 m2 z gotowym planem rozbudowy przygotowanym przez pracownię architektoniczną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 290 000 zł181 m² 7 112,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe - z pustaków silikatowych gr. 18 cm z izolacją termiczną (ociepleniem) styropianem gr. 16 cm. Położenie - blisko pętla autobusowa w Piastowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

740 037 zł65 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. W sprzedaży mamy całą inwestycję, w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł42 m² 7 938,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z loggią, 10. piętro, głowackiego 41 tylko U nas! Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na loggie, - oddzielna kuchnia z oknem, - sypialnia wyposażona w rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

396 350 zł32 m² 12 320,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie na osiedlu Jar. Bez prowizji, 0% od klienta kupującego. Bezpośredni reprezentant sprzedażowy dewelopera. Mieszkanie o powierzchni 32,17 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie oddane do użytku w stanie deweloperskim z wieloma możliwościami aranżacji. Nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

299 097 zł33 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie w Porto Bianco IV - Rumia, ul. Jeziorna Cena: 299 097,30 zł | Metraż: 33,27 m | Cena za m : 8 990 zł To nie jest inwestycja Semeko - budowa realizowana przez Derby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 297 000 zł150 m² 8 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.