dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Strabla

Strabla,podlaskie

579 000 zł214 m² 2 705,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy państwu Dom wolnostojący z 2023 roku o powierzchni całkowitej 214 m2 i użytkowej 151 m2. W skład domu wchodzi, przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

648 550 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Pilczycach! Oferujemy do sprzedaży zadbane, w pełni rozkładowe mieszkaniem, znajdujące się we Wrocławiu ( Pilczyce ), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stefanowskiego

Łódź,łódzkie

493 500 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kawalerka przy Politechnice Łódzkiej/ 35,25mkw/ ul. Stefanowskiego 24a/centrum Łodzi ,dwa pokoje zamykane na odrębny zamek , oddzielna jadalnia z aneksem kuchennym ,duża łazienka. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Reymonta

Krzeszowice,małopolskie

300 000 zł954 m² 314,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są do sprzedania działki bud. o pow. 9,54ar (340/1, 340/2) i o pow. 9,53ar (340/3) przy ul. Reymonta w Krzeszowicach. Działki są widokowe, leżą na lekkim wzniesieniu w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 776 zł112 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędny dom gotowy w 3 miesiące ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Domy modułowe łączą nowoczesny design z ciepłem naturalnych materiałów. Powstają z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ligota Piękna,dolnośląskie

819 000 zł97 m² 8 417,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie deweloperskim - Ligota Piękna k. Wrocławia Kameralne osiedle, nowoczesny standard, świetna lokalizacja z infrastrukturą Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wysoka

Wysoka,małopolskie

245 000 zł2 749 m² 89,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży zlokalizowaną w pięknym widokowym miejscu działkę budowlano-rolną, otoczoną polami i zagajnikami. Położona w miejscu mocno nasłonecznionym, posiada korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

544 960 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

212 499 zł42 m² 4 999,98 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,5m2, zlokalizowanego w Białych Błotach przy ul. Baryckiej. Nieruchomość jest jednym z 3 lokali powstałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

499 999 zł43 m² 11 690,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Prowizja = 0% Podatek pcc = 0% rękojmia/gwarancja = 5 lat Negocjacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Mam do zaoferowania piętrowy Dom Wolnostojący w standardzie deweloperskim, 4 pokojowy, wybudowany w podwyższonym standardzie w 2024 roku, o łącznej całkowitej powierzchni 180m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnowskie Góry,śląskie

299 000 zł51 m² 5 899 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ul. Morcinka. Lokal znajduje się na parterze budynku położonego w bardzo komfortowym miejscu. Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

788 900 zł52 m² 15 072,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Przedstawiamy nowoczesne, przestronne i bardzo wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Glinik Zaborowski,podkarpackie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100m2, znajdujący się w miejscowości Glinik Zaborowski jest usytuowany na dużej działce widokowej o pow 60arów cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m , usytuowane na 5. piętrze w 11-piętrowym budynku. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, z oknami skierowanymi na południowy-zachód. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł42 m² 9 394,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaułek Wileński

Kraków,małopolskie

860 000 zł62 m² 13 983,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na wynajem mieszkanie trzypokojowe położone w budynku przy ulicy Zaułek Wileński w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 składa się z pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

735 372 zł74 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe ( Z możliwością wydzielenia 4 pokoju) mieszkanie W apartamentowcu Z windą przy ul. EMILII plater Mieszkanie o pow. 74,28m2 ( powierzchnia wraz z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

480 000 zł54 m² 8 923,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży wolne, 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Politechniki. Doskonała lokalizacja sprawdzi się niezależnie od tego, czy poszukujesz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł68 m² 15 418,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj luksus życia w sąsiedztwie natury przy jednoczesnej bliskości miejskiej dynamiki! Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 68,1 m , położony na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

100 000 €45 m² 2 246,69 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze, w budynku 3-piętrowym. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

948 530 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 wysoki standard kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

586 080 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 kraków - mistrzejowice wysoki standard ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 498 zł81 m² 8 846,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

920 000 zł136 m² 6 774,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:688 m²

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży urokliwy dom na przedmieściach Tarnowskich Gór - Repty Śląskie, który łączy w sobie komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

425 000 zł41 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna atrakcyjna nieruchomość dla siebie lub pod inwestycją? To mieszkanie o powierzchni 41 m2 mieszkania na terenie zamkniętym z 2023 roku w Śródmieściu. Nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł47 m² 13 553,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) > przystanki autobusowe, mnóstwo sklepów i punktów usługowych tuż pod osiedlem > dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

590 000 zł409 m² 1 442,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa Kamienica w Centrum Świdnicy - Idealna Inwestycja pod Restaurację z Winiarnią! Na sprzedaż unikalna kamienica o powierzchni 409 mkw, zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Andrychów,małopolskie

289 000 zł44 m² 6 523,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz własnego mieszkania? Marzysz o własnym kącie? A może chcesz zainwestować w mieszkanie pod wynajem? Zapoznaj się z ofertą mieszkania w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Glincz,pomorskie

959 000 zł141 m² 6 411,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'mietek zx41_1150' z ceną: 749 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zabrze,śląskie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

53m | 2 pokoje do odświeżenia częściowo wyposażone Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Kawika. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

451 605 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowizjii ani 2% pcc! Oferuję mieszkanie o powierzchni 43,01m2 z dwoma ogródkami, które składa się z: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

452 735 zł42 m² 10 705,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze z balkonem, od strony południowej. Salon 22m2 i duża sypialnia 13,36 m2, ułatwią aranżację mieszkania. Doskonała lokalizacja- 2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 1.000 m2 z pozwoleniem na budowę w cenie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1.000 m2 w niezwykle popularnej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miedwiańska

Żelewo,zachodniopomorskie

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 154 m²

Romantyczna Oaza nad Jeziorem Twój Azyl Spokoju i Miłości 150 m | 2500 m działka | własne zejście do jeziora | domek gościnny | fotowoltaika Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marcinkowo

Marcinkowo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do gminy purda, której 50% powierzchni stanowią lasy i niezwykłe okoliczności przyrody. Już dziś możesz tu zamieszkać ciesząc się zdrowym, wiejskim życiem. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 999 000 zł883 m² 4 528,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Rezerwacja oferty do 30.04.2025 UWAGA! W NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJE SIĘ FUNKCJONUJĄCA FIRMA. Brak możliwości wejścia bez wcześniejszego umówienia. Zachęcam do kontaktu W celu omówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zoli

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł64 m² 12 190,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o pow. 63,90 m.kw. rozkładowe, dwustronne położone na wysokim parterze w budynku przy ul. Emila Zoli. Mieszkanie słoneczne, o przestronnym, funkcjonalnym układzie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedza

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł45 m² 18 449 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Targówek z 2019 roku. Nieruchomość mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł60 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! na sprzedaż 3pok mieszkanie Z balkonem mieszczące się na muchoborze wielkim! Nowe budownictwo, ciekawy rodzinny układ, pięknie nasłonecznione! Effective-Home tel. Układ I metraż.