dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

488 888 zł40 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Jedyna inwestycja najbliżej Uniwersytetu Medycznego! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

3 200 000 zł1 890 m² 1 693,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1890 m2 przeznaczoną pod zabudowę usługową, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 2u. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł53 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 53,20 m 2 w Starym Fordonie, dwa pokoje (jeden z balkonem), oddzielna kuchnia z oknem, łazienka i korytarz w bloku z cegły. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kochanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

428 000 zł63 m² 6 783 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z piwnicą i garażem parter, 63,10 m Elbląg, ul. Kochanowskiego Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m, położone na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Czarnobór

Szczecinek,zachodniopomorskie

650 000 zł23 534 m² 27,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nad jeziorem, 2,35 ha, szczecinek Działka o pow. 2,35 ha nad jeziorem Leśnym w Szczecinku. Teren posiada aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego z zapisami: 2us - teren sportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Pożóg

Stary Pożóg,lubelskie

2 199 000 zł275 m² 7 996,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 820 m²

NA sprzedaż Wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy o wysokim standardzie wykończenia, położony w Końskowoli - zaledwie kilka minut od Puław i ok. 35 minut jazdy od Lublina. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

979 900 zł131 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przybyszewskiego

Władysławowo,pomorskie

1 480 000 zł364 m² 4 065,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Na sprzedaż pensjonat, który z powodzeniem działa na rynku, coroczne obłożenie! Lokalizacja idealna dla wynajmu krótkoterminowego, bądź inwestycji mieszkaniowej. Stałe, pewne dochody. Osiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łąkie,kujawsko-pomorskie

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż(dom jednorodzinny)o pow. 100m2, wybudowany ok.1890 roku, rozbudowany i większości wyremontowany. W 2024 roku wymieniono dach a budynek ocielono styropianem o grubości 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnickie Pole

Legnickie Pole,dolnośląskie

730 000 zł188 m² 3 882,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:904 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim plus garaż w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana w odległości około 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Morska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

949 000 zł218 m² 4 353,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w atrakcyjnej lokalizacji w Nowym Dworze Gdańskim! Nieruchomość o łącznej powierzchni 218 m , podzielona na trzy lokale: dwa lokale o powierzchni 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

201 000 zł1 200 m² 167,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce w gminie Białe Błota o powierzchni 1200 m2! Blisko terenów leśnych. Działka położona w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Błonie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

80 000 zł18 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 18 m , położony w Inowrocławiu przy ulicy Błonie. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Tarnów,małopolskie

459 600 zł3 064 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnów ul. Turystyczna/wędkarska Bez prowizji od klienta kupującego! lokalizacja Tarnów - Mościce (blisko granicy z Kępą Bogumiłowicką) przeznaczenie działki: 39 mn - budownictwo mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł46 m² 8 273,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,81 m , położone w kamienicy przy ul. Zakopiańskiej. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Burów,małopolskie

1 820 000 zł40 420 m² 45,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż, wyjątkową działkę o powierzchni 4ha, znajdującą się na wzniesieniu w Burowie, gmina Zabierzów. Działka posiada prawomocne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł48 m² 15 592,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na Woli, blisko Parku Moczydło. Mieszkanie stanowią trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka oraz hol. Ekspozycja okien na północ (kuchnia, sypialnia) i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Wierzbice,dolnośląskie

689 000 zł150 m² 4 596,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczymi na działce o powierzchni 1600 m2 położony w miejscowości Wierzbice (gmina Kobierzyce). Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szczodre,dolnośląskie

3 200 000 zł588 m² 5 442,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość położona jest w Szczodrem i stanowi działkę o powierzchni 2000 m2. Na działce posadowiony jest niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny budynek administracyjno-socjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

1 749 000 zł255 m² 6 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko U nas- zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów kraków, aleja klonowa nowa ekskluzywna inwestycja 9 wolno stojących domów z sauną, garażem dwustanowiskowym dom nr 9 dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

616 371 zł42 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera zakończenie prac budowlanych - czerwiec 2025 kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernickiego

Gdynia,pomorskie

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wyjątkowa oferta. Nieduży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

3 299 000 zł308 m² 10 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Komfortowy dom dla wymagającego klienta Po kapitalnym remoncie - gotowy do zamieszkania, bez żadnych kompromisów! Jeśli szukasz solidnego, pięknie wykończonego domu z basenem, ogrodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

7 373 520 zł150 m² 49 000 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

We also speak |eng|ua|ru Apartament w stylu skandynawskim o pow. 150,48m2 położony jest na 19 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie. Spektakle ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł53 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Białystok,podlaskie

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 120 m , usytuowanego na działce o powierzchni 489 m , to propozycja dla osób szukających nieruchomości z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

1 849 000 zł142 m² 13 021,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam w pakiecie: 1. Mieszkanie 142 m2 2. Strych ok 100 m2 po podłodze 3. Garaż 4. Ogród 105 m2 Mam na sprzedaż duże, słoneczne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łomianki,mazowieckie

919 000 zł83 m² 11 125,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się jedynie 25 minut od centrum Warszawy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

419 016 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

258 000 zł39 m² 6 598 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Wisto ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39,10 m , położone na 9. piętrze w spokojnej okolicy Bytomia dzielnicy Miechowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 349 000 zł360 m² 3 747,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 m²

Nieruchomość inwestycyjna, zarabiająca od pierwszego dnia zakupu! ponad 20.000 ZŁ PRZYCHODU MIESIĘCZNIE! -> Lokalizacja: Centrum Lubina -> Powierzchnia całkowita budynku: ok. 360 m ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

355 000 zł47 m² 7 540,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze niskiego bloku przy ul. Motorowej. Jego powierzchnia to 47,88m2. Mieszkanie jest dwustronne, składa się z: - dość dużej kuchni - dwóch pokoi - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł192 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 9 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Marynino

Marynino,mazowieckie

159 700 zł730 m² 218,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę w wyjątkowej okolicy w bardzo okazjonalnej cenie! Działka jak z bajki! Otoczona malowniczą okolicą, z szumem drzew i śpiewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł55 m² 10 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, wrocław - ul. Krucza, wysoki parter Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,92 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł30 m² 17 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Piękne 2 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie w doskonałej lokalizacji (gdańsk Przymorze). 1km od plaży. Atuty nieruchomości: - po remoncie generalnym wraz z wymianą instalacji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 254 371 zł86 m² 14 521,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

310 000 zł7 363 m² 42,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni ok. 73 ary w miejscowości Szczepanowice gmina Pleśna. Działka położona w malowniczej okolicy bardzo blisko rzeki Dunajec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na III piętrze wieżowcu z windą. Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią, przestronnym przedpokojem i łazienką. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

637 000 zł61 m² 10 459,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zakup od dewelopera! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prężnie rozwijającej się, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łabędzia

Sobótka,dolnośląskie

259 000 zł900 m² 287,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Sobótce koło Wrocławia! Piękny widok na Masyw Ślęży! lokalizacja Sobótka ul. Łabędzia (obok ul. Polnej i Gołebiej) powierzchnia 900 m2 mpzp, możliwa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij