dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie na Woli, al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek z cegły ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł34 m² 5 539,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (34,12m2) na parterze w podwórku kamienicy przy ul. Potulickiej 13. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Floriana Znanieckiego. Cicha i spokojna okolica. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne i przytulne Mieszkanie 3 pokoje oś Kaliny o powierzchni 60 m znajdującego sie na wysokim Parterze. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

540 000 zł46 m² 11 831,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne, klimatyczne mieszkanie W samym sercu gdyni! położenie na styku dużego miasta Z morzem! najbardziej pożądana lokalizacja! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł115 m² 16 115 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie Kabaty przy ulicy Bronikowskiego. Mieszkania składa się z: - salonu (37, m2), - 3 sypialni (12,3 + 10,9 + 7,5 m2), - osobnej kuchni (7,9 m2), - łazienki (6,8 m2), - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 319 900 zł157 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Przedstawiamy Do Sprzedaży Nowoczesny Dom wolnostojący. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 400 000 zł7 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka w Żabiej Woli (w mpzp - miejskim planie zagospodarowania przestrzennego określona jako teren zabudowy usługowej - przeznaczony pod "nieuciążliwą" zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł46 m² 18 514,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2-pokojowe, parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, bemowo, ul. Batalionów Chłopskich. Osiedle ogrodzone, monitorowane z całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Natalin

Natalin,lubelskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki w podlubelskim Natalinie. - działka o powierzchni 1500m2 o wymiarach 31x48m, po 120zł/m2 - dojazd od ul. Śniegówki. - druga o powierzchni 2900m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocińska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł63 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Katowice,śląskie

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36m2 na nowo powstałym osiedlu w Katowicach w dzielnicy Bażantów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskimi 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł62 m² 13 983,90 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m z dużym balkonem i opcją ogródka, położone na parterze 12-piętrowego budynku z windą (rok budowy: 1978), po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji, na gdyńskim Witominie. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z 1939 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Wejście do budynku od strony cichego patio, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł37 m² 9 289,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Twój agent nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,6 m ul. Krakowska, rzeszów Powierzchnia: 36,6 m układ pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konopnica

Konopnica,lubelskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tylko U nas! Wyjątkowe siedlisko w Konopnicy, zaledwie 15 minut od centrum Lublina. Jeżeli marzysz o własnym domu z dużą działką w cichej i spokojnej okolicy, zapraszam ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

817 270 zł117 m² 6 998,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy w pierwszym etapie już sprzedane, trwa sprzedaż II etapu inwestycji. Duże okna w salonie z pięknym widokiem, wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł24 m² 16 189,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 24 m , położone na pierwszym piętrze budynku z windą, w bloku z lat 80. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Wojskowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane 2 piętrze w 4-piętrowym bloku - Zegrze Południowe, ul. Osiedle Wojskowe. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia, - 3 pokoje, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Odwiśle

Odwiśle,małopolskie

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-budowlaną, o powierzchni 0,562ha i klasie bonitacyjnej riiib. Działka zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

274 900 zł32 m² 8 590,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu (okna pcv) Nieruchomość położona na osiedlu Zielna Wzgórza Blok 4 Piętrowy Mieszkanie 1 Piętro Atutem jest duży balkon po długości pokoju. Pow 32 m2 na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

418 398 zł26 m² 15 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji I bez pcc! W naszej ofercie znajdują się także inne mieszkania i apartamenty w tej oraz innych inwestycjach. Zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Podgać,mazowieckie

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy w miejscowości Podgać, gm. Zabrodzie. Każda działka ma 1000 m2 powierzchni z wyjątkiem ostatniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

16 500 000 zł6 000 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dochodową nieruchomość magazynowo -biurową o powierzchni około 6000 m2 położoną na działce o pow. ok. 2 ha (prawo własności gruntu). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

875 000 zł52 m² 16 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Drabik Nieruchomości oferuje do kupienia 2-pokojowe mieszkanie na Starym Podgórzu znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bloku przy spokojnej ul. Krasickiego w pobliżu Plant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

379 000 zł47 m² 8 077,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż przytulne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł56 m² 10 651,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe usytuowane na Przedmieściu Bydgoskim. Lokal znajduje się na 6 ( przedostatnim piętrze) w budynku z windą wybudowanym w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia w prześwicie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Starej Ochocie. Świetna lokalizacja Warszawy, niedaleko pl. Zawiszy. Blok po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

581 000 zł53 m² 10 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon, - 2 sypialnie, - oddzieln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

120 000 zł24 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na parterze zlokalizowanej przy ulicy Polnej w bliskim sąsiedztwie licznych udogodnień. Mieszkanie o powierzchni 24.1 m2 - POKÓJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Świętochów,mazowieckie

215 000 zł1 086 m² 197,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

215 000 zł | sprzedaż | 1086 m2 | działka |świętochów | gmina tarczyn | Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1086 m2 w miejscowości Świętochów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

489 731 zł32 m² 15 414,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie z ogródkiem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, ul. Sokratesa, bielany, warszawa Mam przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sokratesa na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 699,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

619 000 zł53 m² 11 701,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w centrum Legionowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.