dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarzyńska

Gruszczyn,wielkopolskie

899 000 zł128 m² 7 002,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Nowa wakacyjna promocyjna cena do 31.07.2025 roku - 899 000,00 zł Dodatkowo do końca lipca promocja - 30 % na zestaw fotowoltaiczny wraz z magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marcika

Kraków,małopolskie

2 047 752 zł172 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Showroom / lokal usługowo-ekspozycyjny na sprzedaż ul. Marcika 14a, kraków Obecność w otoczeniu renomowanych marek z branży wnętrzarskiej, architektonicznej i wyposażenia wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł52 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku z windą, wybudowanego w 2007 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

330 000 zł26 m² 12 576,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka w świetnej lokalizacji! Gdańsk Stogi Atuty Nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - pełna baza handlowo - usługowa - do własnej aranżacji - szybkie wydanie Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejewicza

Gdynia,pomorskie

525 000 zł60 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Pucką - Gdynia Obłuże, ul. Maciejewicza. tel. Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

449 561 zł39 m² 11 568,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cukierkowa

Chrzanów Mały,mazowieckie

599 000 zł2 625 m² 228,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka o dokładnej powierzchni 2625m2, o wymiarach: długość 99m, szerokość 24m przy ulicy Cukierkowej. przeznaczona w miejscowym planie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Tropie,małopolskie

349 000 zł88 m² 3 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niewielki dom idealny dla rodzin, par, miłośników natury, czy twórców pracujących zdalnie. To miejsce to azyl dla każdego spragnionego wypoczynku. Wyobraź sobie miejsce, gdzie czas płynie wolniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kamienna

Mędłów,dolnośląskie

299 000 zł450 m² 664,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa oferta na rynku nieruchomości Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż budynek do remontu z dużym potencjałem inwestycyjnym Mędłów, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

585 000 zł66 m² 8 847,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie! Zakończenie budowy 30.04.2025r Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która spełni marzenie o własnym apartamencie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

641 720 zł53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą inwestycję deweloperską zlokalizowaną przy ul. Podgórnej 60, w samym centrum Torunia! Inwestycja składa się z 18 mieszkań, 15 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

890 000 zł4 500 m² 197,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza,unikalna działka ok 4.500m2 ze stawem ok.1000m2, domem ok.40m2 ,wśród lasu,ciszy z niepowtarzalnym sielskim klimatem w otulinie lasów Swarzędzkich (zaledwie 2,8km - od centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wojnowo

Wojnowo,wielkopolskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do kupna urokliwa działka z domem o charakterze rekreacyjnym. Działka położona nad jeziorem Łomno, gmina Murowana Goślina. Wokól liczne lasy, jeziora, tereny rekreacyjne gwaratujące udany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jarczechowo

Jarczechowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł5 588 m² 152,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zamieszkać nad jeziorem? Co powiesz, jeśli zaproponuję Ci zamieszkanie nad dwoma jeziorami na raz?! Chcesz otworzyć własny biznes z usługami turystycznymi? Co powiesz, jeśli zaproponuję Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

469 000 zł68 m² 6 866,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin, przylesi 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,3m 2 + balkon + piwnica na 6 piętrze w budynku z 2 windami w Lubinie na oś. Przylesie - doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł53 m² 10 752,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 53 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

449 000 zł88 m² 5 102,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bieździadka

Bieździadka,podkarpackie

139 000 zł60 m² 2 312,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 329 000 zł74 m² 17 959,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane 10 minut jazdy od centrum miasta, w nowoczesnym kompleksie z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł43 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (42,67m2), III piętro, stan deweloperski, położone na osiedlu Latarników w Gdańsku- letnicy. Mieszkanie zlokalizowane od zachodu, słoneczne. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł20 m² 18 702,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku z cegły z 1950 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Karola Darwina. Blok ze świeżo odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Makler poleca na sprzedaż dom wolnostojący ,w Solcu Kujawskim , o powierzchni użytkowej 120 m2 , Układ domu: parter:kuchnia, łazienka, 2 pokoje, korytarz, weranda Piętro: kuchnia; łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

355 000 zł36 m² 9 752,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ciekawa oferta w centrum Łodzi! Przedstawiamy Państwu wygodne, funkcjonale mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście (okol. ul. Jaracza). Doskonała lokalizacja, świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Werlas

Werlas,podkarpackie

490 000 zł1 986 m² 246,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka widokowa z bezpośrednim dojazdem z drogi (w zimie odśnieżane), woda, prąd, internet. Warunki zabudowy dla domu mieszkalnego jednorodzinnego do 113m2. Bezpośredni dostęp do lasu.Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pręgowo

Pręgowo,pomorskie

64 483 zł3 355 m² 19,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

1 399 000 zł90 m² 15 620,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Jeśli szukasz mieszkania w Sopocie do mieszkania jak i inwestycyjnie mam propozycję dla Ciebie. Do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie na parterze sopockiej kamienicy położonej na ul. 23 marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sulmin

Sulmin,pomorskie

331 200 zł3 014 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedrowa

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł38 m² 10 666,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m , usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 470,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

595 000 zł37 m² 16 221,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie - Kozłówek. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Śniadówko

Śniadówko,mazowieckie

269 504 zł2 402 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 150 000 zł104 m² 29 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dwupoziomowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu dziennikarskiego Żoliborza. Apartament jest nowy w stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mokre

Mokre,podkarpackie

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na ponad 13-arowej, zielonej działce, tuż nad brzegiem rzeki Osława, czekają na Ciebie dwa budynki: murowany dom mieszkalny z lat 60. oraz ponad 100-letnia drewniana chata z bala, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gwoździany

Gwoździany,śląskie

152 556 zł3 042 m² 50,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł58 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

3 niezależne mikrolokale | roi 12% (przy indywidualnym zarządzaniu) | Świetna lokalizacja Dlaczego ta inwestycja działa? Remont generalny IV-VI 2023 r. - wszystko świeże i gotowe do zarabiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Graniczna Wieś

Graniczna Wieś,pomorskie

73 877 zł3 913 m² 18,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-