dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

444 000 zł33 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

E-07 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 32,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek 7.5m2 W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Tarnobrzeg,podkarpackie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Matejki 12 w Tarnobrzegu. Lokal ma powierzchnię 37,5 m i znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

537 675 zł43 m² 12 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Naramowicach w miejscu, które łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czaniec

Czaniec,śląskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Oferta tylko W naszym biurze, ten wyjątkowo funkcjonalny dom położony W cichej, urokliwej okolicy jest idealnym miejscem do zamieszkania dla kilkuosobowej rodziny. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

656 000 zł60 m² 10 988,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentowane mieszkanie to doskonała propozycja dla osób poszukujących inwestycji pod wynajem lub do zamieszkania dla rodziny w spokojnej lokalizacji na Bemowie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

699 000 zł51 m² 13 599,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Siedlce,mazowieckie

398 000 zł50 m² 7 896,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania 2 pokojowe, w ścisłym centrum miasta? Z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. ośrodkami kultury, restauracji i bliskością uczelni. niedaleko stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Terroru

Rydułtowy,śląskie

279 000 zł47 m² 5 893,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz miejsca, które od razu poczujesz jak swoje ? Takiego, w którym każdy szczegół przyciąga wzrok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo pożądana lokalizacja. W pobliżu miasteczka akademickiego i lubelskich uczelni, kilka minut spacerem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne do wynajmowania lub dla młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

229 000 zł1 575 m² 145,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana o powierzchni 1575m2 położona przy drodze asfaltowej o niedużym natężeniu ruchu. Działka jest ogrodzona z trzech stron, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

747 000 zł56 m² 13 442,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marcika

Kraków,małopolskie

1 328 635 zł112 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Showroom / lokal usługowo-ekspozycyjny na sprzedaż ul. Marcika 14a, kraków Obecność w otoczeniu renomowanych marek z branży wnętrzarskiej, architektonicznej i wyposażenia wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł42 m² 8 393,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wyjątkowa Perełka! Na sprzedaż lokal usługowy usytuowany na parterze, z przynależnym ogródkiem. Lokal, obecnie zaaranżowany na salon fryzjerski, charakteryzuje się 41 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chabrowa

Siechnice,dolnośląskie

349 000 zł33 m² 10 436,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronna kawalerka z ogródkiem w Siechnicach. Idealna propozycja na inwestycje , singla lub pary. W skład mieszkania wchodzi ; *pokój z aneksem kuchennym *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaspisowa

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 742,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wrocław, krzyki, ołtaszyn, ul. Jaspisowa, piękny bliźniak w zacisznej lokalizacji. Wysoki standard! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc Na sprzedaż bliźniak, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł144 m² 12 475,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej na bliskim Wawrze czeka na nową rodzinę. Doskonała lokalizacja - świetnie skomunikowana z resztą Warszawy - 5 min. do centrum Gocławia, 15 min. do Mokotowa. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

745 000 zł135 m² 5 502,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,4 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saturna

Gliwice,śląskie

515 000 zł79 m² 6 518,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dostępność 01.2026 - Widok z okien na przestrzeń daleko od balkonów i okien sąsiadów - Brak gazu wszystko na prąd, płyta indukcyjna - Kuchnia z pełnym wyposażeniem zostaje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

699 000 zł92 m² 7 587,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż, domy wolnostojące w zabudowie bliźniaczej w Pile dzielnica Motylewo. Doskonała lokalizacja, przy ścianie lasu. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową, ostatnie 200 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

895 000 zł101 m² 8 861,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 605 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brwinów,mazowieckie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w której nowoczesność harmonijnie łączy się z zielonym otoczeniem. Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej usytuowany w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osiek

Osiek,kujawsko-pomorskie

76 000 zł1 000 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: miejscowość Osiek, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Powierzchnia: 0,1000 ha (1000 m ) Kształt: kwadrat Dostęp: działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marcika

Kraków,małopolskie

1 555 925 zł131 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Rumia,pomorskie

2 500 000 zł595 m² 4 202 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rumia! Piękny zakątek nad Bałtykiem! Prezentujemy obiekt produkcyjno-biurowy oraz /mieszkaniowy/ 595m2. Usytuowany na działce 1100m2. Osiedla domów wolno-stojących pomiędzy pięknymi ulicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z loggią położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 70,5m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł44 m² 10 861,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Marzy ci się ciche osiedle i słoneczne lokum? Szukasz mieszkania gotowego od zaraz? bingo! to tutaj! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

499 000 zł126 m² 3 956,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Rezerwacja. Umowa przedwstępna: dom w Kruszynie (gmina Sicienko) według projektu "przy przyjemnej 18-bis" z garażem w bryle budynku, w stanie surowy zamkniętym. Położony tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzianowska

Radom,mazowieckie

349 000 zł57 m² 5 970,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 57,45m, drugie piętro, w bloku czteropiętrowym. Odnowiony budynek, na monitorowanym, zamykanym terenie. Usytuowany przy ulicy Młodzianowskiej na osiedlu Planty. Dogodny, optymalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

581 516 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r. W naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Otwarta

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł53 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem Gdańsk Podstawowe informacje: *powierzchnia użytkowa: 52,78 m *piętro: 8 z 10 *budynek: ocieplony blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozorkowska

Łódź,łódzkie

285 000 zł33 m² 8 699,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż: kawalerka z balkonem 32,76 m , gotowa do wprowadzenia opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,76 m , położone na 5. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Lublin,lubelskie

530 000 zł1 298 m² 408,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1298 m2, położną na Ponikwodzie. O nieruchomości: przeznaczenie w mpzp - tereny zabudowy jednorodzinnej i mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

930 000 zł78 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Ząbki, ul. Wiosenna Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 400 000 zł4 528 m² 309,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka w Rzeszowie 45,28 ar Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 45,28 ar, położoną w Rzeszowie, w dogodnej lokalizacji między ulicą Lubelską a ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł43 m² 21 744,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam gotowe do wejścia ,piękne dwupokojowe ,własnościowe i w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 42,90 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieliczka,małopolskie

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam na prezentację bliźniaka w Wieliczce 600 metrów od Wielickiego Rynku. Powierzchnia całkowita budynku ok. 180m2, użytkowa 144m2. Działka 3,08 ara Dom z okresu międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 248 000 zł73 m² 17 035,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marzysz o porannym espresso z widokiem na ogród i spokojnych spacerach wśród zieleni? Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, a zarazem cichej lokalizacji? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

119 000 zł35 m² 3 439,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Wilchwach Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 położone na parterze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. na os. 1 maja. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daniszewska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł65 m² 15 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej i nowoczesnej dzielnicy. Mieszkanie położone przy ulicy Daniszewskiej na Białołęce to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

640 000 zł92 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.