dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

154 000 zł27 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,58 mkw + przynależna piwnica 4,20 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Charlęż

Charlęż,lubelskie

115 000 zł1 300 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Charlęż, gm. Spiczyn. Oferta sprzedaży dotyczy dwóch działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

486 000 zł63 m² 7 699,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Idealne mieszkanie dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieleń

Wieleń,wielkopolskie

239 000 zł72 m² 3 305,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest jasne ,przestronne i funkcjonalne, idealne dla singla, pary lub rodziny, w skład lokalu wchodzą: *duży salon z widokiem wychodzącym na główną ulicę, *drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

1 015 000 zł64 m² 15 839,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największym atutem inwestycji jest teren zielony, który znajduje się bezpośrednio na osiedlu. To wyjątkowe miejsce dające spokój i wyciszenie w centrum miasta. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 599 800 zł239 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią, o powierzchni 38,8 m2 znajdujące się przy ulicy Borsuczej, w Krakowie. * 6 piętro * do wejścia * 2 pokoje plus jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

266 283 zł27 m² 9 782,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

15 minut od centrum poznania! - sypialnia poznania - najlepszy kierunek! zadzwoń I umów się na obejrzenie inwestycji Wyjątkowa propozycja dla osób poszukująca cichego, spokojnego i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

319 900 zł57 m² 5 592,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

-> Lokalizacja: lubin, os. Przylesie, ul. Pawia -> Powierzchnia mieszkania: 57,20 m -> Piętro: 3/4 -> Liczba pokoi: 3 -> Balkon (loggia): 1,1 m -> Piwnica: 3,87 m -> Rok budowy: 1976 ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Połom Mały

Połom Mały,małopolskie

400 000 zł7 000 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania widokowa, dobrze nasłoneczniona działka o powierzchni 70 a (7000 m2) położona na wzgórzu w miejscowości Połom Mały (powiat brzeski, gmina Iwkowa). Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

977 133 zł72 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji Znalezienie wymarzonego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste! Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł90 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na terenie osiedla powstanie kilkadziesiąt starannie zaplanowanych budynków wolnostojących oraz szeregowych. A dwukondygnacyjne budynki zapewnią najwyższą prywatność mieszkańcom oraz lokatorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł38 m² 17 387,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37,9 m , na którą składają się: - salon z loggią, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Stan prawny: mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błękitnej Armii

Mezowo,pomorskie

2 700 000 zł180 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 725 m²

Dom marzeń W mezowie - komfort, przyroda I możliwość dochodu W jednym miejscu Lokalizacja: mezowo, powiat kartuski Zaledwie 35 minut od Gdańska i 45 minut od Gdyni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

21 000 zł19 m² 1 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia na sprzedaż działkę pod budowę garażu w miejscowości Świebodzice na Osiedlu Sudeckim. W ofercie również działki sąsiadujące ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morwowa

Gąba,mazowieckie

257 160 zł6 429 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną, dużą działkę budowlaną położoną w miejscowości Gąba przy ul. Morwowej. Działka ma powierzchnię 6429 m2 i wymiary 55m x 116 m - nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

235 000 zł47 m² 4 968,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-4 niski blok Z balkonem wolne od zaraz! oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (47,30 m2) znajdujące się na ul. Warmińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 790 000 zł180 m² 9 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mam do zaoferowania świeżo wykończony, 5 pokojowy, piętrowy Dom Wolnostojący, wybudowany w podwyższonym standardzie w 2024 roku, o łącznej całkowitej powierzchni 180m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

249 000 zł40 m² 6 240,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice Kłodzka. Mieszkanie Z ogrodkiem. Mieszkanie po remoncie o pow. 39,9 m kw. położone na parterze z bezpośrednim wyjściem na ogród. Lokal składa się 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

85 000 zł10 m² 8 252,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Potrzebujesz małego lokalu handlowego na swój biznes, ale do tej pory nie pojawiało się nic w atrakcyjnym miejscu? Przedstawiam na sprzedaż niewielki lokal handlowy znajdujący się w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

676 687 zł44 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na poddaszu | Bronowice, kraków Opis inwestycji: zapraszam do zapoznania się z nowoczesną inwestycją położoną w cichej i spokojnej części krakowskich Bronowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł54 m² 9 594,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w wysokim X piętrowym bloku z windą przy ul. Turkusowej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 54,2m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Srebrna

Wronowice,łódzkie

159 000 zł1 676 m² 94,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok 1400m2 otoczonej pięknym krajobrazem przyrody oraz zabudową jednorodzinną. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

498 505 zł51 m² 9 721,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji Znalezienie wymarzonego mieszkania nigdy nie było tak proste. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Otwock Wielki

Otwock Wielki,mazowieckie

240 000 zł985 m² 243,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom nad jeziorem Rokola w Otwocku Wielkim Zapraszam do zakupu działek. Działki budowlane o powierzchni od 0,985 - 0,1210 ha, położonej w malowniczej okolicy Otwocka Wielkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Brazylijskiej 9a, na Saskiej Kępie. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

972 300 zł36 m² 27 000,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje do wejścia na kazimierzu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Wietora, dzielnica Kazimerz. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

410 000 zł137 m² 2 992,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 137 m/2. Lokalizacja : Grabowo 6 km od Stargardu , wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

814 752 zł38 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dla łowcy okazji! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 53,16 m2, pow. całkowitej 55 m2 z dużym balkonem, położone na I piętrze nowego bloku na Os. Lotnisko w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefin

Józefin,mazowieckie

1 540 000 zł154 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom dla rodziny do wejścia Józefin, gm. Halinów | 154 m | 800 m działka | 1 540 000 zł Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 154 m, położony na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Opole,opolskie

499 000 zł48 m² 10 417,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jeżeli szukasz mieszkania z dwoma niezależnymi pokojami blisko Politechniki Opolskiej a dodatkowo bardzo cichego i najlepiej zaraz po remoncie kapitalnym ta oferta nie może umknąć Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

370 000 zł42 m² 8 788,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m ! Nieruchomość położona jest w Oleśnicy przy ul. Cieszyńskiego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

889 000 zł59 m² 14 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament z dwoma kameralnymi tarasami - Inwestycja Nadmorskie Tarasy Przedstawiam Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 59,46 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł37 m² 19 035,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% 80 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

511 060 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł63 m² 12 154,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie na sprzedaż z garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie, na osiedlu Projektant. Mieszkanie.