dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Chomęcice,wielkopolskie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

640 783 zł56 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 550m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielniczki

Zielniczki,wielkopolskie

132 600 zł780 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży pięknie położone działkę w miejscowości Zielniki, gmina Środa Wielkopolska, powiat średzki. Do Środy Wielkopolskiej - 3 km. Teren bardzo popularny wśród deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł47 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Kochasz zieleń, naturę a jednocześnie chcesz w kilka minut dostać się do ścisłego centrum? bingo! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbrojowa

Dąbrówka,wielkopolskie

849 000 zł84 m² 10 095,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym i bardzo ładnie zorganizowanym osiedlu w centrum Środy Wielkopolskiej. Dogodny dojazd do Poznania i innych miejscowości. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł62 m² 12 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! do sprzedania mieszkanie O powierzchni 62,01 M2, z komórką lokatorską. Wrocław - psie pole - zakrzów - ul. Zatorska. Rok budowy: 2022 Do sprzedania przestronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł56 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską, zlokalizowane warszawskim Ursynowie. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 181 000 zł6 904 m² 171,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury! Puszcza Borecka! Borki! Piękna działka budowlana o powierzchni 6904 m2, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno o długości około 80 metrów. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Nadole,pomorskie

1 974 700 zł403 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

| pensjonat | 10 pokoi | inwestycja | cicha okolica | najem długoterminowy | nadole | Na sprzedaż oferujemy w pełni wyremontowany budynek o powierzchni 403 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bychawa

Bychawa,lubelskie

390 000 zł122 m² 3 200,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Dom W samym centrum bychawy ( pod działalność usługową)! Oferujemy na sprzedaż dom w Bychawie, w ścisłym centrum miasta. Położenie w świetnej lokalizacji i wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

624 800 zł58 m² 10 774,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Aleje Racławickie 22. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Aleje Racławickie Powierzchnia: 57,99 m2 Liczba pokoi: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł27 m² 15 556 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Kawalerka w stanie deweloperskim w zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: maślice to urokliwa okolica Wrocławia, łącząca spokój przedmieść z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł102 m² 6 400,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

225 000 zł633 m² 355,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Lublinie przy ul. Kwarcowej. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, opisana symbolami M4b - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: -możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

665 000 zł48 m² 13 941,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Adama Bochenka , na siódmym piętrze, jedenastopiętrowego budynku z 2011 roku w bardzo spokojnej, zielonej a zarazem niedalekiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

869 000 zł125 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy 125 m w stanie deweloperskim w Dobroszycach (25 km od Wrocławia), parterowy, jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pietrowicka

Prusice,dolnośląskie

141 000 zł1 280 m² 110,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 położoną w malowniczej okolicy Prusic przy ulicy Pietrowickiej. Prusice, znane również jako "miasto Trzech Wież" to niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom w atrakcyjnej lokalizacji ok. ul. Granicznej Opis nieruchomości: dom o powierzchni 200 m2, z 6 pokojami, idealny dla rodzin lub osób poszukujących przestrzeni. 3 łazienki i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

279 999 zł41 m² 6 879,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przeszło remont: - wymieniona elektryka - nowe podłogi - gipsówki na ścianach - drzwi antywłamaniowe Powierzchnia 40,7M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Medyka

Medyka,podkarpackie

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży w miejscowości Medyka (chałupki Medyckie), którą stanowi działka o powierzchni 12 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł36 m² 10 931,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 36,50 m2 | ul. Osmeckiego | Rzeszów. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,50 m2. Położone jest na trzecim piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

2 899 000 zł104 m² 27 875 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Stara ochota , luksusowy, 4- pokojowy apartament znajdujący się na 4. piętrze w 8- kondygnacyjnym, prestiżowym budynku apartamentowym z 2021 r. Budynek o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Boleścin,dolnośląskie

230 000 zł1 024 m² 224,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Boleścinie o powierzchni 1024 mkw. Położona w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mimo spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

973 276 zł58 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, nowa inwestycja położona w pobliżu Bulwarów Wisły i ogrodów działkowych, w kameralnym zakątku u zbiegu ulic Pana Tadeusza i Portowej. Jest to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański,lubuskie

388 387 zł64 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe apartamenty nad Bobrem w Nowogrodzie Bobrzańskim! Urocze miejsce na niezalewowym terenie nad samą linią brzegową Bobru. Z jednej strony rzeka, z drugiej park. Przepiękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 904 595 zł112 m² 17 022 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowych, dwupoziomowych mieszkań z antresolą i indywidualnymi zielonymi tarasami na dachu, zlokalizowanych w nowej inwestycji w Krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łubiana,pomorskie

165 000 zł1 070 m² 154,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka z Gotowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Malowniczej Miejscowości Łubiana Lokalizacja: łubiana, kaszuby Powierzchnia: 1070 m2 - Opis: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł2 564 m² 624,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 2564 mkw i wymiarach 25,96 x 98,77m, umiejscowiona przy cichej lokalnej ulicy, znajdująca się w pobliżu Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Borku. mieszkanie do własnej aranżacji składa się z: salonu z balkonem sypialni 3 pokoju kuchni(oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 199 000 zł127 m² 9 440,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancja i Komfort na Osiedlu Złote Piaski - Twoja Oaza Luksusu w Sercu Przyrody! Zanurz się w Prestiżu i Spokoju Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

259 000 zł41 m² 6 343,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Wysokiego

Głogów,dolnośląskie

2 200 000 zł523 m² 4 206,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Sprzedam budynek mieszkalny z budynkiem gospodarczym w budowie położony w Głogowie na os. Piastów Śląskich II ul. Bolesława Wysokiego, działka nr 71/5 o powierzchni 0,40 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł25 m² 17 554,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka! W jej skład wchodzi: -pokój, -osobna kuchnia, -łazienka. Dodatkowo posiada balkon. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzchowie

Wierzchowie,małopolskie

890 000 zł6 780 m² 131,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja cenowa nieruchomości gruntowej. Dom gratis. Oferujemy na sprzedaż działkę z potencjałem położoną na terenie szlaku turystycznym z możliwością podziału geodezyjnego na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałkańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w dogodnej lokalizacji - Wzgórze Wolności (ul. Bałkańska ). Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

427 000 zł32 m² 13 394 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka tuż przy Politechnice Rzeszowskiej | 31,88 m2 | ul. Powstańców Warszawy | Generała Grota-Roweckiego | Rzeszów Oferta wyłącznie w Pronesto Centrum Nieruchomości! Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Opole,opolskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 160 m , zlokalizowany przy ul. Gabrieli Zapolskiej. Nieruchomość oferuje doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węsierska

Gdańsk,pomorskie

1 999 999 zł269 m² 7 423,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:985 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 269,40 m2 (użytkowej 151,90 m2) położony na zadbanej działce o powierzchni 985 m2, w kameralnej,.