dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Krasnystaw,lubelskie

610 000 zł200 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony w spokojnej i malowniczej okolicy Krasnegostawu, na ulicy Granicznej. Dom znajduje się na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiczna

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł62 m² 12 991,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3 pokoje * 61,50 m2 * parter * 2 balkony * 2 ogródki o łącznej powierzchni 88 m2 * komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m2 * 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne * ul. Żywiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Palędzie,wielkopolskie

999 000 zł218 m² 4 589,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:601 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł37 m² 14 650,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie. 2-pokojowe, odświeżone, czyste i gotowe do zamieszkania mieszkanie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3. piętrze 4-piętrowego bloku na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Michałowice

Michałowice,mazowieckie

526 900 zł479 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana w Michałowicach przy ul. Sportowej (dojazd od ul. Polnej) Działka objęta jest mpzp. Plan dopuszcza zabudowę jednorodzinną. Dom wolnostojący, lub w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł114 m² 6 727,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Do narożnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

599 999 zł1 440 m² 417 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chwaszczyno - Działka z widokiem na las. Działka w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Idealny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Gdańsk,pomorskie

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie budowy zaplanowano na kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

958 000 zł71 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu luksusową realizację projektu apartamentu o powierzchni 71m2, zlokalizowaną w Kielcach na osiedlu " Przy Parku ". Trzypokojowe mieszkanie, z osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

714 204 zł66 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz swojej przestrzeni, która łączy nowoczesność i wygodę ? To wyjątkowe mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: zlokalizowane w rozwijającej się okolicy Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i przytulne mieszkanie z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Wzgórze. Idealne dla osób, którym zależy na wysokim komforcie życia, dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Wspólna

Gostynin,mazowieckie

1 500 000 zł1 188 m² 1 262,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieuchronność gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjnym, magazynowym i administracyjnym o pow. działki 3.970 m2. i pow. zabudowy 1.363,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

279 000 zł40 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Brzegu Gotowe do Zamieszkania! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Brzegu, położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy. Najważniejsze atuty: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

395 000 zł53 m² 7 466,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miasta-mieszkanie 3 pokojowe- ul. Moniuszki Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rusiborek

Rusiborek,wielkopolskie

106 000 zł883 m² 120,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rusiborek gmina Dominowo, powiat średzki. Działka położona przy drodze asfaltowej z bardzo dobrym połączeniem z Wrześnią - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

64 900 zł932 m² 69,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Kompleks 21 atrakcyjnych działek budowlanych położonych na terenie miasta, w sercu malowniczych Warmii i Mazur, gdzie natura splata się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czerwonka Szlachecka

Czerwonka Szlachecka,mazowieckie

80 000 zł1 617 m² 49,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowo-usługowa położona w miejscowości Czerwonka Szlachecka, gmina Czerwonka, powiat makowski, województwo mazowieckie. Powierzchnia: 1.617 m2 Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

753 540 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Tylko u nas na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świeżo oddanym etapie inwestycji Bulwary Praskie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł26 m² 13 653,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka 26 mkw z balkonem położona przy ul. Ostrowskiego/grabiszyńska- jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w mieście. Preferowany klient gotówkowy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spacerowa

Wierzbice,dolnośląskie

939 000 zł3 400 m² 276,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 34 ar, usytuowaną w Wierzbicach. Okolica domków jednorodzinnych. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokojną okolicę, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 486 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

579 750 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: nowa huta/szymańskiego powierzchnia: 44,66 m2 liczba pokoi: 3 cena: 535 920 zł piętro: 1/3 (winda) grunt: własność (brak opłaty przekształceniowej) termin realizacji: II kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipno,kujawsko-pomorskie

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom jednorodzinny, piętrowy o pow. 225 m2 z garażem o pow. 28 m2 i halą magazynową (120m2) w Lipnie Stan: idealny (wyremontowany) Ogrzewanie: miejskie, kaloryfery Ocieplenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Micigózd

Micigózd,świętokrzyskie

370 000 zł104 m² 3 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowy segment w miejscowości Micigózd tylko 15 km od Kielc! Segment o powierzchni 100 m , ze swoją działką 200 m w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Micigózd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 375,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Esperanto Blok niedawno ocieplony i remontowany. Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zakupu działek budowlanych, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Żórawinie. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, jako obszar do zabudowy jednorodzinnej ( 1mn ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Lublin,lubelskie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na Czechowie przy ul. Jana Kiepury. Zielona i spokojna okolica. Pod blokiem liczne miejsca postojowe. Idealna lokalizacja dla rodzin. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

484 180 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Bytom,śląskie

159 000 zł45 m² 3 565,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w Realton! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu, dzielnica Łagiewniki, ul. Romanowskiego. Lokal w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

649 999 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dom 200m od morza w lini prostej. Powierzchnia domu -47m2 Pokoje -3 Kuchnia -1 miejsce parkingowe -1 Na sprzedaż dom dwupoziomowy uroczo położony w otoczeniu lasu i 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

619 714 zł38 m² 16 172,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rynek: pierwotny - kupujesz bez podatku pcc (2%) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głosków

Głosków,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję dom energooszczędny, w stanie deweloperskim, położony w pobliżu Głoskowa, w gminie Piaseczno. Jest to dwupoziomowy budynek o powierzchni 70 m2., działka 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam prywatnie lub zamienię bez prowizji! 3 pokoje z balkonem po remoncie, ul. Mazurska, kalisz Świetna lokalizacja blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 149 000 zł270 m² 4 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach. Został wybudowany w 1977 roku na działce o powierzchni 321 m2. Budynek przeszedł modernizację w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

710 000 zł69 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie z widokiem i świetnym układem. Są miejsca, gdzie bloki niemal stykają się ścianami. Ale tu jest inaczej! Przy ul. Bojki, na zielonym Kurdwanowie, czeka mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 180 zł91 m² 8 250,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dom z dużym ogrodem z widokiem na las ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż dom w urokliwej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie największego.