dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

500 000 zł59,70 m² 8 375,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość lokalowa o łącznej powierzchni 59,7 m , położona w suterenie budynku w centrum Białegostoku. W jej skład wchodzą dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł159,92 m² 10 317,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,92 m , z ogrodem i tarasem, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 233 760 zł22 400 m² 144,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 21 działek budowlanych o łącznej powierzchni 2,2420 ha, położony w miejscowości Krze Duże. Teren ten stanowi gotową bazę pod inwestycję deweloperską,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 5 476 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Aleksandra Dzielnicka sdp Nieruchomości tel.   ,150 mln nowa cena Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży obiektu usługowego charakterze produkcyjnym/ magazynowym/.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł240 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna "rod" o powierzchni 240 m 2 , położona na ogródkach działkowych Wolinka w Zduńskiej Woli. Na działce znajduje się domek murowany - całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł18 782 m² 14,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren rolno - leśny o pow. ~1,88 ha k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - jest to 6 działek częściowo ogrodzonych. Na 1 z działek wydano wz domem 1-rodzinnym. Teren bez Planu Miejscowego. - działki.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł90 m² 8 887,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 90 m Kiełczów Na sprzedaż przestronne, jasne i komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m , powierzchnia po podłodze wynosi ponad 125.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł700 m² 427 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna, widokowa działka z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, dostosowanego do zamieszkania jak i najmu pokoi w miejscowości Czerwienne w gminie Czarny Dunajec.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,49 m² 11 749,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Olsztyńskie Centrum nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Aurora w Olsztynie .Nieruchomość znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 400 m² 176,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę w Pasieczniku, gmina Lubomierz, powiat lwówecki. Nieruchomość o powierzchni 3400 m . Dla miejscowości Pasiecznik nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga nowość, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024 1 etap osiedla - 4 budynki (8 lokali) Uwaga cena netto Przy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vat Przy zakupie lokalu usługowego 23%.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26 815 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom wraz z kompleksem działek w miejscowości Świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski. Świecie Kołobrzeskie to spokojna sielankowa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z: - salonu, - zamykanej sypialni, - kuchni, - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł900 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:344 m²

Inwestorzy taka okazja pojawia się niezwykle rzadko! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica inwestycyjna w samym sercu Inowrocławia ul. Toruńska 42. To nieruchomość łącząca historyczny charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego tempa życia, a jednocześnie zapewni wygodny dostęp do niezbędnej infrastruktury? Myślisz o inwestycji w nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł143 m² 4 685,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dobre Nieruchomości oferują malowniczo usytułowany, funkcjonalny dom o powierzchni 143m2 w malowniczej miejscowości Sadłogoszcz koło Barcina, położony na działce 1500m2. Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł314 m² 9 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal przeszedł generalny remont wymieniono wszystkie instalacje, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł230 m² 1 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Brodnica, ul. Dworcowa. Dom do sprzedania. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego: 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 168 m² 548,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 745 m²

Oferuję działkę o powierzchni 5745 m 2 zabudowaną obiektami: - budynek biurowo- techniczny - 1652,75 m 2 powierzchni użytkowej - budynek wiaty - 112,50 m 2 powierzchni użytkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł134 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Węgrzce gm. Zielonki. Nowa Inwestycja 12 segmentów w zabudowie bliźniaczej. Super lokalizacja, urocze miejsce. Prowizja 0% - / koszty pośrednika pokrywa sprzedający. Rynek pierwotny - Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł650 m² 368 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zakup tylko za gotówkę! Do sprzedania działka budowlana w Gałkówku Małym o pow.650m2 (wym.25mx25m), zabudowana budynkiem murowanym o pow.42m2, wybudowanym w 2002r. Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

782 439 zł49,21 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego apartamentu na krótki najem w Krakowie, przy ulicy Madalińskiego. Apartament zapewnia wysoką stopę zwrotu inwestycji na poziomie 10% (apartament w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł39,93 m² 18 407,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 419 zł61 m² 15 465,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 60,25m2 + duży ogród 109m2 parking od 10.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ WCZEŚNIEJSZE ETAPY NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46,54 m² 8 358,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze - ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Mamy ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 754 m² 1 995,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do oglądania nieruchomości inwestycyjnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Z dużym potencjałem. Obiekt w stanie deweloperskim zamkniętym. Łękawka gm. Tarnów- obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie, do wprowadzenia Zadbany, po remoncie budynek z 1975r Rama H - prężnie działająca Wspólnota Ekspozycja wschód-południe Loggia 8 m Piwnica 9.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110,37 m² 5 889,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 490 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Majdany, niedaleko Koła miejsca, gdzie cisza natury spotyka się z wygodą codziennego życia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 502 m² 382,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 335/3 w Rzeszowie, obręb Matysówka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość przy ul. Kukuczki o powierzchni 15,02 ar. Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu bez.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,88 m² 4 992,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie o powierzchni 46,33 m usytuowane na II piętrze w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego to świetne miejsce dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 886 400 zł104,80 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł42,65 m² 13 552,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem - 42 m , gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł86,27 m² 8 554,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gustownie wykończony apartament do zamieszkania - Zapraszamy Oferta sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Blachowni przy ul. 1 maja. Bardzo blisko środki komunikacji miejskiej , szkoła ,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł114 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 010 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w miejscowości Ożegów, gmina Siemkowice przy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** tylko U nas! *** działka: na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną, o powierzchni ok. 4 ha, położona przy ul. Polnej w Cedrach Małych. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 768 zł46,88 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,88m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 956 m² 99,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4956 m2, położona w malowniczej miejscowości Stare Czarnowo. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co daje możliwość szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32,20 m² 17 049,69 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Wymarzone mieszkanie w sercu tętniącej życiem Pragi-Północ! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,2 m2, położone na 8 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Praga Tower.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij