dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

Dom Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

724 000 zł70 m² 11 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 073 m²

Na sprzedaż oferuję gospodarstwo rolne położone w miejscowości Orzesze, 10 km od Nowogardu obejmujące: działkę nr 103 o powierzchni 2,73 ha (teren siedliskowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

750 000 zł101 m² 7 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu typu "bliźniak" o powierzchni 101m2 w miejscowości Grzybowo, powiat kołobrzeski. Działka jest uzbrojona w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabówka

Grabówka,warmińsko-mazurskie

100 000 zł3 400 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabówka to kameralna, malownicza mazurska wieś położona w gminie Mikołajki jednym z najbardziej znanych punktów centralnych całych Mazur. Otacza ją prawdziwa przyroda: rozległe lasy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł19 307 m² 284,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Projekt deweloperski klasy premium Wisła Głębce Gotowiec inwestycyjny, pum ok. 4000 m2. Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną w prestiżowej i kameralnej części Wisły. To.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 300 m² 103,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność Do sprzedania piękne działki budowlane o powierzchni od 12 ar. do 13 ar. w miejscowości Charlęż położonej na terenie gminy Spiczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 134 zł43,75 m² 10 037,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Łodzi - 2km od Manufaktury, 2km od ul. Piotrkowska ( część deptakowa ), 700m od Uniwersytetu Medycznego Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł67 m² 10 671,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowa oferta! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64,8 m po remoncie Grunwald - Garaż + piwnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Atuty lokalizacji dlaczego to miejsce jest wyjątkowe - Cisza i prywatność druga linia zabudowy, daleko od hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 057 m² 125,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2057 m cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m , położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 800 zł2 948 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 29,48 a, położonej w Targowisku gmina Kłaj. Działka ma wydane prawomocne pozwolenie na budowę hali produkcyjnej wraz z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 915 m² 58,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z o łącznej powierzchni 3915mkw zlokalizowaną w centrum miejscowości Strumienna (56-200). Oferta jest bardzo ciekawą propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 702 zł59,66 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, stylowe i otoczone zielenią - Inwestycja zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu. Świetna lokalizacja, dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej i sklepów, a także.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł940 m² 289,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnych działek budowlanych o pow. od 856 m2 do 1383 m2 położonych w obrębie Halickie. Teren kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35,81 m² 5 836,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 33m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 700 zł947 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o łącznej pow. 947 mkw znajdujące się w Świbnie na Wyspie Sobieszewskiej. Położenie: wyspa Sobieszewska (sobieszewo) to nadmorska dzielnica Gdańska. Położona na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,50 m² 10 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 609 200 zł4 470 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne 4 działki. Działki w miejscowości Stanisławów Drugi koło Legionowa. Blisko zalew Zegrzyński ok 6km. Media w drodze. Dojazd do działek od Ulicy prywatna droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 005 m² 109,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z przypisanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego w miejscowości Santok, gmina Santok. Działka o powierzchni 1005m2 i wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

930 645 zł62 043 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 62043 m , zlokalizowaną w miejscowości Sosnowik w gminie Szudziałowo w powiecie sokólskim w woj. podlaskim.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł49 m² 17 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe 49m2 składające się z salonu z balkonem, oddzielnej widnej kuchnią i balkonem z widokiem na ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł78,42 m² 19 102,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ważna informacja! Apartament tuż po generalnym remoncie! lokalizacja: mieszkanie/apartament położone we Władysławowie w doskonałej lokalizacji tuż przy deptaku i 50 metrów od plaży. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł6 460 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka położona W rodakach przy ulicy słoneczej powierzchnia działki wynosi 6460m2 szerokość działki wynosi: około 15 metrów. Według Planu Zagospodarowania działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 622 m² 227,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ylko u Nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1610 m w Czeladzi, ul. Katowicka. Opis działki: działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Symbol mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Żabiej Woli. Działka czysta, niezadrzewiona, w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 30 m x 50 m. Działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do zakupu stylowe, eleganckie, przestronne mieszkanie 4-ro pokojowe o powierzchni 117m2, usytuowane na 3 piętrze w odrestaurowanej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Józefów,mazowieckie

1 335 000 zł1 500 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starodrzewem w leśnej części Józefowa. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przewiduje budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł42 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 m na ostatnim 7 piętrze, z 2025 roku Mieszkanie znajduję się w bardzo bliskiej odległości od Akademii Leona.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 743 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Jarkowice - 3,5h od Szczecina i 2h z Wrocławia. 8km od zjazdu z S3. Tuż obok szlak do wejścia na Śnieżkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 206 zł89,53 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76,27 m² 14 409,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferujemy Państwu do zakupu nowoczesny lokal mieszkalny położony na dwóch kondygnacjach z dodatkowo zaaranżowanym poddaszem, który łączy wygodę mieszkania z funkcjonalnością domu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł136,96 m² 5 476,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Tylko u Nas! Nowy Dom w Pogórskiej Woli - Twoja Oaza Spokoju i Komfortu! Marzysz o własnym domu, w którym możesz cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na osiedlu Syberka w Będzinie, które cieszy się dużą popularnością dzięki doskonałej infrastrukturze i wygodnej.