dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

562 517 zł36 m² 15 752,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego - 36,84m2 z dwoma balkonami / dzielnica Mistrzejowice. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

230 000 zł31 m² 7 374,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli niepotrzebne Ci salony i dodatkowe przestrzenie do sprzątania, mamy wersje kompaktową mieszkania, które posiada wszystko! Łącznie z niskimi kosztami eksploatacji. Lokalizacja Nidzica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mostowa

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

169 000 zł3 857 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Jedlinie-Zdroju przy ulicy Mostowej. Współrzędne geograficzne dla osób które chcą sprawdzić dokładną lokalizację - 50 43'48.6"N 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

215 000 zł430 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z całorocznym domem o powierzchni 70m2, położonym na terenie rod przylesie. Domek składa się z: parter: - duży pokój - Kuchnia - Toaleta Piętro: - duży pokój - Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

149 000 zł2 800 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki siedliskowej zlokalizowanej w miejscowości Wojciechów. Okolica lubiana przez turystów, niezywkle malownicza. Na trasie do Nałęczowa i Kazimierza Dolnego n.Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Złotniki Lubańskie,dolnośląskie

315 000 zł200 m² 1 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości myhome poleca Państwu urokliwy dom w sercu Złotnik Lubańskich. Ta mała urokliwa miejscowość położona jest tuż nad pięknym Jeziorem Złotnickim, a co dalej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł160 m² 4 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia ofertę domu w zabudowie szeregowej na sprzedaż - segment skrajny z narożną działką o powierzchni 3,72 ar. Obecnie nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł29 m² 11 011,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować wyjątkową okazję - przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,06 m, zlokalizowane na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł220 m² 10 681,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Rezerwacja Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej, położony wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Na parterze duży salon, kuchnia z częścią jadalną, gabinet, toaleta i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

578 705 zł60 m² 9 721,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Znalezienie wymarzonego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste! Oferujemy szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

857 539 zł52 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej w rejonie Doliny Prądnik. W ofercie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

740 000 zł65 m² 11 453,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dla Pierwszego Zdecydowanego klienta Rabat 25 tys zł! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim premium - 64,61 m | Dwustronne | Osiedle zamknięte brak prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka usytuowana na 8. piętrze w zadbanym, wyremontowanym budynku z 1975 roku zlokalizowana na Mokotowie-Stegny. Mieszkanie znajduje się przy cichej, zielonej ulicy Barcelońskiej, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

471 000 zł55 m² 8 509,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko u Nas w Prestige Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55,35 m2 w dobrym stanie technicznym na ul. Skorupki w bloku nr. 67. Mieszkanie na parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

359 000 zł60 m² 5 944,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Mieszka I w Siedlcach Na sprzedaż trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,39 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, przedszkole, szkoła, plac zabaw. otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Chojnice,pomorskie

335 000 zł48 m² 6 969 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym ogłoszeniem dotyczącym mieszkania na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,07 m położone jest na trzecim piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł117 m² 13 589,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem - Gdańsk Nowoczesny i energooszczędny dom z 2021 roku, położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Gdańska. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe - 122,8 m z tarasem, kraków, ul. Dożynkowa Przestronne i funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł64 m² 23 276,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż: luksusowe 3-pokojowe mieszkanie 64,40 m z kominkiem, balkonem i 2 miejscami garażowymi ul. Symboliczna 3, warszawa - Wola (odolany) Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

469 000 zł84 m² 5 563,46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże, rozkładowe, ustawne, widokowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m2, położone na dziesiątym piętrze wieżowca przy ul. Westerplatte w Tarnowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

460 000 zł47 m² 9 818,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie-Gdynia Pustki Cisowskie ul. Rumska. Cena 460 000 zł, powierzchnia 46,85m2, parter, opłaty latem ok 700 zł, zimą 900zł. Lokal dostępny od zaraz. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie w Centrum Świdnicy. Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

598 700 zł43 m² 13 916,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania 43.02m2 z tarasem zlokalizowanego przy ulicy Nepalskiej na wrocławskim Brochowie Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabie

Grabie,małopolskie

59 900 zł809 m² 74,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w malowniczej okolicy, dobrze skomunikowanych z Krakowem, a także z bogatym zapleczem handlowo-usługowym w sąsiedztwie. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga promocja! na wybrane mieszkania-Dla Klientów kredytujących zakup rabat 6% od ceny ofertowej mieszkania, dla Klientów gotówkowych rabat aż 8%* Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Radom,mazowieckie

349 000 zł62 m² 5 620,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzy pokoje z optymalnym rozkładem pomieszczeń. Położone na drugim piętrze, niedawno odnowionego bloku na osiedlu Zamłynie. Okolica bardzo zielona, z dogodnym parkingiem pod blokiem, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudecka

Białystok,podlaskie

950 000 zł74 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji- ul. Sudecka Centrum Białegostoku. Idealna propozycja dla rodziny,pary lub inwestycja pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

792 657 zł91 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez pcc, bez prowizji Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap znanej inwestycji solidnego dewelopera na ul. Krakowskiej. Mieszkanie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 417,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Działkowej Pruszków na cichym osiedlu Staszica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł58 m² 11 139,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem zlokalizowane na pięknym osiedlu we Wrocławiu przy ulicy Granicznej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł40 m² 20 640,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu klimatyczne mieszkanie 39,97 m2 z loggią ok. 4,30 m2 w na Pradze Południe (pogranicze Grochowa i Kamionka). Lokal ma bardzo niskie koszty utrzymania! Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł26 m² 17 897,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

[możliwość zakupu mieszkania Z najemcą] Oferuję na sprzeda nowoczesną, gruntownie wyremontowaną (wraz z instalacjami) w 2019 r. kawalerkę położoną w znakomitej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lutomirów

Lutomirów,wielkopolskie

27 000 zł3 300 m² 8,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy można dziś jeszcze kupić działkę budowlaną pod lasem, zadrzewioną, do tego dużą, z mediami pod samą działką i z możliwością budowy a do tego tanio? Odpowiedź brzmi: tak ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Gogolin,opolskie

332 325 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkania w III etapie inwestycji w Gogolinie na Osiedlu Dębowym. Lokal M4 w budynku nr 6, położony na parterze, składać się będzie z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

560 000 zł46 m² 12 134,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i klimatyzacją - Kraków, opatkowice Lokalizacja: kraków, opatkowice, ul Macieja Dębskiego Powierzchnia: 46,15 m Piętro: 2 Budynek: blok z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

447 750 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości American Home ma przyjemność przedstawić Państwu kolejną propozycję na runku pierwotnym. Nowo powstała inwestycja Kamienica Słoneczna Park łączy ze sobą wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rynek

Skierniewice,łódzkie

270 000 zł35 m² 7 756,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku. Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach! Spośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Budy Michałowskie,mazowieckie

477 000 zł5 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 5300 m Budy Michałowskie, gmina Jaktorów Oferujemy przestronną działkę o powierzchni 5300 m, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy Budów Michałowskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 241,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,34m z dużym ogródkiem znajdujące się na nowopowstałym, osiedlu dewelopera Triada Dom "nowa Zatorska"- zakrzów, psie Pole. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł49 m² 8 624,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Bielawy, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 48,7 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł84 m² 23 690,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: mieszkanie jest w stanie deweloperskim i znajduję się na 10-tym piętrze z 11-tu. . Na powierzchnię 84m2 składają się : - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij