dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

617 744 zł52 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rozłazino

Rozłazino,pomorskie

285 000 zł28 900 m² 9,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu działkę rolną o metrażu 2,89 ha położoną w gminie Łęczyce, w miejscowości Rozłazino. Zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł34 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo dobrze położone mieszkanie o powierzchni 33,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku bez windy z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 046 zł46 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

12km od Fontanny Neptuna w Gdańsku - Zamieszkaj w Pruszczu Gdańskim. Inwestycje mieszkaniowe często zlokalizowane są bardzo daleko od Gdańska - w przeciwieństwie do przedstawianego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

270 640 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

1 320 000 zł93 m² 14 193,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży: lokal użytkowy w budowanej inwestycji na rogu Dobrego pasterza/łepkowskiego w dzielnicy Prądnik Czerwony. Inwestycja będzie ukończona na początku 2027 roku. Lokal Frontowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Babki Oleckie

Babki Oleckie,warmińsko-mazurskie

699 000 zł163 m² 4 288,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 970 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 163 m2, położony w zaciszu miejscowości Babki Oleckie, gmina Olecko. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włocławek,kujawsko-pomorskie

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:843 m²

Tylko U nas! Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej około 220 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Urzut,mazowieckie

2 197 000 zł340 m² 6 461,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Bez prowizji od Kupującego! Sprzedaż bądź zamiana na mieszkania. Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 340 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

375 000 zł58 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 57,6 m Przemyśl, osiedle Kazanów. Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,6 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jeziorany

Jeziorany,warmińsko-mazurskie

145 000 zł40 m² 3 589,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze, o powierzchni 40,40 m2, położone przy ul. Wąskiej w Jezioranach. Mieszkanie bezczynszowe, do wprowadzenia od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ługi Ujskie

Ługi Ujskie,wielkopolskie

108 000 zł906 m² 119,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - ługi ujskie Sypialnia miasta Piły, oddalona ok. 6km od granicy miasta. Powierzchnia działki ok.915 m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta. W pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

180 000 zł501 m² 359,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w pełni uzbrojona z gotowym projektem budowy. Działka budowlana o powierzchni 504 m położona w otulinie lasu w bliskiej okolicy Kołobrzegu. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł64 m² 9 751,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane w wyjątkowym miejscu - przy ul. Damrota, tuż obok Parku Tołpy, w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł29 m² 18 771,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Cię inwestorze! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i umówmy się na spotkanie * Szukasz zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

84 900 zł697 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Panorama 360 : /rzerzeczyce Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

694 724 zł58 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

669 999 zł65 m² 10 308 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

960 000 zł75 m² 12 730,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje na sprzedaż lokal usługowy przy ul. Nowohucka 46 lokalizacja: lokal położony jest przy jednej z głównych arterii Krakowa ul. Nowohuckiej. To dynamicznie rozwijający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chocimska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł43 m² 5 527,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dużej kawalerki w centrum Bydgoszczy zlokalizowanej przy ulicy Chocimskiej. Lokum jest bardzo jasne i przestronne. Dwustronna ekspozycja od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilkaska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł38 m² 15 079,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ciche dwupokojowe mieszkanie na Maślicach, usytuowane w pobliżu Stawów Królewieckich. Metraż: 37m2 + 18m2 ogródek (parter). Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie (2022r.), do tej pory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł49 m² 14 300,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokoje o pow.48.6m2 w bloku położone w zielonej dzielnicy Warszawy Wesołej ( Stara Miłosna) Blok o nowoczesnej architekturze z 2010 roku, z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

248 000 zł49 m² 5 102,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja wgn nieruchomosci W olecku prezentuje: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchi 48,3 m2, położone na 1 piętrze budynku znajdującego się w centrum Olecka na Osiedlu Nad Legą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 968 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne już od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

703 726 zł77 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 154 000 zł160 m² 13 462,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą sprzedaży pięknego domu w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. To doskonałe miejsce dla osób szukających komfortowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osiny

Osiny,wielkopolskie

158 000 zł850 m² 185,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną nr 5, zlokalizowaną w miejscowości Osiny, przynależną do kompleksu ośmiu działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Kaliska Kościerskie,pomorskie

1 399 900 zł313 m² 4 472,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna położona na przestronnej działce o powierzchni 1050m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gliwice,śląskie

669 000 zł79 m² 8 504,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Jeśli śnisz o mieszkaniu w samym sercu dużego miasta, w którym znajdziesz ciszę i spokój to właśnie je znalazłeś! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

821 000 zł30 m² 27 439,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu. W okolicy plaża, las oraz jezioro. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica blisko morza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tetmajera

Koszalin,zachodniopomorskie

225 000 zł37 m² 6 114,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "wspólny Dom" Polecamy bardzo przestronne i komfortowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

1 505 900 zł81 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro dewelopera brak podatku pcc nieruchomość oddana do użytkowania Nowa prestiżowa inwestycja w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska, przy ul. Hamernia. W otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 000 zł72 m² 5 776,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ul. Kordeckiego w centrum Bydgoszczy, między ul. Św. Trójcy a ul. Focha. Mieszkanie jest wynajęte i przynosi 3500-4000 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie Północ, oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 plus zlokalizowane na pierwszym piętrze - bardzo dobra lokalizacja - blisko punkty handlowe, usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

176 000 zł1 470 m² 119,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo ładnej działki położonej w miejscowości Jerwonice w gminie Lutomiersk. Działka ma powierzchnię 1470m2. Na terenie działki pojedyncze drzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

587 079 zł48 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Rybitwy, kraków Lokalizacja: podgórze, rybitwy Powierzchnia: 47,73 m Piętro: 2 Pokoje: 2 Balkon: 4,31 m Funkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł42 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. Układ mieszkania: 2 oddzielne pokoje (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Chorzów

Chorzów,śląskie

355 797 zł37 m² 9 605,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej, jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 590 000 zł244 m² 6 506,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący, o powierzchni 244 m2, na działce 10a w Opolu - Wrzoskach. Doskonała propozycja dla rodziny 3-5 osobowej poszukującej spokojnego, cichego miejsca z dobrym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij