dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Róży

Lusówko,wielkopolskie

845 000 zł101 m² 8 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macierzanki

Warszawa,mazowieckie

4 990 000 zł503 m² 9 928,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Dom z duszą w sercu zielonego Miedzeszyna idealny dla dużej rodziny lub inwestora. Miedzeszyn to jedna z najbardziej urokliwych części dzielnicy Wawer, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Czerniejów,lubelskie

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Sprzedam dom w Czerniejowie położony w drugiej linii zabudowy przy trasie Lublin-Biłgoraj. Dom o powierzchni około 80m2, a w nim mieszczą się: - trzy oddzielne pokoje (15,77m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kraków,małopolskie

1 205 028 zł99 m² 12 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem | Bronowice Powierzchnia: 98,87 m Układ: 6 pokoi | Garaż dwustanowiskowy | 2 balkony | Komórki lokatorskie Opis mieszkania: oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

264 999 zł43 m² 6 120,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 44M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka W mieszkaniu została zamontowana klimatyzacja Blok ocieplony po termomodernizacji Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Łośno,lubuskie

175 420 zł2 506 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana. Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz budować swoją przyszłość w harmonii z naturą, a jednocześnie w pełnej wygodzie. Oferujemy wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czermińskiego

Gdańsk,pomorskie

427 013 zł33 m² 12 781 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa kawalerka na jasieniu Czy marzysz o własnym mieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, ale blisko wszystkich udogodnień? Ta kawalerka to idealny wybór! Dlaczego warto? Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

25 000 zł15 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

PL Na sprzedaż miejsce postojowe Corte Verona, ul. Inżynierska, wrocław Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym na nowoczesnym osiedlu Corte Verona przy ul. Inżynierskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Kopernia

Nowa Kopernia,lubuskie

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Nowa Kopernia, w powiecie żagańskim. Działka nr 197/130 o powierzchni 1200m2. Dostępne media: woda i prąd w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

793 000 zł2 976 m² 266,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położone działki budowlane przy ulicy Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym, idealne także jako lokata kapitału *dwie dostępne działki o powierzchni 1.306 i 1.340 mkw, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarska

Mikołów,śląskie

420 000 zł50 m² 8 361,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz komfortowego mieszkania z ogródkiem w nowoczesnym, kameralnym budynku? To oferta dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł48 m² 12 401,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zachęcam do obejrzenia filmu pokazującego nieruchomość Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, jasne mieszkanie z fantastycznym, przestronnym układem. To mieszkanie zdecydowanie polecam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 300 000 zł238 m² 5 467,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

1 850 000 zł457 m² 4 048,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż kamienica położona przy ul. Łagiewnickiej 96 w Łodzi. Budynek składa się z 17 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 421 m oraz 1 lokalu użytkowego (36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

329 500 zł35 m² 9 523,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,6m2 na 8 piętrze w bloku w centrum miasta w okolicach Hanza Tower i ch Galaxy. Lokal jest w stanie do remontu lub przynajmniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

995 000 zł59 m² 16 949,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji Gdańska Ujeścisko Vita Oferujemy na sprzedaż eleganckie, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

657 685 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Podgórze w rejonie Rybitwy - Północ w miejscu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jerzwałd

Jerzwałd,warmińsko-mazurskie

960 000 zł2 180 m² 440,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o charakterze budowlana pod zabudowę mieszkaniową lub rekreacyjną w miejscowości Jerzwałd , gmina Zalewo, powiat iławski - nad jeziorem Jeziorak (jezioro Płaskie). Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota

Ligota,wielkopolskie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:988 m²

Rezerwacja Przedstawiam Państwu dom parterowy o powierzchni około 150m2, zlokalizowany w miejscowości Ligota na częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 988m2. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

1 348 000 zł163 m² 8 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - Siechnice Powierzchnia użytkowa: 162,92 m | Ogród 178 m | Garaż dwustanowiskowy | Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2026 Na sprzedaż elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

585 200 zł29 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję fantastyczny apartament z loggią w inwestycji o unikalnym położeniu - w sąsiedztwie morza. Mieszkanie z przepięknym bezpośrednim widokiem na zatokę. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

549 000 zł44 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,78 m2 w nowym budownictwie na Ponikwodzie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim trzypiętrowym bloku oddanym od użytku w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Szemrowice,opolskie

279 000 zł100 m² 2 798,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować dom z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej okolicy - miejscowości Szemrowice, w gminie Dobrodzień, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

620 000 zł68 m² 9 171,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z komórką lokatorską- wejherowo, ul. Przemysłowa Kupując to mieszkanie możesz skorzystać z kredytu hipotecznego, a ja Ci w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 151 210 zł63 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej w dzielnicy Prądnik Biały! Mieszkanie: powierzchnia: 63,08 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Radlin,śląskie

179 000 zł46 m² 3 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na parterze w Radlinie o powierzchni 46m2 blisko centrum Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Piwnica przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł66 m² 19 882,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

English below. Idelana powierzchnia 66 M2 pod biuro Z miejscem postojowym - metro marymont (3 min). Na sprzedaż 2 pokojowy apartament przy ulicy Hanki Czaki 2 na prestiżowym osiedlu Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

250 000 zł2 177 m² 114,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w pobliżu Puszczy Niepołomickiej. Lokalizacja - miejscowość Wola Batorska oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

649 440 zł74 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne już od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Warszawa,mazowieckie

2 343 000 zł163 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na 4. piętrze budynku z windą, na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Jerzego Zaruby na Kabatach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słowicza

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł100 m² 10 542,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem | 100 m | Warszawa Okęcie | ul. Słowicza 1 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej części Warszawy, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

945 000 zł49 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pl/ua Mieszkanie na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji Nowa 5 Dzielnica przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Betonowa

Kraków,małopolskie

927 000 zł103 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2 na 6 arowej działce! Dom w stanie deweloperskim, w standardzie m.in. pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

800 000 zł40 m² 19 802 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal połozony w dwuletniej inwestycji w świetnej lokalizacji - w samym centrum a zarazem przy otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

194 025 zł975 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o różnej powierzchni, od 975 m2 do 1354 m2, położone w pobliżu centrum Kobylanki (powiat stargardzki), pomiędzy ulicą Szczecińską a ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

357 000 zł25 m² 14 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Ciche, zgrabne mieszkanko 1 pokojowe. Niski ok 11-letni blok z windą. Mieszkanie na pierwszym piętrze. Pokój z dużym oknem i jasny aneks kuchenny. Mieszkanie dobrze doświetlone, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

765 000 zł73 m² 10 479,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy Państwu przestronne, wygodne, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Fikakowo w dzielnicy Wielki Kack. Doskonała infrastruktura w zasięgu ręki. Miły widok z okien na mały skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

590 186 zł47 m² 12 535,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Bez prowizji i pcc! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w świetnej lokalizacji. Atuty: - bliskość miejskich atrakcji połączona z terenami.