dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babia Wieś

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 900 zł50 m² 8 482,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojowe 49,5m2 mieszkanie w spokojnej okolicy zaledwie 1km od starego rynku! Jest to idealne miejsce zarówno dla par szukających swojego pierwszego własnego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorowo Żuławskie

Komorowo Żuławskie,warmińsko-mazurskie

125 000 zł1 252 m² 99,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy działkę pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną w miejscowości Komorowo Żuławskie o powierzchni 1252 m2. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł65 m² 24 544,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do magicznego miejsca - koniecznie zobacz film z nieruchomości poniżej! Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej rezydencji Riva Verona przy ul. Madalińskiego 11a, dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

525 000 zł65 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie trzypokojowe za Politechniką w Elblągu przy ulicy Kossaka o powierzchni 64,8 m2. Nieruchomość zlokalizowana na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Piła,wielkopolskie

385 000 zł62 m² 6 218 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w jednym z najlepszych miejsc w Pile osiedle Górne! Mieszkanie o powierzchni 61,96 m składa się z: 3 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szymonowo

Szymonowo,warmińsko-mazurskie

260 000 zł809 m² 321,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy działkę z domkiem holenderskim nad jeziorem w miejscowości Szymonowo gmina Małdyty. Nieruchomość o powierzchni 809 m2 w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Malowniczo położony dom Wolnostojący z pięknym ogrodem w niedalekiej odległości od morza. Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł41 m² 6 625,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Uroczej o powierzchni 40,6 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na idealnym I piętrze niskiego bloku przy ul. Poznańskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W mieszkaniu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kucharzyka

Jasło,podkarpackie

20 000 zł1 600 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka rekreacyjną o numerze ewidencyjnym 168, położona w Jaśle, w obrębie Brzyszczki I - w jednej z najbardziej atrakcyjnych i widokowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Płock,mazowieckie

479 000 zł62 m² 7 664 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w bloku z 1985r. na ulicy 11 listopada 9 na 3 piętrze. Blok 4pietrowy, bez windy Mieszkanie rozkładowe/dwustronne, - salon(20m2), - 2 sypialnie (11m2 i 7,5m2), - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe z nowszych zasobów w poszukiwanej lokalizacji w Elblągu przy ulicy Legionów o powierzchni 75 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł84 m² 10 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,40m2 + ogród 16,92m2 +taras 20,51m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Krosno,podkarpackie

690 000 zł146 m² 4 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Szukasz domu dla siebie i swojej rodziny? Marzysz o spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygody? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

599 900 zł45 m² 13 343 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe - z możliwością przerobienia na 3 pokoje- usytuowane na parterze w niskim budynku z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Atutem mieszkania są duże 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kiełczówek,dolnośląskie

399 000 zł1 001 m² 398,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10 ar znajdującą się w Kiełczówku, gmina Długołęka, powiat Wrocławski. Zapraszam do kontaktu tel. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

292 682 zł32 m² 9 027,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proponuję do sprzedania dwu pokojowy apartament o powierzchni 32,42 m2 lokal położony jest na I piętrze nowego budynku. Z balkonu widok na Karkonosze. Ze względu na lokalizację oferta ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

147 000 zł26 m² 5 739,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż w dobrej cenie kawalerka przy ul. Spacerowej z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

869 000 zł125 m² 6 952 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Oferta tylko w biurze prospace Biuro prospace oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze przy ul.Ruczajowej w Zielonej Górze. Na 125 m2 rozmieszczono osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perkoza

Głosków,mazowieckie

1 149 000 zł173 m² 6 641,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Niewielka inwestycja deweloperska, w sumie 3 domy w zabudowie szeregowej, z dostępem do drogi publicznej, zlokalizowana w Centrum Głoskowa, miejscowości na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Ujazd,małopolskie

1 050 000 zł119 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom z garażem na sprzedaż, ujazd, ul. Różana Oferuję do sprzedaży nowoczesny dom w stanie deweloperskim, znajdujący się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł60 m² 14 079,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie po remoncie do zamieszkania na zielonych Bielanach. Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 11 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy i bez sąsiadów zaglądających w okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł44 m² 22 472 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

. Piękne Powiśle! Najbardziej zielona dzielnica Warszawy! Park im. Rydza-Śmigłego Nieopodal Agrykola oraz Łazienki Królewskie! Prezentujemy ciekawe 2-pokojowe mieszkanie 44,50m2. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rybacka

Jantar,pomorskie

1 150 000 zł63 m² 18 391,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz dwupoziomowego apartamentu z wielkim tarasem, blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie dwupoziomowe, - do wprowadzenia, - blisko morza, - zamknięte osiedle, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

357 000 zł49 m² 7 353,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego w Malborku przy ulicy Juliusza Słowackiego o powierzchni 48,55 m2. Nieruchomość znajduje się na osiedlu w budynku z nowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł72 m² 14 469 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie na Letnicy, blisko morza! Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł54 m² 12 379,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne, nowoczesne mieszkanie przy ul. Poświęckiej Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Oferuję na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowo wydzieloną nyżą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Młynary,warmińsko-mazurskie

209 000 zł40 m² 5 225 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem w miejscowości Młynary przy ulicy Niepodległości o powierzchni 40 m2. Nieruchomość zlokalizowana na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł38 m² 7 595,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Jaśminowej o powierzchni 37,52 m2. Nieruchomość położona na parterze w budynku czteropiętrowym z zasobów S.M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

549 000 zł64 m² 8 551,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Jeśli szukasz miejsca z charakterem, które od pierwszego kroku otula ciepłem i wyjątkową atmosferą to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się wyjątkową trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bzianka

Bzianka,podkarpackie

80 000 zł1 300 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Bziance (gmina Rymanów, powiat krośnieński, województwo podkarpackie), przy drodze wojewódzkiej 887.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

474 000 zł42 m² 11 205,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,3 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój (6,8 m2), -salon (16m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

2 690 592 zł179 m² 15 024,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji I bez pcc! W naszej ofercie znajdują się także inne mieszkania i apartamenty w tej oraz innych inwestycjach. Zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

713 000 zł54 m² 13 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2007 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Budynek zadbany i czysty. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł84 m² 7 165,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

**** Tylko w Home Brand! **** Przestronne, 4 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią i klimatyzacją o pow. 83,6m2 w fantastycznej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Stegna,pomorskie

1 050 000 zł95 m² 11 095,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy trzy apartamenty zlokalizowane w jednym budynku w zabudowie szeregowej w nadmorskiej miejscowości Stegna. Lokal pierwszy znajduje się w przyziemiu i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fortowa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate prezentuje mieszkanie o powierzchni 29,8 m2 usytuowane w kameralnym apartamentowcu w pożądanej dzielnicy Warszawy - Bielany. ****planowane zakończenie inwestycji sierpień 2025.