dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Warszawy

Stegna,pomorskie

300 000 zł22 m² 13 856,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie w Stegnie z miejscem postojowym na zamkniętym obiekcie przy ulicy Powstańców Warszawy. Kawalerka składa się z salonu z wyjściem na balkon, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

1 379 000 zł71 m² 19 422,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubowidzka

Gdańsk,pomorskie

929 000 zł92 m² 10 045,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Atrakcyjny, dwupoziomowy dom szeregowy o powierzchni 92,48 m na gdańskim Jasieniu! Planowany termin zakończenia inwestycji - IV kwartał 2025 roku. Dom szeregowy w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Mały Klincz

Mały Klincz,pomorskie

4 195 840 zł26 224 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki przemysłowo-usługowa i mieszkaniowo-usługowa, (według mpzp pu i mn/u), o łącznej powierzchni 26.224,00 m2. Działka o powierzchni 19.506 m2 PU oraz działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

569 621 zł39 m² 14 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga przedsprzedaż mieszkań - tylko teraz -20% od ceny mieszkania. Umów się na spotkanie w biurze również w weekend! Bez prowizji i bez podatku pcc! Nowa inwestycja Masz szansę jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tuplice,lubuskie

192 000 zł47 m² 4 069,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, balkon, 4 piętro - Tuplice. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,18m2. Lokal położony jest na 4 piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sambród

Sambród,warmińsko-mazurskie

255 000 zł5 508 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy działkę pod zabudowę budynku jednorodzinnego w miejscowości Sambród, województwo warmińsko mazurskie. Nieruchomość o powierzchni 5508 m2 położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starościn

Starościn,lubelskie

388 000 zł60 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi nowoczesny, wolnostojący dom w stylu stodoły o powierzchni całkowitej 96 m2 ( parter + poddasze ) oraz powierzchni użytkowej 60m2. Cena: 388.000 zł + 8% VAT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kępniewo

Kępniewo,warmińsko-mazurskie

126 000 zł80 m² 1 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż posiadamy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kępniewo, gmina Markusy o powierzchni ok. 80 m2. Budynek położony na działce o powierzchni 2384 m2. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Karłowicza

Głuchołazy,opolskie

2 700 000 zł3 138 m² 860,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż duży obiekt W głuchołazach Z funkcją mieszkalno-usługową Oferta sprzedaży nieruchomości położonej w Głuchołazach o powierzchni całkowitej 3295 m2, położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

990 000 zł1 817 m² 544,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna oferta jednej z ostatnich działek w okolicy Kołobrzegu o takiej powierzchni! Na skraju urokliwej miejscowości Zieleniewo, tuż obok malowniczego Kołobrzegu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł29 m² 6 791,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę w Elblągu przy ulicy Giermków o powierzchni 29,3 m2. Nieruchomość zlokalizowana na dogodnym pierwszym piętrze i składa się z salonu, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Bytom,śląskie

219 900 zł34 m² 6 498,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanie 2 pokojowe bez umeblowania. Zabudowa kuchenna w cenie! Mieszkanie znajduje się na II piętrze w budynku z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bębło

Bębło,małopolskie

700 000 zł5 279 m² 132,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje nową ofertę działki, która znajduje się w miejscowości Bębło na terenie gm. Wielka Wieś. Oferowana działka znajduje się w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskich

Lublin,lubelskie

420 000 zł48 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż 3 pok. mieszkanie, zlokalizowane w idealnej dzielnicy Czechów Oferta dostępna wyłącznie w biurze 4te Piętro. Idealne mieszkanie pod inwestycję, w aktualnym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marynarki Wojennej

Stare Pole,pomorskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż posiadamy pół domu w zabudowie parterowej w Starym Polu przy ulicy Marynarki Wojennej o powierzchni ok. 48 m2. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

615 000 zł81 m² 7 581,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Zachodniej. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku znajdującym się w dzielnicy lsm. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

420 840 zł37 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej, jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rawska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł257 m² 5 245,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy na sprzedaż posiadłość w Elblągu przy ulicy Rawskiej. W skład, której wchodzi dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 143,08 m2, warsztat dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 712 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie w Parkur Residence | Mokotów, ul. Kłobucka Gotowe do zamieszkania, przytulne mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

525 000 zł34 m² 15 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje w nowym apartamentowcu - gotowe do zamieszkania, ogródek, świetna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,39 m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka w centrum Wrocławia Przedmiotem oferty jest wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26 m , położona na ósmej kondygnacji w budynku z windą, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ząbrowo

Ząbrowo,warmińsko-mazurskie

60 000 zł2 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w świetnej cenie w miejscowości Ząbrowo o powierzchni 2400 m2. Nieruchomość położona na terenie parku dębowego. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

823 375 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maja

Kraków,małopolskie

1 147 700 zł177 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:377 m²

Tylko U nas. Dom dwukondygnacyjny z garażem w bryle budynku. Lokalizacja Opatkowice obszar Krakowa wchodzący w skład Dzielnicy X Swoszowice. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babia Wieś

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 900 zł50 m² 8 482,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojowe 49,5m2 mieszkanie w spokojnej okolicy zaledwie 1km od starego rynku! Jest to idealne miejsce zarówno dla par szukających swojego pierwszego własnego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorowo Żuławskie

Komorowo Żuławskie,warmińsko-mazurskie

125 000 zł1 252 m² 99,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy działkę pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną w miejscowości Komorowo Żuławskie o powierzchni 1252 m2. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł65 m² 24 544,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do magicznego miejsca - koniecznie zobacz film z nieruchomości poniżej! Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej rezydencji Riva Verona przy ul. Madalińskiego 11a, dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

525 000 zł65 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie trzypokojowe za Politechniką w Elblągu przy ulicy Kossaka o powierzchni 64,8 m2. Nieruchomość zlokalizowana na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Piła,wielkopolskie

385 000 zł62 m² 6 218 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w jednym z najlepszych miejsc w Pile osiedle Górne! Mieszkanie o powierzchni 61,96 m składa się z: 3 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szymonowo

Szymonowo,warmińsko-mazurskie

260 000 zł809 m² 321,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy działkę z domkiem holenderskim nad jeziorem w miejscowości Szymonowo gmina Małdyty. Nieruchomość o powierzchni 809 m2 w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Malowniczo położony dom Wolnostojący z pięknym ogrodem w niedalekiej odległości od morza. Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł41 m² 6 625,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Uroczej o powierzchni 40,6 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na idealnym I piętrze niskiego bloku przy ul. Poznańskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W mieszkaniu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kucharzyka

Jasło,podkarpackie

20 000 zł1 600 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka rekreacyjną o numerze ewidencyjnym 168, położona w Jaśle, w obrębie Brzyszczki I - w jednej z najbardziej atrakcyjnych i widokowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Płock,mazowieckie

479 000 zł62 m² 7 664 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w bloku z 1985r. na ulicy 11 listopada 9 na 3 piętrze. Blok 4pietrowy, bez windy Mieszkanie rozkładowe/dwustronne, - salon(20m2), - 2 sypialnie (11m2 i 7,5m2), - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe z nowszych zasobów w poszukiwanej lokalizacji w Elblągu przy ulicy Legionów o powierzchni 75 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł84 m² 10 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,40m2 + ogród 16,92m2 +taras 20,51m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą.