dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

479 000 zł61 m² 7 858,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Każdy etap w naszym życiu ma wspomnienia do których wracamy, rzeczy do których się przywiązujemy i ludzi których poznajemy. Właściciel jako młody człowiek szukający jeszcze nie wiedząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

615 000 zł28 m² 21 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

B2-37 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 27,52 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

866 760 zł56 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort i wygodę. Budynek 3 piętrowy łączący ze sobą funkcję mieszkalną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

609 840 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze przy ul. T. Szeligowskiego 15. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Agencja devely ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136 m2. Nieruchomość znajduje się przy granicy Krakowa w miejscowości Dojazdów. Etap II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Firma Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji o powierzchni 38 m zlokalizowane przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł42 m² 14 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,3 m z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym - Osiedle Dwa Potoki w Gdańsku. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Łódź

Łódź,łódzkie

686 465 zł69 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

385 000 zł48 m² 8 037,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m2, zlokalizowane w dzielnicy ak (dawny zwm), ul. J.B."Rudego" w Opolu. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Orzechowa

Siedlce,mazowieckie

270 000 zł617 m² 437,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż Siedlce, ul. Orzechowa Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 617 m , położoną w zielonej, cichej i spokojnej okolicy Siedlec, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

775 658 zł66 m² 11 834,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i umówmy się na spotkanie Zastanawiasz się nad wymarzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rząska

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

499 000 zł36 m² 13 997,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: kraków, czyżyny (łęg) spokojna i dobrze skomunikowana okolica. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe (200 m), szybki dojazd do centrum miasta. Blisko sklepy, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długosza

Słupsk,pomorskie

249 000 zł35 m² 7 200,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,58 m , położone w kamienicy w bliskim sąsiedztwie bulwarów oraz placu zabaw. Lokalizacja :słupsk ul.Jana Długosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł34 m² 14 640,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

129 000 zł8 m² 16 391,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokal -mikro kawalerka o powierzchni 7,87m2 na 1 piętrze w zadbanej oficynie w centrum Szczecina. Lokal zarejestrowany jako lokal użytkowy w pełni wyposażony do zamieszkania i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37m2 na 2. piętrze w niskim, dobrze utrzymanym bloku, położonym w doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

474 428 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o mieszkaniu, gdzie z jednej strony będziesz mieć blisko do wszystkich udogodnień, a z drugiej strony będziesz mógł odpocząć w zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy unikatowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim w inwestycji Nowa Letnica. Apartament: zlokalizowany jest na 4. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowa

Świdnik,lubelskie

469 000 zł60 m² 8 246,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze 4-pietrowego bloku. Jego powierzchnia to 59,30m2. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej kuchni (7,30m2) - trzech pokoi (16,50m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

839 000 zł139 m² 6 020,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy przy ul. Bursztynowej w Baninie to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących wygodnego i nowoczesnego miejsca do życia. Oto kilka kluczowych cech i zalet tej inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł33 m² 14 242 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, ładne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe. Blisko sądu, rynku, renomy. Doskonale skomunikowane. W pobliżu sklepy spożywcze, piekarnia, apteki, przychodnia, szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 900 zł131 m² 7 251,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie dom jednorodzinny dwulokalowy 131 m2 pow. użytkowej usytuowany na granicy Adamowizny i Osowca obok Grodziska Maz. Działka ma powierzchnię 800 m2 do każdego lokalu. Dom będzie podłączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł38 m² 8 680,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** dwa pokoje na osiedlu mokre - dwa pokoje - cudny widok na miasto Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 składającego się z dwóch pokoi, kuchni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł43 m² 6 515,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Starym Mieście w Głogowie Idealne dla Ciebie lub na Inwestycję! Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 42,82 m z balkonem, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Zgłobicach przy asfaltowej drodze. Zaczynamy budowę wolnostojących wygodnych, komfortowych dwóch domów na działce 400 m2 oraz 350 m2. Powierzchnia netto domu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł80 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Bielanach, o pow. ok. 56 m + antresola (łącznie ok. 80 m użytkowej), usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

430 000 zł48 m² 8 884,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje ekskluzywną nieruchomość, która stanowi kwintesencję dobrego smaku, harmonii i kunsztu architektonicznego. To niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 48,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

950 290 zł65 m² 14 694,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł47 m² 21 127,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - blisko Rynku Nowego Miasta! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność. Ofertą sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Wieniawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

1 699 000 zł186 m² 9 134,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu piętrowego z płaskim dachem w Zgłobicach koło Tarnowa. Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł31 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polecam na sprzedaż świetne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej, odremontowanej kamienicy, która mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

421 410 zł35 m² 11 911 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 35,38 m , położone w świetnej lokalizacji, w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

545 000 zł54 m² 10 143,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej kamienicy przy ul. Kościuszki w Opolu. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, ma powierzchnię 53,73m3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Telewizyjna

Chwaszczyno,pomorskie

4 500 000 zł12 800 m² 351,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1,28 ha zlokalizowana na granicy Gdyni i Chwaszczyna przy ul. Telewizyjnej, blisko węzła trasy Kaszubskiej. Działka z przeznaczeniem terenu pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaskowa

Koszęcin,śląskie

229 250 zł917 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Koszęcinie, gm. Koszęcin, powiat lubliniecki, na samym końcu miejscowości przed samym wjazdem do Lasu. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

359 000 zł27 m² 13 506,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga rezerwacja Na sprzedaż polecamy apartament wakacyjny lub całoroczny o powierzchni niecałe 27 m2, położony na 2gim, ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu nadmorskim, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł33 m² 15 089,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2225

Eng and ua bellow 0% prwizji dla kupującego 0% podatku pcc pomoc W uzyskaniu kredytu gwarancja jakości negocjacje warunków tranzakcji Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Lepiej nie mogłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozrywka

Kraków,małopolskie

1 109 900 zł69 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy na sprzedaż mieszanie trzypokojowe o powierzchni 69 m2 znajdujące się na drugim piętrze bloku z 1996 roku w Krakowie przy ulicy Strzelców (prądnik Czerwony). Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wspólna

Mrozy,mazowieckie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działki budowlane, każda o powierzchni ok. 1000m2 w miejscowości Wola Paprotnia, gmina Mrozy, powiat miński. Teren na części działek pokryty jest lasem sosnowo.